Przeczytaj datę premiery rozdziału 318 My Hero Academia

21/06/2021 07:25

Dzisiaj porozmawiamy o rozdziale 318 My Hero Academia. Młody bohater Izuku Midoriya, znany również jako Deku, wyruszył w poszukiwaniu złoczyńcy Tomury Shigaraki i jego przywódcy All For One. Po drodze Izuku walczył z Lady Nagant, która została wynajęta przez All For One, aby go schwytać . Po pokonaniu Lady Nagant powiedział im wszystko, co wiedział i kryjówkę All For One.Pro Heroes prowadzeni przez Izuku udają się do schronienia, ale nie mogą znaleźć swojego celu. Aktualizacje My Hero Academia są kontynuowane, gdy Izuku próbuje zlokalizować swojego wroga. Tytuł rozdziału to „Blizny, krew, brud”.

All Mighty powiedział Izuku, że jest jego następnym celem, ponieważ All Mighty już go nie interesuje. Pro Heroes uniknęli ogromnej eksplozji i zebrali się razem i zdali sobie sprawę, że eksplozja miała zatrzeć ślad Ligi Złoczyńców. Pro Hero Edge Shot pyta, czy dostali cenne informacje od Lady Nagant. Pro Hero Hawks odpowiada, że ​​Lady Nagant nie jest w dobrej formie, a w szpitalu zastanawiają się, jak ona jeszcze żyje. Rookie Kamui Woods zastanawia się, jak kobieta może desperacko walczyć o życie.

Edgeshot pyta Endeavour o sytuację. Kamui sugeruje, że powinni postarać się zebrać więcej bohaterów i wzmocnić swoje siły. Mt. Lady komentuje, że mogą zostawić wszystko Midoriyi, ponieważ incydent z Nagantem kręci się wokół niego. Liga Złoczyńców została pozostawiona Izuku. Bestia Jeanista zdaje sobie sprawę, że większość Bohaterów zawiesiła swoje przebrania i postanowiła się wycofać. Bohater numer jeden martwi się, że Izuku zostanie zaatakowany przez media, ponieważ większość bohaterów, którzy zrezygnowali, przecieka informacje. Media chcą poznać prawdę stojącą za One For All. Chcą też wiedzieć, jaki jest związek z All For One.

Podsumowanie rozdziału 317 My Hero Academia

Endeavour powiedział zaufanym Pro Heroes, że nie mogą pozwolić światu poznać prawdy o Quirk Izuku: One For All. Jeśli świat dowie się o One For All, Izuku będzie otoczona negatywnością i krytyką. Pro Hero Hawks zauważa, że ​​o nieszczęściu mogą rozmawiać cały dzień, bo nieszczęście puka do ich drzwi. Mt Lady zdaje sobie sprawę, że ma pomysł. Góra Laddy zastanawia się, czy All For One rozważa publiczne ogłoszenie o Midoriyi i One For All.

Endeavour odpowiada, że ​​jeśli zrobi to All For One, będą zmuszeni ukryć Deku w bezpiecznym miejscu. Ale milczenie All For One oznacza coś innego, czego media nie uwzględnią. Endeavour mówi również, że jeśli usiądą, nic się nie stanie, ponieważ jest ich niewielu. Bohater numer jeden patrzy na swój telefon komórkowy i uświadamia sobie, że nie odebrał połączeń i wiadomości od Shoto. Endeavour uświadamia sobie, że obiecał Shotie, że aresztują Toyę. Endeavour przeprasza, że ​​jest w środku większej sprawy niż Toya.

Tajemniczy bohater

Pro Hero Hawks zastanawia się, do kogo Endeavour wysyła SMS-y i Endeavour ponownie dzwoni. Hawks komentuje, że to jego telefon komórkowy, i usłyszał od All Mighta, że ​​Midoriya spotkała drugiego najemnika. Tymczasem w innym mieście All Might zobaczył, jak chłopak natychmiast uderzył złego faceta. Izuku przejechał faceta, który zapisał się, by go odciąć. Wszechmogący jest pod wrażeniem i zdaje sobie sprawę, że snajper nie miał żadnych informacji, ponieważ groziło mu eksplozję. Jednak pokonanie wroga nie zajęło młodemu bohaterowi ani minuty.

Izuku próbuje się gdzieś dostać, a All Might próbuje go powstrzymać. All Might przypomina Izuku, żeby jadł i mył się. Chłopak przypomina swojemu idolowi, że nie musi być nadopiekuńczy i może teraz sam sobie radzić. Izuku zdaje sobie sprawę, że Wszechmogący powiedział mu, że nadeszła jego kolej i że Wszechmogącego nie ma na liście. Wszechmogący próbuje przemówić do dziecka. Ale Izuku przypomina mu, żeby zabrał ze sobą 100 procent. All Might był zszokowany, gdy chłopiec powiedział mu, żeby powiedział światu, że tu jest.

All Might zastanawia się, co się stało z Izuku, że zmusił go do mówienia takich rzeczy. Izuku zdaje sobie sprawę, że All Might wiele przeszedł jako opiekun All For One i że musi odpocząć, nie martwiąc się o niego. Więc chłopiec odchodzi od All Mighta i mówi mu, żeby się o niego nie martwił. All Might odesłał obiad z powrotem do studni i zawalił się. Tajemniczy facet obserwował wszystko do końca. Mówi się, że ten facet ma zdolności All For One lub Nome. Dziwny facet został pokryty krwią i brudem, pokrywając jego blizny, ale patrząc na niego nigdy nie pomyślisz, że był bohaterem.

Data premiery rozdziału My Hero Academia 318

Datę premiery My Hero: Academia Chapter 318 ustalono na 27 czerwca 2021 r. Możesz przeczytać My Hero Academia za darmo i oficjalnie na VIZ i Shueisha's Manga plus.

Powiązane posty

Go up