Shaman King (2021) Odcinek 14 Data i godzina premiery

25/06/2021 07:15

Shaman King Episode 13 (2021) właśnie został wyemitowany i zawiera postać, z którą długoletni fani chcieli się ponownie połączyć!

Shonen anime, które jest rebootem oryginalnej animowanej wersji, z pewnością zajęło trochę czasu, aby ruszyć z miejsca, ale fani, którzy wytrwali, nie mają wielu skarg.

Czy jesteś coraz bardziej zainteresowany podróżą Yoha do zostania królem-szamanem, gdy sprawy stają się dla niego trudne? Jeśli tak, czytaj dalej! Poniżej znajdziesz nasz przydatny przewodnik po całym odcinku 14 Shaman King (2021), w tym datę premiery nowego odcinka, czas emisji i inne informacje.

Shaman King (2021) Odcinek 13 Podgląd i podsumowanie Re

Shaman King jest oparty na mandze z lat 1998-2004, sprzedawanej jako shonen. Podobnie jak w przypadku wielu popularnych dzieł, manga otrzymała adaptację anime, gdy była jeszcze w produkcji, co oznacza, że ​​zakończenie, które twórcy zaplanowali dla nas, nigdy nie trafiło na nasze ekrany. Wersja 2021 to nowa wersja mająca na celu naprawienie rzeczy.

Shaman King opowiada historię Yoh Asakury, który pragnie stać się najpotężniejszym z szamanów, istotą posiadającą zdolność przywoływania duchów i manipulowania światem zgodnie ze swoją wolą. Aby spełnić swoje marzenie, Yoh musi zwyciężyć w konkursie, który odbywa się tylko raz na 500 lat.

Odcinek 13 skupiał się na głównym antagoniście serii, obecnym Królu Szamanie, Hao, który jest przodkiem Yoh, ale który został wskrzeszony jako jego starszy brat bliźniak. Sprawy stają się trudne dla Yoh, zwłaszcza z takim przeciwnikiem. Podczas gdy niektórzy widzowie woleliby bardziej wierną adaptację, większość przyznaje, że odcinek był znakomity, choć trochę inny.

Choć nie wiemy jeszcze zbyt wiele o odcinku 14, tytuł mówi nam, że w przyszłym tygodniu spotkamy Lyserga, a wielu fanów na niego czeka!

Data premiery 14 odcinka Shaman King (2021)

Shaman King (2021) emitowany jest w każdy czwartek. Data premiery odcinka 14, zatytułowanego „Lyserg Revenger” to 1 lipca w Netflix Japan. Niestety, zachodni fani nie będą mogli rozpocząć lipca z Shaman King, ale nie będą musieli długo czekać!

Szaman Król (2021) Odcinek 14 – data premiery

Shaman King Episode 14 (2021) ma mieć premierę 1 lipca o 17:55 JST. Niestety obecnie nie ma możliwości legalnego oglądania serialu poza Japonią, choć wkrótce to się zmieni. Tak czy inaczej, tak programowanie programu przekłada się na różne strefy czasowe:

Czas pacyficzny: 1:55 rano M.

Czas centralny: 3:55

Czas wschodni: 4:55 AM M.

Czas w Wielkiej Brytanii: 9:55

Shaman King (2021) Odcinek 14, gdzie oglądać online

Wymieniliśmy powyżej czasy wydania, aby móc z nich skorzystać w przyszłości, ale Crunchyroll i Funimation nie mają jeszcze licencji Shaman King (2021). Dobre wieści ? Netflix Geeked ogłosił, że Shaman King (2021) zostanie wydany na Netflix 9 sierpnia i że w końcu jest coś solidnego, na co czekamy!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up