Ousama Ranking Odcinek 12 Data premiery, gdzie go obejrzeć?

31/12/2021 05:25

Ousama Ranking Odcinek 12 Data premiery, gdzie go obejrzeć?

Data premiery 12 odcinka rankingu Ousama to sobota, 6 stycznia 2021 r. Możesz również zobaczyć harmonogram dat wydania odcinków kwalifikacyjnych Ousamy, dodać naszą witrynę do zakładek, aby ułatwić powrót i przeczytanie zaktualizowanego artykułu, jeśli data premiery uległa zmianie.

Ousama Ranking Odcinek 12 – czas premiery

Odcinek 12 Ousama Ranking zostanie wyemitowany o 16:55. Co tydzień, w każdy czwartek.

Data premiery Rankingu Ousama

Data premiery Rankingu Ousamy to 14 października 2021 r.

Uprzejmy

Akcja, Przygoda, Komedia, Fantasy, Historyczne, Seinen

Gdzie mogę zobaczyć ranking Ousamy?

Ranking Ousamy można oglądać online na Funimation, w oryginalnej japońskiej wersji z angielskimi napisami. Zalecamy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wspierać twórców.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Ousama Ranking” będzie liczyło w sumie 23 odcinki i będzie emitowane od 14 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w czwartki o 16:00.

Więcej informacji o rankingu Ousama

Sousuke Tooka jest autorem i ilustratorem japońskiej serii mang internetowych Ousama Ranking. Od maja zeszłego roku jest serializowany na stronie Manga Hack. WIT Studio planuje przekształcić go w serial animowany w 2021 roku.

Graficzny

Nazywa się Bojji i jest głuchym i bezbronnym władcą. Ciężko pracuje i marzy o zostaniu największym monarchą na świecie jako jego pierworodny syn. Mimo to wiele osób uważa, że ​​nie nadaje się na króla.

Kage (cień) to fizyczny cień na ziemi, który rozumie myśli i uczucia Bojjiego. Pozostali przy życiu członkowie klanu zabójców Kage zostali praktycznie unicestwieni. Kage, który kiedyś był mordercą, teraz jest złodziejem). Historia zaczyna się od fatalnego spotkania Bojjiego z Kage, które służy jako punkt wyjścia dla jego podróży do męskości.

Zwiastun

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up