Data premiery rozdziału 318 My Hero Academia, „Berserk Deku”

20/06/2021 10:54

W poprzednim rozdziale widzieliśmy wszystkich najlepszych bohaterów dyskutujących o tym, jak radzić sobie z sytuacją, w jakiej postawił ich AFO. Ale głównym problemem, z jakim się teraz borykają, jest brak bohaterów gotowych do walki. Kraj pogrążył się w ciemności, ulice są puste, wszędzie panuje chaos. Później widzimy, jak Deku bije złego chłopca i zostawia go na śmierć bez wahania. Zmieniło się całkowicie i nie odpowiada już na All Might. Zastanawiam się, co pomyślą o nim jego koledzy z klasy, jeśli zobaczą go w takim stanie. W tym artykule dowiesz się o dacie wydania rozdziału 318 My Hero Academia - „Berserk Deku”!

Data premiery rozdziału 318 My Hero Academia!

Datę premiery My Hero Academia Chapter 318 ustalono na 27 czerwca 2021 roku. Kolejny rozdział zawiera sporo mroku, to na pewno. Niedawno widzieliśmy szalonego Deku, który stracił niewinność i jest teraz wściekłym i zdominowanym dzieckiem. Fani chcą zobaczyć, co robi, kiedy w końcu pozna AFO. Przerażająca passa akcji i wiele zwrotów akcji jeszcze nie nadejdą w MHA. Bądź z nami na bieżąco, aby uzyskać więcej treści i aktualizacji w My Hero Academia.

My Hero Academia Rozdział 318 czytaj online za darmo

Wszystkie najnowsze rozdziały, w tym rozdział 318 My Hero Academia, można znaleźć na Viz Media. Jest to dosłownie najlepsza platforma do czytania wszystkich najnowszych rozdziałów mangi online za darmo. Ta strona wspiera pracowników i twórców wszystkich naszych ulubionych mang. Zdecydowanie potępiamy korzystanie z nieoficjalnych i nielegalnych platform do czytania mangi. Oczekuje się, że co tydzień wyjdzie nowy rozdział, ponieważ jest to cotygodniowa manga shonen jump.

Powiązane posty

Go up