Data premiery, fabuła i nowe postacie w 17 sezonie Bleach

3 lata ago

Sezon 17 Bleach rozpocznie się w miejscu, w którym zakończyliśmy. Tysiącletnia Blood War Arc to nazwa nowego sezonu. Dla mnie sezon 17 ma około 70 odcinków. Wiedząc, że musisz omówić setki rozdziałów mangi. Sezon rozpocznie się wraz ze zniknięciem Ichigo Hollow. Fabuła skupi się na anarchii, a Soul Society zostanie zaatakowane przez tajną grupę.

Data premiery sezonu Bleach 17

Jest jedna wielka rzecz, że klient jest królem. Zapytaliśmy projektantów, czym będzie pociąg i jaka będzie przyszłość. W branży rozrywkowej preferuj tryb treści wizualnych. Nie tylko przyciąga naszą uwagę, ale także zajmuje mniej czasu na przeczytanie. Sezon 16 wybielaczy zakończył się z hukiem i wszyscy nie mogą się już doczekać następnego sezonu. Data premiery sezonu 17 Bleach, historia i nie tylko.

Przygoda w japońskiej mandze jest jak sól w jedzeniu. Zapewnia smak i konsystencję. Bleach to nadprzyrodzona animacja oparta na mandze. Titekubo ilustruje Bleach, a Noriyuki to umożliwia! Seria Bleach zakończyła się już 16 sezonami od 2014 roku. Chociaż wrogów jest mniej, twierdzą, że teraz seria dobiegnie końca. Ale to twierdzenie jest fałszywe.

Data premiery sezonu 17 Bleach, fabuła i nie tylko

Po sześciu latach i 16 sezonach oficjalnie zapowiadana jest premiera sezonu 17. Oczywiście pandemia trochę ją opóźniła! Data nie została jeszcze potwierdzona. Żadne informacje o partnerze transmisji, nowym odcinku lub dacie nie zostały opublikowane.

Oficjalny tweet dotyczący sezonu Bleach 17 został opublikowany 21 marca 2020 roku. To niespodzianka dla fanów, ponieważ nikt się tego nie spodziewał. Ostatni odcinek sezonu 16 został wyemitowany w 2012 roku. Od tego czasu fani na całym świecie domagają się sezonu 17. Modlitwy wysłuchano, ale z opóźnieniem. Lepiej późno niż wcale.

Gdzie oglądać sezon 17 Bleach?

Możesz obejrzeć poprzednie sezony Bleacha tutaj. Sezon 17 będzie dostępny tutaj, gdy tylko się rozpocznie. Możesz przeczytać mangę Bleach na Viz Media i Shonen Jump. Jeśli chcesz obejrzeć anime, możesz je obejrzeć na Crunchyroll lub Funimation.

Data premiery sezonu Bleach 17, fabuła i inne informacje

Następna wojna zostaje wypowiedziana, a Hollow otrzymuje misję uratowania Soul Society. Trenuje w tym celu, a Shinigami i Quincy przygotowują się do wojny. Nowy raport z anime senpai twierdzi, że sezon będzie surowy i dojrzały. Poza tym sezon wybielania nie zostanie ocenzurowany.
15-letni Soul Reaper, który chce wypełnić swój obowiązek i inny Soul Reaper, który nie może się skupić z powodu niedawnej walki z Hollowem.

Podążaj swoją podróżą ku bitwie i zniszczeniu Soul Society. Miejsce przygody, w którym można zapomnieć o kłopotach i dobrze się bawić. To wszystko jest dostępne i nie chcesz tego przegapić! Data premiery sezonu Bleach 17 i nie tylko. To wszystkie informacje, jakie mamy na ten temat. Więcej informacji już wkrótce!

Powiązane posty

Go up