Shaman King (2021) Odcinek 34: Data premiery, Spoilery i zapowiedź

27/11/2021 13:51

Shaman King (2021) Odcinek 34: Data premiery, Spoilery i zapowiedź

Shaman King Episode 34 (2021) ujawnia Asakura Yoh przeciwko wysoko postawionemu demonowi. Gu-man pomaga Asakurze Yoh uratować Annę, porwaną przez demona wysokiego szczebla. Gu-man przypomina Yoh, że ktoś może na niego czekać w Osorezan. Obaj mężczyźni zdają sobie sprawę, że w górach będzie zimno i muszą się przebrać. Matamune przypomina Yohowi, że jego Furyoku jest prawie wyczerpany. W najnowszym odcinku Shaman King (2021) Yoh dowiaduje się, że nie jest gotowy do walki z demonem, mimo że jest szamanem. Stało się to, zanim Yoh założył swój zespół w przeszłości, kiedy poznał Annę.

Matamune ujawnia, że ​​inny demon może pokonać demona. Yoh wpada w złość i zastanawia się, co musi zrobić, by uratować Annę, która nie jest demonem. Gu-man zastanawia się, dlaczego Yoh krzyczy i mówi do siebie. Matamune jest duchem, którego tylko szaman może widzieć i słyszeć, co oznacza, że ​​Gu-man nie może. Asakura Yoh postanawia zrobić wszystko, co możliwe, a Matamune wyjawia mu okazję. Matamune wyjaśnił, jak zamierzają pokonać tego Demona. Później trio dociera do góry i konfrontuje się z Czerwonym Demonem.

Czerwony Demon zastanawia się, jak ta dwójka dotarła na górę. Ale nie martwi się, ponieważ pochłonął kilka dusz, które zwiększają jego siłę. Asakura Yoh przypomina Czerwonemu Demonowi o istnieniu Anny i prosi go, by mu to pokazał. Czerwony Demon ujawnia, że ​​Anna może żyć, ale nie wie, gdzie jest. Dodaje, że maltretuje Annę, gdy docierają w góry, by przyciągnąć i zebrać demony. Asakura Yoh wariuje, a Red Demon mówi, że Furyoku Anny nigdy się nie poddało. Ale kiedy jej żołądek był pełny, Anna gdzieś się zgubiła.

Poprzednio w Shaman King (2021) Odcinek 33

Anna wraca z dwoma czerwonymi rzeczami i opowiada o miejscu dla mamy i taty. Mówi o łobuzach i Yoh zastanawia się, co się dzieje. Anna zdradza, że ​​nienawidzi łobuzów. Matamune wierzy, że serce Anny zostało poruszone. Ale jest szczęśliwa, że ​​Anna nie zemdlała pomimo Furyoku, które spędziła. Anna zaczyna płakać i przypomina dwóm mężczyznom, że nie wiedzą, przez co przeszła i że nigdy nie doświadczyli doświadczenia porzucenia. Matamuno zdaje sobie sprawę, że Hao cierpiał tak samo jak Anna, odkąd poszli tą samą drogą.

Zdaje sobie sprawę, że nie był w stanie uratować Hao podczas ataku na narodziny braci bliźniaków. Czerwony Demon siedzi na dachu, słuchając bolesnej historii Anny, a Matamune wierzy, że może pokonać Demona i uratować Annę. Jest przekonany, że nawet jeśli zginie ratując Annę, Yoh się nią zaopiekuje. Czerwony Demon uśmiecha się po tym, jak Anna każe mu walczyć z Yoh. Zaakceptuj, nazywając Annę jej matką. Red Demon używa ataku rozpryskowego przeciwko Yohowi, a Matamune przypomina Yohowi, że nadszedł właściwy czas. Asakura Yoh roni łzy, gdy zdaje sobie sprawę, że Matamune chce się poświęcić.

Asakura Yoh akceptuje i używa Integracji Duszy, co zaskakuje Annę i Czerwonego Demona. Żegna się z Matamune, a Czerwony Demon zastanawia się, jak ta dwójka znalazła jego słabość. Matamune zmienia się w potężną broń, której Yoh używa do pokonania Czerwonego Demona. Zanim Czerwony Demon został pokonany, zobaczył gigantyczny miecz, którym Yoh władał go, by go ściąć. Czerwony Demon pomyślał, że to żart, a Yoh wyjawił mu, że to Zabójca Demonów. Ale Yon spowodował bolesną śmierć Czerwonego Demona, używając Ultra Senji Ryakketsu: Oczyszczanie Półksiężyca.

Shaman King (2021) Odcinek 34 – data premiery

Shaman King Episode 34 (2021) ukaże się 2 grudnia 2021 roku. Ultra Senji Ryakketsu: Cresent Moon Purification pożera ciało Czerwonego Demona i pozostawia jego szkielet. To ostatnia technika, którą Yoh i Matamune stworzyli razem i jest to ostatni dzień, w którym Yoh zobaczył Matamune. Asakura Yoh dowiedział się, że demony są duszą najwyższą, ale nie był świadomy umowy. Przyjrzyjmy się oficjalnym szczegółom odcinka 34 Szaman King (2021).

Oglądaj Shaman King (2021) odcinek 34 online – szczegóły transmisji

Odcinek 34 Szaman King (2021) można oglądać online w Bilibili i Netflix w czwartki o 17:55 JST. Najnowsze odcinki są również dostępne na kanałach YouTube i Netflix w Wielkiej Brytanii. Asakura Yoh poprawił się, odkąd pokonał Czerwonego Demona i połączył się z Anną. Oboje wracają do domu i postanawiają stać się silniejszymi. Asakura Yoh usłyszał, jak Anna dziękuje ci po raz pierwszy, odkąd otrzymała tylko spoliczkowania. Do zobaczenia na premierze odcinka 34 Shaman King (2021).

Powiązane posty

Go up