Data premiery 100 rozdziału My Hero Academia Vigilantes

10/04/2021 07:34

Uwięzienie Naruhaty wkrótce się rozpocznie, gdy Numer Szósty uwolni swoje prawdziwe moce. Dzisiejszy rozdział My Hero Academia Vigilantes nosi tytuł Fazy. Numer Szósty wysłał swoją armię po całym mieście. Obsługują fazę 1 anonimowej operacji. Wojownicy są zakapturzonymi mężczyznami i nikt nie może rozpoznać, kim są. Nagle pojawiają się doniesienia o wielu jednoczesnych atakach elektromagnetycznych. Obywatele są ostrzegani, aby odcięli prąd i łączność w całej Naruhacie.

Obywatele nie wiedzą, co robić, ponieważ elektryczność jest jedną z ich podstawowych potrzeb. Policja i bohaterowie rozwiązują ten problem. Na dachu O'clock gratuluje numerowi szóstemu jego pracy. O'clock uważa, że ​​nadszedł czas, aby przejść do fazy 2, w której Numer Szósty zablokuje wszystkie drogi i spowoduje wypadki. Twoim celem jest jednak ograniczenie ruchu przychodzącego i wychodzącego. Numer Six zgadza się z O'clocks i wysyła swoją armię, aby zaczęła niszczyć samochody.

My Hero Academia Vigilantes: Rozdział 99 Podsumowanie

Zakapturzeni mężczyźni zaczynają przejeżdżać wszystkie samochody na drogach, a mieszkańcy wpadają w panikę. Tymczasem bohater biegnie przez centrum miasta. Zastanawiasz się, dlaczego jest tak duży ruch. Uważa, że ​​coś musi się dziać w dzielnicy Naruhata. Faza 3 rozpoczyna się, gdy zakapturzeni mężczyźni zaczynają atakować mieszkańców. Uważają, że atak na obywateli to drobiazg. Jeden z mieszkańców zauważa, że ​​zakapturzony mężczyzna atakuje żonę i pyta, co robi.

Zakapturzony mężczyzna opuszcza kobietę i spacerując po mieście zaczyna jeść darmowe jedzenie. Źli faceci wciąż atakują i plądrują miasto, niszcząc sklepy i samochody. Obywatele zastanawiają się, co się dzieje i nie wiedzą, co robić, ponieważ nie mają szans w starciu ze złoczyńcami. Numer Szósty prosi swoją armię o rozdzielenie się, gdy zobaczył Gumkę i Pełzacza Koichi. Gumka goni Koichiego, który nie zdaje sobie sprawy z tego, co się dzieje.

Kometa numer sześć, którą obaj nadal zaznaczają, i to usuwa ich z równania. Gumka zdaje sobie sprawę, że coś jest nie tak i prosi Crawlera o zatrzymanie się. Pełzacz odpowiada, że ​​nie może wpaść w pułapkę, ponieważ Gumka chce go schwytać. Jeden z mieszkańców zauważa faceta, którego nazywa Latającym Crullerem. Ta pani miała wypadek, ale Gumka i Pełzacz postanowili ją uratować. Kobieta pada na plecy Pełzacza i cieszy się, że czuje się dobrze.

Pomogli pani i Numer Szósty zdaje sobie z tego sprawę. Jest wściekły, że Crawler i Eraser łączą siły, by pomóc obywatelom. Numer Szósty mówi, że mu się to nie podoba. O'clock komentuje, że Pełzacz i Gumka nie będą w stanie powstrzymać jego planów. Obywatele zaczynają gromadzić się wokół Pełzacza, nazywając go Cruller. Nawet dziennikarze chcą, żebym im powiedział, co się dzieje w Naruhata. Zadają pytania dotyczące przerw w dostawie prądu, ruchu i ataków.

Pełzacz ujawnia, że ​​on też jest w ciemności; nic nie wie o tych tajemniczych incydentach. Eraser jest zaniepokojony pytaniami w raporcie. Mówi, że Pełzacz to tylko dzieciak w kostiumie i nie otrzymają od niego odpowiedzi. Jeden z dziennikarzy prosi Gumkę o wyjaśnienie, co się dzieje. Gumka odpowiada, że ​​będzie Cię informował, gdy dowie się, co się dzieje. Nagle na scenie pojawiają się Best Jeanist, Ingenium i Edgeshot.

Koichi jest zaskoczony, ale nie zmartwiony, ponieważ najpierw zajmą się problemem, a dopiero potem zajmą się nim. O'clock cieszy się, że All Might tam nie ma i zdaje sobie sprawę, że All Might jest prawdziwym bohaterem. Zdaje sobie sprawę, że All Might nigdy nie zaatakuje z powodu niewidzialnego zagrożenia, a operacja pozostaje anonimowa.

Data premiery rozdziału 100 My Hero Academia Vigilantes i gdzie go przeczytać w Internecie?

Datę premiery rozdziału 100 My Hero Academia Vigilantes ustalono na piątek 23 kwietnia 2021 r. Sprawdź najnowszą aktualizację numeru szóstego, która pojawiła się na dachu domu, tutaj w My Hero Academia Rozdział 99 Vigilantes, opublikowanej na początku tego miesiąca . Przeczytaj więcej z Crawler na My Hero Academia Vigilantes oficjalnie w VIZ Media i Shueisha's Manga za darmo.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up