One Piece Rozdział 1019 - Data wydania, godzina i miejsce do czytania

3 lata ago

Fani mangi One Piece z niecierpliwością czekają na premierę kolejnego rozdziału mangi. Jednak manga znów jest zawieszona i wtedy ukaże się rozdział 1019.

Bez wątpienia, z ponad 1000 opublikowanymi rozdziałami, One Piece jest jedną z najdłużej wydawanych japońskich mang wszechczasów. Podróż każdej postaci przez mangę to czysta przyjemność. Dlatego nie dziwi fakt, że miliony fanów są połączone z One Piece za pośrednictwem serii anime lub mangi.

W poprzednim rozdziale mangi widzieliśmy, jak wszyscy, którzy jedli pierożki Millet, walczyli o Luffy'ego po przemowie Tamy. A teraz fani chcą zobaczyć, jak potoczą się sprawy w następnym rozdziale mangi.

Data wydania

Jak wspomnieliśmy wcześniej, manga One Piece ma przerwę w tym tygodniu. Seria powróci wraz z rozdziałem 1019 w niedzielę 18 lipca 2021 r.

Oczywiście to niefortunne, że fani nie mają prawa do nowego rozdziału One Piece w tym tygodniu. Ale w międzyczasie możesz jeszcze raz przeczytać poprzedni rozdział. Możesz też zacząć oglądać adaptację anime, jeśli nie jesteś jeszcze widzem.

Godzina odjazdu

W chwili pisania tego tekstu rozdział 1019 ma zostać wydany 18 lipca 2021 r. O północy JST (czas standardowy japoński). Jednak czas wyjazdu może się różnić w zależności od Twojej lokalizacji.

Oto daty wydania angielskiego tłumaczenia rozdziału 1019 w twoim regionie:

Czas pacyficzny: 9:00
Czas centralny: 11:00
Czas wschodni: 12:00 pm
Czas brytyjski: 17:00
Czas europejski: 18:00;

GDZIE MOŻESZ PRZECZYTAĆ ONE PIE?

Viz Media to zdecydowanie jedna z najlepszych platform do czytania One Piece. Ponadto Manga Plus publikuje również ostatnie rozdziały mangi. I na szczęście możesz przeczytać pierwsze trzy i ostatnie trzy rozdziały za darmo na obu platformach. Przygotuj się jednak na subskrypcję Shonen Jump, jeśli chcesz przeczytać pozostałe rozdziały dotyczące Viz Media.

Powiązane posty

Go up