PUNKT WIDZENIA WSZECHWIECZNEGO CZYTELNIKA ROZDZIAŁ 64: PRZYBYCIE NAJWYŻSZEGO KRÓLA! DATA WYDANIA

13/07/2021 11:31

Ostatni rozdział ORV zakończył się dość ciekawą nutą. Zakończyło się przybyciem Najwyższego Króla Yoo Joonghyuka. Teraz fani desperacko chcą zobaczyć go więcej w 64 rozdziale Punktu Widzenia Wszechwiedzącego Czytelnika. Jest najsilniejszym spośród Siedmiu Królów Seulu. Co więcej, dokonał wielkiego wejścia i zaraz po przybyciu zaczął zabijać władców. Kolejny rozdział będzie naznaczony intensywną akcją.

Fani prawdopodobnie będą świadkami walki pomiędzy Kim Dokją i Yoo Joonghyukiem. Władca tronu nie został jeszcze ustalony, a teraz na polu bitwy znajdują się tylko najsilniejsi władcy. Dlatego wydarzenia będą jeszcze ciekawsze w kolejnym rozdziale. Więc kiedy zostanie wydany? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

PUNKT WIDZENIA WSZECHWIECZNEGO CZYTELNIKA Rozdział 64: Szczegóły fabuły

Ostatni rozdział mangi kończy się tym, że Kim Dokja mówi Yoo Hoonghyukowi, że się spóźnia, a ten ostatni daje mu intensywne spojrzenie. Jego ostatnie słowa do Dokji brzmiały: „Jesteś martwy”. Powiedział to, kipiąc z wściekłości. Dlatego fani mogą spodziewać się intensywnej walki między Kim Dokją a Najwyższym Królem. Możliwe jednak, że przed walką z Kimem Yoo Hoonghyuk zaatakował pozostałych władców i przejął tron ​​dla siebie.

Kolejny rozdział popularnej mangi będzie pełen chaosu. Fani mogli także być świadkami starcia między Najwyższym Królem a Suwerennym Tyranem. Interesujące będzie zobaczyć, po której stronie stoją pozostali władcy w rozdziale 64. Punktu widzenia Wszechwiedzącego Czytelnika. To będzie ciekawe, ponieważ Hoonghyuk zabił już wielu z nich.

Podsumowanie poprzedniego rozdziału!

W 63 rozdziale ORV widzowie zobaczyli, jak Kim Dokja ujawnia, że ​​Han Sooyoung jest pierwszym apostołem. Han to dziewczyna znana z bycia fałszywym władcą. Udało mu się stworzyć chaos i wszyscy władcy zaczęli ze sobą walczyć. Ponadto Han skorzystał z okazji, aby zebrać Siedem Klejnotów. Później zamanifestował je w „Cztery Tygrysie Zły Miecz Tnący”. Nie był jednak w stanie nikogo zabić, ponieważ nie był wystarczająco silny, by władać tym mieczem.

Liczba władców zaczęła dramatycznie spadać. Wtedy właśnie wkroczył Najwyższy Król Yoo Joonghyuk. Jest najsilniejszym z Siedmiu Królów Seulu.

Punkt widzenia wszechwiedzącego czytelnika Rozdział 64: Data wydania

Jak dotąd nie pojawiły się żadne wiadomości o opóźnieniach w Internecie. Dlatego fani mogą spodziewać się, że kolejny rozdział ORV wystartuje zgodnie z planem. Rozdział 64 Wszechwiedzącego punktu widzenia czytelnika będzie dostępny do czytania w piątek, 16 lipca 2021 r.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up