Nowy rozdział Bleach: data premiery, godzina, spoilery i lokalizacja odtwarzania

08/08/2021 11:39

Nowy rozdział Bleach: data premiery, godzina, spoilery i gdzie grać

Autor Bleacha, Tite Kubo, trafił na pierwsze strony gazet po ogłoszeniu, że uczci 20. rocznicę mangi, publikując 73-stronicowy rozdział. Fani zastanawiają się teraz, kiedy zostanie wydany i gdzie mogą go przeczytać.

Bleach to jedna z najbardziej udanych komercyjnie serii na świecie. Seria znajduje się w 100 najlepszych mangach wszechczasów i ma ocenę 7,81 na mojej liście anime. Kiedy więc fani usłyszeli, że twórca wprowadzi nowy rozdział do mangi 5 lat po jej zakończeniu w 2016 roku, byli zachwyceni.

Następny rozdział jest jednorazową opowieścią poboczną, w przeciwieństwie do kontynuacji ostatniej historii, ale jest istotny dla fabuły. Dlatego dla celów tego artykułu będziemy odnosić się do niego jako „Rozdział 687”. Uwaga: ten artykuł może zawierać spoilery!

BLEACH ROZDZIAŁ 687: Ujawniono datę i godzinę premiery

Specjalny odcinek z okazji 20-lecia Bleacha (687) ma mieć premierę o północy JST we wtorek, 10 sierpnia 2021. Datę premiery potwierdził Titus na swoim oficjalnym koncie na Twitterze, wraz z okładką, którą możecie zobaczyć tutaj.

Ta data jest oparta na czasie, w którym Shonen regularnie publikuje swoje treści. Jeśli okaże się, że to prawda, gra ma zostać wydana na całym świecie w następujących godzinach:

Czas pacyficzny: 10 rano
Czas centralny: godzina 12.
Czas wschodni: 13:00
Czas brytyjski: 18:00
Czas środkowowschodni: 19:00
Indie Czas: 22:30

SPOILERY W NASTĘPUJĄCYCH ROZDZIAŁACH BLEACH

Ostrzeżenie: ten artykuł może zawierać spoilery!

Slogan magazynu reklamuje historię, która mówi: „Ichigo został zaproszony do Soul Society na pewną ceremonię, ale! To wszystkie dostępne w tej chwili informacje, co powoduje, że fani zastanawiają się, dokąd mogłyby pójść rozdziały. Zwłaszcza po zakończeniu mangi, w której Orihime, Ichigo, Rukia i Renji umocnili swoje wzajemne relacje.

W chwili pisania tego tekstu nie ma w obiegu spoilerów. Spodziewamy się jednak, że nowe informacje pojawią się na 2-3 dni przed wydaniem singla. Więc nie wahaj się i wróć do nas po aktualizacje.

W międzyczasie nie jest za późno, aby nadrobić zaległości w niektórych poprzednich rozdziałach Viz.

Powiązane posty

Go up