Sezon 17 Bleach: anime jest gotowe do odnowienia

3 lata ago

Sezon 17 Bleach: anime jest gotowe na metamorfozę

Ponad rok po ogłoszeniu 17 sezonu Bleach nie otrzymaliśmy żadnych wiadomości od zespołu produkcyjnego anime. Bleach został już zaplanowany w anime, które dostosuje pozostałe rozdziały mangi. Dzięki temu Bleach: The Thousand Year Anime Blood War Arc wreszcie trafi na ekrany po latach milczenia producentów anime.

Do daty premiery kolejnego sezonu anime Bleach to tylko kwestia czasu. Na razie jesteśmy zajęci anime Fall 2021, a inne anime, takie jak Demon Slayer, zadebiutują w dalszej części sezonu. Pierwsza zapowiedź nadchodzącego sezonu Bleach 17 została ogłoszona w ramach 20. rocznicy anime.

Projekt rozpoczął się od adaptacji spinoffu mangi Bleach, Burn the Witch, do filmu animowanego wydanego w 2020 roku, w tym samym roku, w którym ogłoszono powrót Bleacha. W tym momencie większość fanów miała nadzieję, że data premiery została już ogłoszona. Naturalnym jest więc zastanawianie się, kiedy anime Bleach Thousand-Year Blood War Arc zostanie wydane.

Mijają prawie dwa lata, odkąd nie mamy więcej wiadomości o 17 sezonie Bleach. Miejmy jednak nadzieję, że sprawy nie potrwają dłużej niż się spodziewaliśmy. Lista anime 2021 jest już pełna, więc powinniśmy spodziewać się, że anime powróci na ekrany najwcześniej w 2022 roku.

Oficjalna strona internetowa Bleach nadal zachowuje swój oryginalny wpis dotyczący zbliżającego się powrotu serii. Pierwsze automaty do gry na 2022 r. są już wypełnione wieloma anime już zapowiedzianymi na sezon zimowy i wiosenny 2022 r. Ale jeśli chodzi o kolejne sezony, miejsca pozostają do obsadzenia. Najnowsze szczegóły dotyczące 17 sezonu Bleach są następujące:

Aktualizacje sezonu wybielającego 17

Minęły prawie dwa lata od pierwszego ogłoszenia końca cyklu Bleach Thousand Years Bloor War. Sprawy ucichły, ponieważ jedynym projektem związanym z wybielaczem, jaki otrzymaliśmy do tej pory, jest film Burn the Witch, który nie trwał długo i został wydany w tym samym roku.

Z szybkim wydaniem po ogłoszeniu 20. rocznicy Bleacha. A odkąd anime ma przerwę od ponad dekady. Spodziewaliśmy się, że wszystko szybko przyspieszy i mieliśmy nadzieję, że do tego czasu będziemy już oglądać 17 sezon Bleacha. Niestety, teraz będziemy musieli połączyć wszystkie kropki i sprawdzić, czy jest jakaś aktywność w ramach przygotowań do wydania anime Bleach 17 sezonu.

Oficjalnemu ogłoszeniu łuku Bleach Thousand-Year Blood War towarzyszy dedykowana oficjalna strona internetowa, na której fani będą na bieżąco informowani o wszystkich nadchodzących sprawach związanych z anime. W odpowiedzi na to ogłoszenie uruchomiono inne platformy, w tym oficjalne konto @BLEACHanimation na Twitterze, które będzie pierwszą platformą, która poinformuje nas, jeśli coś się stanie.

Koniec tego roku to wiele ciekawych serii, z których większość już zadebiutowała. Mamy już anime takie jak Demon Slayer, które rozpoczęło się już nowymi odcinkami. Jeszcze w tym roku pojawi się też anime, takie jak Attack on Titan, którego druga część ostatniego sezonu zostanie wyemitowana. Jeśli spojrzymy na trend, wygląda na to, że mamy świetny serial animowany na zimę i wiosnę 2021 roku.

Pierwsza zapowiedź została ogłoszona dawno temu. W miarę upływu czasu fani mogą mieć tylko nadzieję, że ogłoszenie anime nadejdzie wcześniej niż oczekiwano. Biorąc pod uwagę takie serie jak Bleach, które ukończyły już swoje mangowe rozdziały, produkcja nie powinna mieć tylu problemów, co serie pozbawione treści. Opóźnienia mogą wynikać z długiej przerwy w anime. Po tylu latach wiele się zmieniło i producenci być może będą musieli wypełnić luki tam, gdzie istnieją. Z łatwością widzieliśmy klasyczne anime, takie jak Dragon Ball. Spodziewaliśmy się więc, że to samo stanie się z Bleach, jednym z najczęściej oglądanych anime swoich czasów.

Sezon wybielania 17: kiedy zostanie wydany?

Następne anime Bleacha będzie 17. sezonu. Historia rozpocznie się tam, gdzie została przerwana. Więc nie mamy niespodzianek, przynajmniej z tej strony. Sezon 17 Bleach ma się ukazać co najmniej w 2022 roku. Zimowa lista anime 2022 jest prawie ukończona, a gdybyśmy do tego czasu otrzymali Bleach, aktualizacje trafiłyby już na nagłówki gazet.

Na razie lista anime zima 2022 jest już pełna przełożonych anime z powodu obecnych problemów z pandemią lub produkcją. A ponieważ producenci jeszcze nic nie zrobili, nie spodziewamy się, że anime będzie dostępne na wiosnę. Tak więc tylko lato 2022 i jesień 2022 pozostają jako możliwe przedziały czasowe.

Niespodzianki mogą się zdarzyć, ale biorąc pod uwagę problemy z produkcją i fakt, że anime nie było od jakiegoś czasu na ekranach, prawdopodobnie będziemy mieć aktualizacje z dużym wyprzedzeniem. Ponieważ Bleach stał się popularnym anime, spodziewamy się, że szczegóły dotyczące daty premiery następnego anime będą wypuszczane krok po kroku. Na razie mamy tylko oficjalne potwierdzenie, że Bleach Thousand-Year Blood War Arc powróci jako anime.

Bleach Tysiącletnia Wojna Krwi — streszczenie

W tym momencie jasne jest, że następny rozdział zaadaptuje pozostałe rozdziały mangi Bleach w serial animowany. Poprzednie projekty anime obejmowały mangę tylko do końca serii Lost Agent. W tym miejscu Bleach buduje łuk Tysiącletniej wojny krwi, który jest ostatnią częścią mangi. Dlatego następne anime będzie nadal podążać za mangą, ale mogą wystąpić pewne różnice tu i tam, jak to często bywa w przypadku anime manga.

Nie wpłynie to na główną fabułę, ale tym razem warto obejrzeć sceny akcji. Istnieje wiele zmian, na które można się spodziewać, ponieważ manga to czarno-biała akcja. Ale wraz z pojawieniem się anime nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak wydarzenia, takie jak Bankai kapitana Yamamoto, będą wyglądać w akcji na żywo.

Technologia znacznie się poprawiła od czasu wyemitowania ostatniego odcinka Bleacha. Spodziewamy się więc również ogromnej poprawy animacji i jakości w porównaniu z tym, co widzieliśmy w 16. sezonie Bleach. Chociaż wszystkie te szczegóły zależeć będą również od studia, które będzie pracowało nad adaptacją mangi. Poprawa będzie ogromna, więc anime będzie nadal generować ogromną rzeszę fanów, tak jak miało to miejsce w swojej świetności.

Zmiany studia wpływają na anime na swój sposób, jak widzieliśmy w przypadku Attack on Titan. Przynajmniej udało im się to zatuszować, przedstawiając postacie starsze niż te w ich starej pracy studyjnej. Ale od czasów Bleacha minęło dużo czasu, więc powinniśmy spodziewać się zmian w obsadzie i personelu produkcyjnym. Będzie to łatwe dla postaci, które jeszcze nie pojawiły się w anime, ponieważ nie przydzielono im jeszcze aktorów głosowych.

Ale w przypadku postaci przyzwyczailiśmy się już do ich głosów z poprzednich odcinków anime. Wszelkie zmiany zostaną natychmiast zauważone i miejmy nadzieję, że wszystko będzie kontynuowane tak, jak się przyzwyczailiśmy. Tak się dzieje, gdy recenzowane są anime.

Krótko mówiąc, co przyniesie nam 17 sezon Bleach, już wiemy, że będzie on skoncentrowany na wojnie między Soul Society a Yandereinch. Znani również jako Quncies, poznaliśmy trudną historię tego, co wydarzyło się w przeszłości, kiedy przegrali wojnę z Shinigami. Tak więc przygotowali się do ponownego ataku za tysiąc lat, nadszedł czas i tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć wszystkie moce Quincy, którym udało się pokonać nawet dowódcę kapitana Gotei 13.

Poczekajmy na szczegóły streamingu i zespół produkcyjny, który będzie najpierw pracował nad projektem anime, ponieważ są to rzeczy, które zazwyczaj pojawiają się na pierwszym miejscu, zanim otrzymamy jakiekolwiek informacje związane z debiutem anime.

Powiązane posty

Go up