Shaman King (2021) Odcinek 24: data premiery, spoilery

18/09/2021 18:57

Shaman King (2021) Odcinek 24: Data premiery, Spoilery

Moc Yoh zaczyna się od Shaman King: (2021) odcinek 24, w którym Drużyna Yoh rozbija Drużynę Hao podczas walki z szamanami, która właśnie się rozpoczęła. Shaman King (2021) ujawnia ścieżkę, jaką szamani obierają, aby określić przyszłego króla szamana. W ostatnim odcinku Shaman King (2021), Faust VIII wzniósł swój umysł do zenitu ubrany w Ultra Senji Ryakkets i przywołał złą piękność swojej żony: Over Soul-Mephisto E. Fani są zszokowani, że Spirit Ally stał się gigantem. . Jego przeciwnicy uważają, że żartuje ze swoją demoniczną damą. Fausto komentuje, że Eliza zamieniła się w demona.

Wyjaśnia, jak obudził Elizę z martwych i nauczył się, jak odzyskać Elizę od Johanna Fausta. Johann Faust używa Mefista, wielkiego demona, którego wezwał, Mefistofelesa, aby wskrzesić zmarłych. Zespół Hao beszta Fausta za wyjaśnienie, dlaczego Naddusza nazywa się Mephisto E. Mephisto: Wielki Demon E-Eliza = Wielki Demon Eliza. Faust ignoruje Wikinga, który zarzuca mu, że zbyt wiele słyszał o jego złej urodzie. Ujawnił, że podczas swojej ostatniej walki z szamanami, 500 lat temu, Johann był niemieckim uczonym.

Johann nauczył się całej wiedzy, ale aby zdobyć sumę wiedzy o świecie, podpisał kontrakt z Wielkim Diabłem: Arcyksięciem Podziemi-Mefistofelesem w zamian za swoje życie. Manta jest zdziwiona, że ​​Johann zrobił to, poświęcając swoje życie podczas tego procesu. Anna komentuje, że przodek Fausta poszedł na całość. Faust mówi swoim przeciwnikom, że ważne jest, aby wiedzieli o tym, ponieważ krew Johanna Fausta płynie w jego żyłach jako Faust VIII: Ultra Senji Ryakketsu. Dodaje, że zaangażował w to Elizę iw swoją cudowną miłość do niej.

Poprzednio w Shaman King (2021) Odcinek 23

Eliza jest w taki sposób, że żaden przeciwnik nie może jej skrzywdzić, niosąc potężny zastrzyk. Jeden z szamanów zastanawia się, co się stanie, gdy ten ogromny zastrzyk zostanie umieszczony w dnie jednego z nich. Faust wyjaśnia, w jaki sposób wzmocnił Elizę swoimi mocami i jak będą cierpieć podczas tego pojedynku. Szamani mają wrażenie, że będą operować, bo są zastrzyki, nożyczki i cały niezbędny sprzęt do operacji. Fausto śmieje się na myśl, że będą torturowani przez okropnego medycznego demona. Iceman jest zaskoczony, że Eliza mogła nawet otrzeć pot Fausta. Mówi Fausto, że jeśli myśli, że żartują, to nie żyje.

Cadimahide mówi Pino, żeby się nie spieszył, a Pino pyta, czy boją się Fausta. Zdają sobie sprawę, że Eliza ma świetną manę i nie należy się nią bawić. Ryu i Yoh śpią, jakby nie brali udziału w bitwie. Pino wierzy, że są najsłabsi i może się nimi zająć. Cadinmahide zdaje sobie sprawę, że Pino chce przekroczyć swój limit. Pino mówi Zrii i Cadimahide'owi, aby go poparli, ponieważ zwycięstwo oznacza dla nich przetrwanie. Uwolnij Badbh, wyższego ducha: druidyczną magię, która może zamrozić wszystko.

Pine wysyła ten atak w kierunku Yoh, ale Ryu blokuje i zamarza w lodowym posągu. Ryu topi lód, a trio zastanawia się, jak mógł stopić nieroztopiony lód Badhba. Ryu zaczyna karać Cadimahe, Zrię i Pino za pomocą ewolucji Tokegeroh. Po długiej i intensywnej walce Ryu używa Over-Soul: Yamato no Oroch. Yoh odpiera ich ataki, nie uderzając ich i używa olbrzymiego ostrza Halo w stylu Amidy, aby zadać ostateczny cios. Hao konfrontuje się z Renem poza areną i prosi ją, by do niego dołączyła. Ren odmawia, a Hao łamie Ostrze Basona, nie dotykając go i komentuje, że Ren będzie jego jedynym dniem.

Shaman King odcinek 24 data premiery (2021)

Shaman King Episode 24 (2021) zostanie wydany 23 września 2021 o 17:55 Walka szamanów jest na innym poziomie, a Yoh vs. Hao zaraz zacznie. Sprawdźcie zajawkę z 24 odcinka Shaman King (2021) poniżej!

https://www.youtube.com/watch?v=y63Wl6jjov4

Gdzie oglądać Shaman King odcinek 24 (2021)

Możesz oglądać Shaman King (2021) odcinek 24 online na Netflix i bilibili. Nie przegap następnego odcinka, gdy Ren zorientuje się, że Hao ma nieograniczoną manę i może pokonać Yoha. Walka będzie ogromna w kolejnym odcinku Shaman King (2021).

Powiązane posty

Go up