Ousama Ranking odcinek 21 – data premiery, gdzie oglądać

25/02/2022 10:39

Ousama Ranking Odcinek 21 Data premiery, gdzie obejrzeć?

Data premiery odcinka 21 Rankingu Ousamy to sobota, 10 marca 2022 r. Możesz również zobaczyć Harmonogram dat wydania odcinka Rankingu Ousama, proszę dodać naszą stronę do zakładek, aby łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli jesteś zainteresowany. Data premiery uległa zmianie.

Ranking Ousamy Odcinek 21 – data premiery

Odcinek 21 Ousama Ranking będzie emitowany o godzinie 16:55 co tydzień w każdy czwartek.

Data premiery Rankingu Ousama

Data premiery Rankingu Ousamy to 14 października 2021 r.

Facet

Akcja, Przygoda, Komedia, Fantasy, Historyczne, Seinen

Gdzie mogę zobaczyć ranking Ousamy?

Ranking Ousamy można oglądać online na Funimation, w oryginalnej japońskiej wersji z angielskimi napisami. Radzimy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wesprzeć twórców.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Ousama Ranking” będzie liczyło w sumie 23 odcinki i będzie emitowane od 14 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w czwartki o 16:00.

Więcej informacji o rankingu Ousamy

Sousuke Tooka jest autorem i ilustratorem japońskiej serii internetowej manga Ousama Ranking. Od maja zeszłego roku jest serializowany na stronie Manga Hack. WIT Studio planuje zrobić z niej serię anime w 2021 roku.

Działka

Nazywa się Bojji i jest głuchym i bezsilnym władcą. Ciężko pracuje i marzy o zostaniu największym monarchą na świecie jako jego pierwszy syn. Mimo to wiele osób uważa, że ​​nie nadaje się na króla.

Kage (cień) to fizyczny cień na ziemi, który w jakiś sposób rozumie myśli i uczucia Bojjiego. Pozostali przy życiu członkowie klanu zabójców Kage zostali prawie wytępieni. Kage, niegdyś morderca, jest teraz złodziejem). Historia zaczyna się od fatalnego spotkania Bojjiego z Kage, które służy jako punkt wyjścia dla jego podróży w dorosłość.

Zwiastun filmu

Powiązane posty

Go up