Solo Leveling Rozdział 164 – data premiery i spoilery

24/08/2021 13:39

Solo Leveling Rozdział 164 – data premiery i spoilery

Solo Leveling powraca w tym tygodniu z nową lekcją historii Shadow Monarch i świetnym wyborem dla Jinwoo. Rozdział 163 po raz kolejny udowadnia, jak bogaty i złożony stał się wszechświat Solo Leveling, nie wspominając o oszałamiających ilustracjach.

Można śmiało powiedzieć, że wybór Jinwoo nie był wielką niespodzianką, ale jak pójdzie naprzód?

Chcesz się dowiedzieć? Poniżej znajduje się nasz przewodnik dotyczący Solo Leveling Rozdział 164, data i godzina wydania nowego rozdziału dla potencjalnych spoilerów!

Solo Leveling Rozdział 164 – data premiery

Data wydania rozdziału 164 Solo Leveling to czwartek, 26 sierpnia dla fanów w Korei i innych krajach w strefie czasowej. Fani w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie będą mogli uzyskać dostęp do zupełnie nowego rozdziału I Alone Level Up od 25 sierpnia.

Solo Leveling Rozdział 164 – data premiery

Solo Leveling Chapter 164 ma swoją premierę w czwartek 26 sierpnia o północy czasu koreańskiego. O ile nie mamy żadnych opóźnień, sprawdź przybliżony czas publikacji dla różnych stref czasowych poniżej, ale pamiętaj, że proces może potrwać nieco dłużej, ponieważ najpierw należy ukończyć rozdział.

  • Czas pacyficzny: 8:00 - 10:00 (25 sierpnia)
  • Czas centralny: 10:00 - 12:00 (25 sierpnia)
  • Czas wschodni: 11:00 - 12:00 (25 sierpnia)
  • Czas brytyjski: 16:00 pn - 18:30 M. (25 sierpnia)

Solo Leveling Rozdział 164 spoilery

Rozdział 163 objaśnił bardziej szczegółowo zawiłe funkcjonowanie świata Solo-Levelingu. Wydaje się, że podróż Jinwoo wykracza poza zwykły przypadek i przypadek; Monarcha Cieni wybrał go jako swój statek.

Nasz bohater zaczynał jako najsłabszy łowca swojego pokolenia, ale nie był całkowicie bezradny. W pewnym sensie zawsze oszukiwał system, nawet zanim otrzymał moce Monarchy Cienia i nieskończoną zdolność do zdobywania kolejnych poziomów. Miał wiele doświadczeń bliskich śmierci, ale przeżył. To czyniło go idealnym kandydatem na Monarchę Cieni.

Pod koniec rozdziału Jinwoo, jak można się było spodziewać, rezygnuje z reszty we śnie o śmierci, który sam wykorzystał do ponownej walki. Chociaż nie ma jeszcze dostępnych spoilerów, uważamy, że lekcja historii dobiegła końca i walka z Monarchami znów stanie się poważna.

Solo-Leveling Rozdział 164 gdzie czytać legalnie online

Czy jesteś podekscytowany kolejnym rozdziałem I Alone Level Up? Możesz przeczytać rozdział 164 Solo-Leveling legalnie online na TappyToon, Tapas Media lub na stronie Kakao! Pour ceux qui ont send d'un exemplaire imprimé, tom 1 du manhwa jest dostępny w języku angielskim chez Yen Press, a reszta jego assez vite, car il s' agit de l'une des works fantastiques en cours les plus appréciees en Corée pl w tej chwili !

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up