Scarlet Nexus Episode 7 – data premiery i spoilery

06/08/2021 09:35

Oparty na RPG opracowanym przez Bandai Namco Studios i Tose, „Scarlet Nexus” to wojskowe anime telewizyjne science-fiction. Seria obraca się wokół rasy ludzkiej w alternatywnym świecie, który z powodzeniem wykorzystał swoje postępy technologiczne do wykorzystania unikalnej substancji znajdującej się w ludzkim mózgu dla rozwoju globalnego społeczeństwa. Niestety, chaos i zniszczenie następuje, gdy groteskowe potwory jedzące mózg, zwane Innymi, zstępują na ten skądinąd spokojny świat.

W odpowiedzi rasa ludzka tworzy Inną Siłę Zwalczającą, która działa odstraszająco na przebiegłe stworzenia i próbuje przywrócić porządek. Późniejsza walka między nimi jest pełna zwrotów akcji i mrocznych tajemnic. Anime po raz pierwszy wyemitowano 1 lipca 2021 r., A oto wszystko, co musisz wiedzieć o jego kolejnym odcinku.

Scarlet Nexus Episode 7 – data premiery

Odcinek 7 Scarlet Nexus, zatytułowany „Polowanie na Nagi”, zostanie wyemitowany 12 sierpnia 2021 roku w Japonii. Będzie emitowany na Tokyo MX, BS11. SUN i AT-X w różnym czasie. Sunrise, japońskie studio animacji, opracowało serię, a Hiroyuki Nishimura kierował zespołem produkcyjnym. Nad scenariuszami serialu pracowali Toshizo Nemoto, Akiko Inoue i Youichi Katou. Yuuji Itou narysował postacie, a Hironori Anazawa skomponował muzykę do serialu. Temat inauguracyjny „Czerwony przestępca” wykonuje USTNE PAPIEROSY.

Gdzie oglądać sezon 1 Scarlet Nexus online?

Widzowie w USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Kanadzie mogą oglądać to anime science-fiction na Funimation z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami. Hiszpańska i portugalska wersja serii z napisami jest również dostępna na platformie dla fanów w Ameryce Łacińskiej. W krajach skandynawskich serial można oglądać na Wakanim, a na kanale YouTube Ani-One Asia nadawane są najnowsze odcinki w różnych krajach azjatyckich.

Scarlet Nexus odcinek 7 spoilery

W odcinku 6 Kasane podróżuje w czasie i dociera do roku 2070, gdzie spotyka Yuito w Suoh. Ujawnia jej, że jego moc psioniczna nie jest psychokinezą, ale grawikenezą, co oznacza, że ​​może manipulować czasoprzestrzenią i dowolnie podróżować między przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. Wyjaśnia, że ​​50 lat temu, w 2020 roku kalendarza słonecznego, po próbie zamachu stanu major Karen, jej ojciec, prezydent Sumeragi, został zamordowany.

Yuito został okrzyknięty bohaterem, gdy wina za morderstwo spadła na barki Kasane. To właśnie wtedy Yuito, obdarzona mocami podobnymi do Kasane, połączyła się z nią, aby stworzyć pobliską czarną dziurę, Portal Kunad, gdy wojna między Suoh i Seiran nasilała się. Portal zaczął pożerać świat, a moc Yuito nieświadomie przyniosła mu stabilność.

Pobliską czarną dziurę można zniszczyć tylko wtedy, gdy umrze, ale w tym czasie nie spełniła swojego obowiązku. Teraz, w roku 2070 kalendarza słonecznego, nawet jego śmierć nie może zapewnić zniszczenia Bramy Kunad. Zanim ofiaruje się Innym, ujawnia również, że pod kierunkiem jego ojca przeprowadzono niewybaczalne eksperymenty naukowe, a Randall stał się jedną z ofiar i przekształcił się w Inną.

Po powrocie do teraźniejszości Kasane zdaje sobie sprawę, że wszystkie wydarzenia, w tym zabójstwo prezydenta Sumeragi, eksperyment naukowy Randalla i awans Yuito jako bohatera, wydarzyły się tak, jak powiedział mu Yuito w przyszłości. Zdaje sobie sprawę, że dlatego konieczne jest wykonanie planu i zamordowanie go w teraźniejszości dla przyszłości Suoh i reszty świata.

W odcinku 7 Kasane może zyskać zwolenników, którzy będą sympatyzować z jego sprawą i zaczną planować zabójstwo Yuito. Tymczasem Yuito zacznie pogodzić się ze śmiercią ojca i będzie walczyć o Suoh. Można rozpocząć nieustanne poszukiwania Nagi.

Powiązane posty

Go up