Ranking Osama Odcinek 22 Spoilery! Data premiery, gdzie oglądać

14/03/2022 10:39

Ranking Osama Odcinek 22 Spoilery!  Data premiery, gdzie oglądać?

Podróż Bojjiego do zostania wielkim monarchą jest kontynuowana w 22 odcinku rankingu Ousamy, w którym będzie więcej jego wyczynów. Dzięki swojej fabule i ujmującemu bohaterowi Bojji, serial cieszy się obecnie dużą popularnością. Gdy stara się zostać królem, historia jest kroniką jego podróży, pomimo wielu niedociągnięć.

Z tego powodu wielu szybko krytykuje go za jego niekompetencję do sprawowania funkcji króla. Jego wysiłki opłacają się, gdy spotyka Kage, ocalałego z klanu zaginionych zabójców, który potrafi zrozumieć Bojji, mimo że nie może mówić. W 2022 stał się jednym z najpopularniejszych seriali telewizyjnych.

Odkąd Bojji mógł odwiedzić matkę, serial nabrał szczególnie przejmującego tonu. Szkoda, że ​​cię nie ostrzegł. Kiedy mieszkali razem, a jego matka oprowadzała go po kraju, dowiedzieliśmy się trochę o przeszłości Bojjiego. Okazało się również, że dusza Miranjo została przeniesiona do lustra. Jego dusza zostanie zjedzona, gdy umrze.

Odcinek koncentrował się na wyrzutach sumienia Miranjo za jego czyny, podczas gdy prawdziwa motywacja Bosse pozostała niejednoznaczna. Jednak wszystko, co musisz wiedzieć o spoilerach i dacie emisji najnowszego odcinka, jest tutaj.

Ousama Ranking Odcinek 21 Podsumowanie

Ostatni odcinek serialu, „The Fencing of a King”, miał premierę 11 marca 2022 roku. Rozmowa zaczyna się od króla Bosse’a przepraszającego Miranjo za zmuszenie go do czekania.

To pragnienie zabicia królowej i użycia jej jako przynęty do ataku na kraj zostało przez nią wyraźnie wyrażone. Bosse szybko zorientował się, że zrobiła dla niego wszystko.

Jeśli jednak ją pokona, dołączy do niej w zaświatach. Ze względu na Daidę, Bosse ostrzegł, że Bojji i jego ludzie albo się poddadzą, albo zginą”. Wydaje się, że Bojji w najmniejszym stopniu nie przeszkadza mu, ponieważ pozostaje spokojny i skupiony wokół tych mężczyzn.

Wszystkie aspekty tej historii obracają się wokół bitwy między Bojją a wojskami króla Bosse. Po klęsce króla Bossego Bojji ruszył naprzód, aby uwolnić duszę Miranjo z lustra i zakończyć swoją misję. Za pomocą swojego miecza Bojji był również w stanie uwolnić duchy króla Bosse i Miranjo.

Gdy lustro się rozbiło, pojawił się ogromny czerwony potwór i zaczął pożerać ich dusze. To właśnie chciał osiągnąć, ale Miranjo było jego głównym celem, więc to zrobił.

Widząc demony dziko pożerające ludzkie dusze, był przerażony. „Witamy w krainie wiecznego cierpienia” – powiedziała dziewczyna, wywołując dreszcze po plecach.

22. odcinek rankingu Ousamy – data premiery

22. Odcinek Rankingu Ousama Data premiery to sobota, 17 marca 2022 r. Możesz również zobaczyć Harmonogram dat wydania odcinka Rankingu Ousama, dodaj naszą witrynę do zakładek, aby łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery została zamieniona.

Ousama Ranking Odcinek 22 Czas wydania

Odcinek 22 Ousama Ranking będzie emitowany o godzinie 16:55 Co tydzień, w każdy czwartek.

Data premiery Rankingu Ousama

Data premiery Rankingu Ousamy to 14 października 2021 r.

Facet

Akcja, Przygoda, Komedia, Fantasy, Historyczne, Seinen

Gdzie mogę zobaczyć ranking Ousamy?

Ranking Ousamy można oglądać online na Funimation, w oryginalnej japońskiej wersji z angielskimi napisami. Radzimy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wesprzeć twórców.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Ousama Ranking” będzie liczyło w sumie 23 odcinki i będzie emitowane od 14 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w czwartki o 16:00.

Więcej informacji o rankingu Ousamy

Sousuke Tooka jest autorem i ilustratorem japońskiej serii internetowej manga Ousama Ranking. Od maja zeszłego roku jest serializowany na stronie Manga Hack. WIT Studio planuje zrobić z niej serię anime w 2021 roku.

Działka

Nazywa się Bojji i jest głuchym i bezsilnym władcą. Ciężko pracuje i marzy o zostaniu największym monarchą na świecie jako jego pierwszy syn. Mimo to wiele osób uważa, że ​​nie nadaje się na króla.

Kage (cień) to fizyczny cień na ziemi, który w jakiś sposób rozumie myśli i uczucia Bojjiego. Pozostali przy życiu członkowie klanu zabójców Kage zostali prawie wytępieni. Kage, niegdyś morderca, jest teraz złodziejem). Historia zaczyna się od fatalnego spotkania Bojjiego z Kage, które służy jako punkt wyjścia dla jego podróży w dorosłość.

Zwiastun filmu

Powiązane posty

Go up