Shaman King Odcinek 13 Data i godzina premiery

18/06/2021 05:45

Shaman King (2021) powrócił w odcinku 12 i sprawy nabierają tempa zarówno dla naszego głównego bohatera, jak i jego otoczenia, zwłaszcza Tao Rena, który okazuje się być bardzo interesującą postacią.

Shonen anime zaczęło się powoli, ale wygląda na to, że nagrodzi fanów, którzy byli cierpliwi, z których wielu uważa teraz, że ponowne uruchomienie zapowiada się na godną adaptację mangi, znacznie lepszą niż kiedykolwiek. był. to było na początku jego transmisji.

Czy śledzisz również podróż Yoha, aby zostać królem szamanów? Jeśli tak, to artykuł jest dla Ciebie! Poniżej znajdziesz nasz przydatny przewodnik po całym 13 odcinku Shaman King (2021), w tym datę premiery nowego odcinka, czas emisji i inne informacje.

Shaman King (2021) Odcinek 12 Podgląd i podsumowanie

Shaman King jest oparty na mandze z lat 1998-2004, sprzedawanej jako shonen. Podobnie jak w przypadku wielu popularnych dzieł, manga otrzymała adaptację anime, gdy była jeszcze w produkcji, co oznacza, że ​​zakończenie, które twórcy zaplanowali dla nas, nigdy nie trafiło na nasze ekrany. Wersja 2021 to nowa wersja mająca na celu naprawienie rzeczy.

Shaman King opowiada historię Yoh Asakury, który pragnie stać się najpotężniejszym z szamanów, istotą posiadającą zdolność przywoływania duchów i manipulowania światem zgodnie ze swoją wolą. Aby spełnić swoje marzenie, Yoh musi zwyciężyć w konkursie, który odbywa się tylko raz na 500 lat.

Pierwsza część odcinka 12 była dość pełna akcji, choć później ucichła. Walka była ciężka, nawet dla Yoh, co nie jest złe. Fani muszą od czasu do czasu pamiętać, że stawka jest wysoka. Tao Ren również wyłania się jako bardzo interesująca postać, według niektórych bardziej interesująca niż Yoh.

Fani z niecierpliwością czekają na 13. odcinek, oczekując wprowadzenia kolejnej interesującej postaci. Odcinek 12 był prawdziwym punktem zwrotnym, więc czekaj na następny!

Shaman King (2021) Odcinek 13 – data premiery

Shaman King (2021) emitowany jest w każdy czwartek. Odcinek 13, zatytułowany „I Hao!” Premiera zaplanowana jest na 24 czerwca w serwisie Netflix Japan. Minie trochę czasu, zanim będziemy mogli oglądać serial na Netflix poza Japonią, ale poniżej mamy ciekawą aktualizację!

Shaman King (2021) Odcinek 13 Czas premiery

Shaman King Episode 13 (2021) ma mieć premierę 24 czerwca o 17:55 JST. Niestety obecnie nie ma możliwości oglądania serialu na Zachodzie, ale to się wkrótce zmieni.” Tak czy inaczej, oto jak czas programu przekłada się w różnych strefach czasowych, na wypadek gdyby zmienił się w przyszłości:

Czas pacyficzny: 1:55 rano M.

Czas centralny: 3:55

Czas wschodni: 4:55 AM M.

Czas w Wielkiej Brytanii: 9:55

Shaman King (2021) Odcinek 13 Gdzie oglądać online?

Wymieniliśmy daty wydania powyżej, aby móc z nich skorzystać w przyszłości, ale Crunchyroll i Funimation nie wydali jeszcze Shaman King (2021). Dla fanów Shaman King nic nie jest stracone. Netflix Geeked ogłosił, że Shaman King (2021) zostanie wydany na Netflix 9 sierpnia, więc w końcu jest coś, na co czekamy!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up