Solo Leveling Anime spoilery, data premiery, podsumowania, fabuła, fabuła

2 lata ago

Solo Leveling Anime spoilery, data premiery, podsumowania, fabuła, fabuła

Manga i manhwa mogły pochodzić z krajów azjatyckich, takich jak Japonia, Chiny czy Korea, ale ich wpływ dotarł do każdego kraju na świecie. Dzisiaj porozmawiamy o konkretnej manhwie, która od dawna uważana jest za jedną z najlepszych. Chociaż ta konkretna manhwa została stworzona w Korei Południowej, zyskała popularność na całym świecie. To, o czym mówimy, to Solo Leveling, czyli seria manga. Po raz pierwszy wydana w 2018 roku, manga zakończyła się w 2022 roku po fantastycznych 179 rozdziałach.

Gdy tylko manhwa dobiegła końca, ludzie na całym świecie zaczęli dyskutować na temat mangi w wersji anime. To kończy nasze śledztwo w mandze Solo Leveling. Fani mangi z niecierpliwością czekali na ogłoszenie daty premiery anime Solo Leveling, które skończyło się jakiś czas temu. Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem, Solo Leveling wkrótce otrzyma adaptację anime. Otrzymaliśmy również potwierdzenie rozpoczęcia produkcji.

Data premiery anime z samopoziomowaniem nie będzie tematem tego artykułu. Porozmawiamy jednak o planowanej obsadzie, scenariuszu i studiu pracującym nad projektem. Zobaczmy więc, co wiemy o anime z poziomami solo, zanim zmarnujemy więcej czasu.

Jakie studio tworzy anime na poziomie solo?

Pojawia się kilka pytań, które studio powinno stworzyć anime Solo Leveling. Niektórzy eksperci twierdzą, że żadna japońska firma nie wykona adaptacji anime. Krążą jednak pogłoski, że pochodzenie manhwy w Korei Południowej oznacza, że ​​​​za rządem będą koreańskie firmy produkcyjne. Podobno Studio Mir prowadzi szarżę. The Legends of Korra i DOTA: Dragon's Blood to dwie najbardziej znane produkcje Studio Mir. Tymczasem japońscy fani chcieli zobaczyć Studio MAPPA lub Ufotable odpowiedzialne za produkcję. Jednak ze względu na powszechne nastroje antyjapońskie może to nie być możliwe.

Indywidualne postacie poziomujące i aktorzy

Sung-Jin Woo, bohater anime, jest przedmiotem kilku teorii na temat aktora podkładającego głos, który miałby go zagrać. Mamoru Miyano, bardzo popularny japoński aktor głosowy, startuje w roli, jeśli japońska firma przekonwertuje mangę. Mamoru Miyano jest najbardziej znana z roli Lighta w anime Death Note. Mówi się, że Johnny Yong Bosch jest aktorem głosowym w angielskiej wersji anime. Johnny Yong Bosch jest znany z grania Ichigo w Bleach, Sabo w One Piece i Lelouch w One Piece (Code Geass).

Powiązane posty

Go up