Data premiery i zwiastun anime Solo Leveling: To prawda!

25/02/2022 09:37

Data premiery i zwiastun anime Solo Leveling: To prawda!  !!

Fani zastanawiają się również, czy i kiedy sezon anime Solo Leveling 1 zostanie wydany, biorąc pod uwagę, że manhwa zakończyła się 179 rozdziałami. Wiele stron manga i manhwa poinformowało, że trwają prace nad nową adaptacją anime, a my jesteśmy tutaj, aby ustalić datę premiery anime Solo Leveling.

Ten komiks internetowy jest jednym z najczęściej czytanych i obserwowanych w Internecie, odkąd pojawił się w formie mangi w powieści zatytułowanej Solo Leveling.

Fani anime na całym świecie chcą, aby ich głosy były słyszane, i rozpoczęli petycję online na Change.org, próbując zebrać 150 000 podpisów, aby zmusić główne studia anime do rozważenia adaptacji anime.

Anime Solo Leveling ma duże szanse na powstanie i transmisję strumieniową na Netflix, który jest jedną z tych firm. Fani zaczęli wypełniać formularze Netflix, aby poprosić o filmy i programy telewizyjne, a także podpisać petycję.

W związku z tymi wszystkimi plotkami zdecydowaliśmy, że najlepiej wyjaśnić wszystkim i dlatego ten post o dacie premiery, zwiastunie i obsadzie został opublikowany dzisiaj.

Data premiery anime Solo Leveling

Jeśli chodzi o mangę, Solo Leveling jest najlepszy pod względem fabuły i rozwoju postaci. Wielu czytelników mangi/manhwy na całym świecie zakochało się w historii Jina. Woo sprawia, że ​​Solo Leveling jest idealnym kandydatem do adaptacji anime.

Od lata 2022 nie było żadnych wieści o 1 sezonie Solo Leveling. Według różnych serwisów wydawcy potwierdzili adaptację anime, ale to prawdziwa mistyfikacja.

Niepotwierdzone plotki sugerują, że anime Solo Leveling pojawi się po raz pierwszy na Crunchyroll lub Funimation w marcu 2023 roku, na długo przed planowaną datą premiery.

Ze względu na różne zmienne data premiery anime Solo Leveling może ulec zmianie. Ze względu na rosnącą globalną pandemię, różne daty premiery webtoon i anime zostały przesunięte, a adaptacja anime Solo Leveling może również zostać odpowiednio opóźniona.

Solo Leveling będzie anime w przyszłości, a produkcja już ruszyła w tle; zostaniemy o tym poinformowani, gdy tylko się zacznie.

Oficjalne wideo Solo Leveling zostało opublikowane na stronie DNC webtoon YouTube, dając czytelnikom wyobrażenie o tym, czego można się spodziewać po anime Solo Leveling.

Ile odcinków jest w anime Solo Leveling?

Oprócz pytania „Czy Leveling będzie miał tylko anime?”, fani chcą również wiedzieć, ile odcinków zostanie wydanych w pierwszym sezonie anime.

Sezon 1 Solo Leveling będzie składał się w sumie z 24 odcinków, a sezon 2 będzie składał się z pozostałych rozdziałów mangi sezonu 1 Solo Leveling. Podobnie jak Tower of God, Solo Leveling może również wydać tylko 12 odcinków w pierwszym sezonie przed wydaniem sezonu 2 wkrótce po tym, jak anime.

Ukończono samopoziomowanie Manhwy

Najnowszy rozdział mangi Solo Leveling został wydany 1 stycznia 2022 roku. Manhwa ma satysfakcjonujące zakończenie. Zakończenie mangi wywołało zainteresowanie adaptacją anime. Wszyscy chcieli dowiedzieć się, czy Solo Leveling będzie anime.

W sumie jest 179 rozdziałów, więc jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zalecamy zanurzenie się w manhwa Solo Leveling. Rozmawiamy o dacie premiery pierwszego sezonu Solo Leveling, zwiastunie i plotkach o adaptacji.

O poziomowaniu solo

Sung Jin-Woo, najsłabszy Łowca w grze, awansuje do rangi Łowcy S, którego moc jest poza zrozumieniem w Solo Leveling. Jin-Woo odkrywa loch, który wydaje się mieć rangę D, ale w rzeczywistości jest znacznie potężniejszy, niż się wydaje.

Dokładnie w momencie, gdy jest gotów zaakceptować swoją śmierć, otrzymuje dziwną moc, która pozwala mu zobaczyć dziennik zadań, tak jak w grach wideo. Możesz awansować i stać się silniejszym, wypełniając swoje cele. Co gorsza, szybko stał się bardzo poszukiwanym łowcą rangi S w oczach świata.

Z przyjemnością zobaczę animowaną wersję tej uroczej manhwy. Data premiery i obsada anime Solo Leveling Season 1 nie zostały jeszcze ujawnione, ale damy wam znać, gdy tylko się dowiemy.

Zwiastun filmu

Powiązane posty

Go up