Ranking Osama Odcinek 23 Spoilery! Data premiery, gdzie oglądać

19/03/2022 08:40

Ranking Osama Odcinek 23 Spoilery!  Data premiery, gdzie oglądać?

W krótkim czasie ta animacja stała się światową sensacją, a do tej pory ukazały się 22 odcinki. Jednak wszystko, co musisz wiedzieć o spoilerach i dacie premiery najnowszego odcinka, jest tutaj.

Ranking Ousamy Odcinek 22 Podsumowanie

Kilka zaskakujących zwrotów akcji miało miejsce w odcinku 22 serii Ranking of Kings. Uczestniczymy w zjeździe Daidy i Miranjo, ale czeka nas kolejny zwrot akcji.

Spotkanie było głównym tematem tego odcinka, ale wywołało też wiele spekulacji na temat innych wydarzeń. Bojji i Bosse toczyli walkę i Bojji ostatecznie zwyciężył. Zaskakujące i nieoczekiwane było zobaczenie, jak Karmazynowy Demon pożera dusze Bosse i Miranjo.

W Krainie Nieustannego Cierpienia Miranjo złożył życzenie małemu diabłu, ale potem go zdradził. Podczas swoich przeprosin widział, jak Demon pożera i dręczy zagubione dusze w większym stopniu.

Ousama Ranking Odcinek 23 Zapowiedź

Odcinek 23 Ousama Ranking zostanie wyemitowany w japońskiej telewizji i platformach streamingowych anime 25 marca 2022 r. Nie opublikowano zapowiedzi kolejnego odcinka Ousama Ranking, więc zgadnij, co będzie dalej? Następny odcinek, naszym zdaniem, skupi się bardziej na wydarzeniach związanych z Miranjo i demonami, z kilkoma występami Bojji na dokładkę.

Ranking Ousamy Odcinek 23 – data premiery

Data wydania 23 odcinka Rankingu Ousamy to sobota, 24 marca 2022 r. Możesz również zobaczyć Harmonogram dat wydania odcinka Rankingu Ousama, proszę dodać naszą stronę do zakładek, aby łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data wydania została zmieniona.

Ranking Ousamy Odcinek 23 – data premiery

Odcinek 23 rankingu Ousamy zostanie wyemitowany o 16:55. Co tydzień, w każdy czwartek.

Data premiery Rankingu Ousama

Data premiery Rankingu Ousamy to 14 października 2021 r.

Facet

Akcja, Przygoda, Komedia, Fantasy, Historyczne, Seinen

Gdzie mogę zobaczyć ranking Ousamy?

Ranking Ousamy można oglądać online na Funimation, w oryginalnej japońskiej wersji z angielskimi napisami. Radzimy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wesprzeć twórców.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Ousama Ranking” będzie liczyło w sumie 23 odcinki i będzie emitowane od 14 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w czwartki o 16:00.

Więcej informacji o rankingu Ousamy

Sousuke Tooka jest autorem i ilustratorem japońskiej serii internetowej manga Ousama Ranking. Od maja zeszłego roku jest serializowany na stronie Manga Hack. WIT Studio planuje zrobić z niej serię anime w 2021 roku.

Działka

Nazywa się Bojji i jest głuchym i bezsilnym władcą. Ciężko pracuje i marzy o zostaniu największym monarchą na świecie jako jego pierwszy syn. Mimo to wiele osób uważa, że ​​nie nadaje się na króla.

Kage (cień) to fizyczny cień na ziemi, który w jakiś sposób rozumie myśli i uczucia Bojjiego. Pozostali przy życiu członkowie klanu zabójców Kage zostali prawie wytępieni. Kage, niegdyś morderca, jest teraz złodziejem). Historia zaczyna się od fatalnego spotkania Bojjiego z Kage, które służy jako punkt wyjścia dla jego podróży w dorosłość.

Zwiastun filmu

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up