Spojlery My Hero Academia Chapter 311, data premiery, przeczytaj mangę online

27/04/2021 11:03

My Hero Academia Chapter 311 to kolejny numer z serii mangi i wszyscy na to czekają. Fani muszą poczekać kolejny tydzień, ponieważ święto Złotego Tygodnia w Japonii odbędzie się w przyszłym tygodniu. Być może rozdział mangi My Hero Academia 311, w którym opuścił poprzedni rozdział, jest kontynuowany i możemy zobaczyć więcej użytkowników OFA.

Yoichi był pierwszym użytkownikiem OFA i został uratowany przez drugiego i trzeciego użytkownika. Mogłoby być więcej szczegółów na temat związku między OFA i AFO oraz tego, co sprawia, że ​​ten wielki plan jest wyjątkowy dla Deku i Shigaraki. Dowiedz się więcej o dacie wydania My Hero Academia Chapter 311, wyciekach, spoilerach, nieprzetworzonych plikach i odczytach online.

Spoilery w My Hero Academia Rozdział 311

Spoilery do rozdziału 311 My Hero Academia będą wydawane regularnie, około czwartku przed premierą mangi. Jednak ze względu na przerwę przecieki nie są naprawiane i można to zrobić z wyprzedzeniem. Tytuł mangi My Hero Academia Chapter 311, podsumowanie, pauza lub nie, i inne szczegóły zostaną zaktualizowane po zweryfikowaniu i przetłumaczeniu przecieków przez źródła.

Data premiery 311. rozdziału My Hero Academia

Według doniesień data premiery My Hero Academia Chapter 311 będzie w najbliższą niedzielę, 9 maja 2021 r. Surowe skany mangi My Hero Academia Chapter 311 zostaną ujawnione 2-3 dni wcześniej, a nawet mogą się pojawić. wcześniej, ale na oficjalną premierę lepiej poczekać.

Gdzie przeczytać MHA Rozdział 311 w Internecie?

Fani, którzy chcą przeczytać odcinek 311 My Hero Academia, mogą bezpłatnie odwiedzić witrynę My Hero Academia firmy Viz Media, Manga-Up z Shonen Jump i Mangaplus. Dobrze jest przeczytać mangę online za darmo na oficjalnej stronie, ponieważ pomoże ona twórcom i zainspiruje ich do tworzenia nowych i ciekawszych historii.

Więcej informacji o My Hero Academia

My Hero Academia: Kōhei Horikoshi Manga Series to japoński superbohater. Od lipca 2014 r. Seria ta jest emitowana w Weekly Shônen Jump, a jej rozdziały są zestawiane na kwiecień 2021 r. W 30 objętościach czołgów. Wiele spinoffów mangi, w tym My Hero Academia Smash !!, My Hero Academia: Vigilantes i My Hero Academia: Team-Up Missions, a także animowany serial telewizyjny Bones, również zostało zainspirowanych serialem.

Pierwszy sezon emitowany w Japonii od kwietnia do czerwca 2016 r., Drugi od kwietnia do września 2017 r., Trzeci od kwietnia do września 2018 r., Czwarty od października 2019 r. Do kwietnia 2020 r. I piąty w marcu 2021 r. Trzy animowane filmy pochodne zostały wydany pod tytułem My Hero Academy: Two Heroes, My Hero Academie: Heroes Rising i The Move: The World Heroes Mission. Otrzymali również trzy animowane spin-offy. Legendary Entertainment planuje film akcji na żywo.

Przez lata pojawiały się „osobliwości”, nowo odkryte supermocarstwa. 80% ludzkości ma różne zdolności, od manipulacji po zmianę kształtu. To sprawia, że ​​reszta świata jest całkowicie bezradna, a Izuku Midoriya jest jedną z tych osób.

Ten ambitny profesor uniwersytetu, odkąd był dzieckiem, po prostu chce być bohaterem. Niesprawiedliwy los Izuku prowadzi go do podziwiania bohaterów i robienia notatek tak szybko, jak to możliwe. Ale wydaje się, że było warto: Izuku spotyka bohatera numer jeden i jego osobistego idola, The Mighty. Moc to unikalna zdolność, która jest dziedziczona, a on zdecydował się na następcę Izuku!

Izuku zapisuje się do UA High, prestiżowej szkoły średniej znanej z doskonałego programu szkolenia bohaterów. Po wielu miesiącach intensywnego treningu ten rok zapowiada się szczególnie obiecująco jako kurs odświeżający. Izuku wkrótce dowie się, co to naprawdę znaczy być bohaterem ze swoimi dziwnymi, ale utalentowanymi kolegami z klasy i nieustannie obecnym zagrożeniem ze strony złej organizacji.

Powiązane posty

Go up