Data premiery i zwiastun anime Solo Leveling, adaptacja potwierdzona

21/02/2022 16:04

Data premiery i zwiastun anime Solo Leveling, adaptacja potwierdzona

Ponieważ manhwa Solo Leveling kończy się w sumie 179 rozdziałami, fani zaczęli się zastanawiać, czy będzie anime Solo Leveling i kiedy będzie wyemitowany sezon 1.

Wiadomość o adaptacji anime rozprzestrzeniła się lotem błyskawicy na popularnych forach mangi i manhwa, a dziś jesteśmy tutaj, aby ustalić porządek dla wszystkich.

Solo Leveling został pierwotnie wydany jako powieść, ale z czasem ogłoszono adaptację manhwy, a jego manhwa szybko stała się jednym z najbardziej poczytnych i popularnych webtoonów w Internecie.

Fani na całym świecie są tak chętni, aby zobaczyć jego anime, że rozpoczęli petycję online na Change.org, gdzie chcą dotrzeć do 150 000 petycji, aby podnieść swój głos i zachęcić największe studia anime do rozważenia tego.

Netflix jest jedną z takich firm i istnieje duże prawdopodobieństwo, że anime Solo Leveling zostanie wyprodukowane i premierowe na Netflixie. Oprócz podpisania petycji fani zaczęli również wypełniać formularze Netflix, aby prosić o filmy i seriale.

Przy tak wielu plotkach pomyśleliśmy, że rozsądnie byłoby wyjaśnić masom wszystko i dlatego jesteśmy tutaj dzisiaj z tym postem o dacie premiery, zwiastunie i obsadzie. .

Koniec Manhwa Solo Leveling

1 stycznia 2022 roku ukazał się ostatni rozdział manhwy Solo Leveling. Manhwa ma pełne i zdrowe zakończenie. Zakończenie manhwy wywołało debatę na temat tworzenia anime.

Pierwszą rzeczą, którą każdy chce wiedzieć, jest to, czy Solo Leveling będzie miał anime.
W sumie jest 179 rozdziałów i zalecamy przeczytanie manhwy Solo Leveling, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Omawiamy datę premiery adaptacji sezonu 1 Solo Leveling, zwiastun i plotki.

Data premiery anime Solo Leveling

Spośród różnych dostępnych manh, Solo Leveling to ten, który ma idealną fabułę i rozwój postaci, który można mieć nadzieję zobaczyć lub przeczytać.

Historia Jin-woo podbiła serca tak wielu czytelników mangi/manhwy na całym świecie i dlatego Solo Leveling jest idealny do adaptacji anime.

Jesteśmy już w lecie 2022 roku i nadal nie mamy żadnych wiadomości dotyczących pierwszego sezonu Solo Leveling.

Niektóre serwisy twierdzą nawet, że adaptacja anime została potwierdzona przez wydawców, ale jest to całkowicie fałszywa wiadomość.

Według nieoficjalnych doniesień, anime Solo Leveling zostanie wydane prawdopodobnie około marca 2023 roku i będzie dostępne do oficjalnego oglądania na stronach takich jak Crunchyroll i Funimation.

Data emisji anime Solo Leveling może się zmienić w zależności od różnych czynników. Wiele webtoonów i anime opóźniło datę premiery ze względu na wzrost globalnej pandemii, a zatem adaptacja anime Solo Leveling może również zostać opóźniona.

Jesteśmy w 100% pewni, że w przyszłości pojawi się anime dla Solo Leveling, a prace już rozpoczęły się w tle; Zostaniemy powiadomieni, gdy tylko rozpocznie się produkcja.

Aby dać wskazówkę swoim czytelnikom, webtoon DNC udostępnił nawet zwiastun Solo Leveling na swoim kanale Youtube, sygnalizując swoim fanom, że mają szansę obejrzeć anime Solo Leveling, które wkrótce zostanie wyemitowane.

Dwa studia anime, które fani mają nadzieję, że wyprodukują anime Solo Leveling, to Madhouse i Ufotable, a Netflix jest dziką kartą. Nic nie zostało jeszcze potwierdzone, dlatego prosimy wszystkich, aby nie łudzili się i czekali na oficjalne ogłoszenie o adaptacji do anime.

Głosy Sung Jin-Woo i innych aktorów nie zostały jeszcze ujawnione. Ponieważ adaptacja anime nie została jeszcze ogłoszona, mamy nadzieję, że wkrótce.

Ile odcinków w sezonie 1 zdobywania poziomów solo?

Wraz z pytaniami „Czy Solo Leveling dostanie anime?”, fani chcą również dowiedzieć się, ile odcinków zostanie wydanych w pierwszym sezonie anime.

Spodziewamy się, że w anime 1 sezonu Solo Leveling zostaną wydane łącznie 24 odcinki, a sezon 2 będzie pozostałymi rozdziałami manhwa sezonu 1 Solo Leveling.

Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że Solo Leveling wyda tylko 12 odcinków w pierwszym sezonie, tak jak anime Tower of God, a wkrótce wyda sezon 2.

Tower of God Season 2 ma się wkrótce ukazać i sprawia, że ​​fani Solo Levelingu są jeszcze bardziej zazdrośni i chętni do poznania anime Solo Leveling.

Historia solowego poziomu anime

Solo Leveling opowiada historię najsłabszego łowcy, Sung Jin-Woo, który zostaje łowcą rangi S, którego moc przekracza wszelkie wyobrażenia. Pewnego dnia Jin-Woo natrafia na loch, który wydaje się mieć rangę D, ale jest znacznie silniejszy.

Ponieważ wydaje się, że zaakceptował swój los, swoją śmierć, otrzymuje tajemniczą moc, w której może zobaczyć dziennik zadań, tak jak w grach.

Jeśli plotka anime o awansowaniu solo jest prawdziwa, to świetnie . Słyszałem też, że trwają prace nad wyrównywaniem poziomów dla jednego gracza i będą one dostępne tylko na PC i urządzeniach mobilnych. Jeśli to również prawda, całkowicie się zgadzam.

Wykonując misje, możesz awansować i zwiększyć swoją siłę. Pozwala mu szybko zostać Łowcą rangi S, a teraz wszyscy go chcą, ale udaje, że jest samotnym łowcą.

Na pewno będzie ekscytujące oglądać anime, ponieważ będziemy mogli zobaczyć piękne anime manhwa. Oficjalna data premiery anime Solo Leveling Season 1 i obsada nie zostały jeszcze ogłoszone. Damy Ci znać, jeśli czegoś się dowiemy.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up