Przecieki One Piece Rozdział 1043: JoyBoy powraca

10/03/2022 15:01

Przecieki One Piece Rozdział 1043: JoyBoy powraca

Wydano przecieki One Piece Rozdział 1043, które wywołały spore poruszenie wśród całej społeczności One Piece. Prawdopodobnie będzie to jeden z najlepszych rozdziałów w całej historii One Piece, a fani nie mogą się doczekać, kiedy zostanie on wydany.

Kilka ostatnich rozdziałów One Piece było wyjątkowo dobrych. W szczególności dynamika między Luffym i Kaido podczas ich walki była niesamowita. Wprowadzenie wśród nich agentów CP0 również wywołało pewne napięcie. Omówmy przecieki One Piece Rozdział 1043 na tym blogu.

Przecieki w jednym kawałku, rozdział 1043 – historia z okładki

Jeśli chodzi o artykuł z okładki do sekcji w tym tygodniu, nic wielkiego się nie dzieje. Germa wyszła z Whole Cake Island i teraz widzimy inną sytuację na terytorium Big Mom. W tym tygodniu z okładki widzimy, jak Oven przybywa na WholeCake Island.

Teraz oś czasu jest niepotwierdzona, ponieważ ostatnim razem, gdy go widzieliśmy, był w drodze do Wano. Możliwe, że przeżył wypadek i wrócił do swojego kraju. To może dać nam jakieś wieści o pozostałych Piratach Wielkiej Mamy, którzy również utknęli w Wano.

Kiedy agent CP0 interweniował w walce Luffy'ego z Kaido, wiedział, co go czeka i zaakceptował sytuację. Agent był również bardzo zazdrosny o Drake'a, ponieważ miał swobodę podejmowania własnych decyzji. Jak wszyscy się spodziewali, agent został zdeptany w ostatnim rozdziale.

W późniejszych rozdziałach Oda naprawdę dała temu agentowi CP0 przewagę. Dał mu postać, która jest zmotywowana i nie jest tylko bezmyślnym idiotą, który wykonuje rozkazy rządu. Kiedy zostaje nadepnięty, agent otrzymuje pożegnalną scenkę przerywnikową, w której stwierdza, że ​​prawdopodobnie nie żyje.

zapowiedź kaido

Kaido zostaje ogłoszony zwycięzcą bitwy i schodzi na dół. Kawamatsu prosi wszystkich o ewakuację, ponieważ spalenie na śmierć nie jest honorem. Kaido prosi Momonosuke, by się poddał, odkąd Luffy został pokonany. Nadchodzi Name i nazywa Kaido wężem i kłamcą.

Kaido atakuje Nami, ale Marco blokuje ją i chroni Nami. Kid i Law dowiadują się o porażce Luffy'ego i ruszają do przodu, by zaatakować Kaido. Pośród tego wszystkiego Momonosuke jest nieco sceptyczny co do tego, co powinien zrobić. Jeśli się tu nie poddasz, wiele osób zginie.

Joy Boy's Return

Kaido wyzywa wszystkich na górze, aby poszli za nim. Momonosuke ma zamiar wybuchnąć i się poddać, ale Zunesha mówi mu coś ważnego. Mówi jej, że bębny wyzwolenia śpiewają.

Yamato prosi również Momonosuke, aby się nie poddawał i nie umierał razem. Zunesha wspomina, że ​​nie słyszała tego dźwięku od lat i że pojawił się Joy Boy. W ostatnim panelu widzimy, jak ciało Luffy'ego topi się w jego słomkowym kapeluszu, a na twarzy pojawia się jego charakterystyczny uśmiech. Reklama SFX obok niego mówi „Nika”, sugerując jego związek z Bogiem Słońca Niką.

Jaki jest twój ulubiony moment z najnowszych przecieków OP? Daj nam znać w komentarzach. Aby uzyskać więcej treści One Piece, śledź nas w mediach społecznościowych. One Piece można przeczytać w mediach Viz i Mangaplus.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up