One Piece Rozdział 1043 Spoilery Reddit, podsumowanie, data i godzina wydania

05/03/2022 12:58

One Piece Rozdział 1043 Spoilery Reddit, podsumowanie, data i godzina wydania.

One Piece to manga napisana i zilustrowana przez Eiichiro Odę. Obecnie w arkadzie Wano Kuni, One Piece obraca się wokół swojego głównego bohatera, Monkey D. Luffy'ego i jego pirackiej załogi zwanej Piraci Słomianego. Piraci Strawhat żeglują po Grand Line w poszukiwaniu skarbu zwanego One Piece.

W obecnym wątku Luffy walczy z Kaido, aby wypędzić go z kraju i uwolnić ludzi od tortur i bólu zadawanych im przez Kaido i Orochi. To ostatnia duża walka w tym łuku, ponieważ inne pojedynki już się zakończyły. Porozmawiajmy o spoilerach z rozdziału 1043 One Piece Reddit, dacie i godzinie premiery.

Podsumowanie rozdziału 1042 w jednym kawałku

W One Piece, rozdział 1042, Kaido i Luffy nadal się kłócą, ale ich walka zostaje przerwana przez agenta rządowego.

X Drake kontra Agent CP0

X Drake ponownie wstaje i dźga agenta CP0 w plecy. Agent CP0 pyta go, dlaczego to zrobił, a on odpowiada, że ​​to tylko zemsta. Agent CP0 wykańcza go jednym ciosem, wyznaczając w ten sposób tymczasowy koniec supernowej.

Wracamy na dach, gdzie wcześniejszy atak Luffy'ego wciąż rani Kaido, a Imperator mówi o tym dość werbalnie. Zastanawia się, dlaczego to działa, kiedy jego ciało składa się tylko z gumy. Kaido używa Zaawansowanej Obserwacji Haki, aby uniknąć wszystkich ataków Luffy'ego.

nagła interwencja

Luffy mówi, że to jego ostatni atak z Gear 4 i po tym nie będzie już miał więcej. Użyj Związanego Człowieka, aby zaatakować jeszcze raz i użyj nowego ataku, zwanego Pistoletem Najwyższego Konga. Luffy mówi mu, że Wano głoduje z jego powodu, na co Kaido odpowiada, że ​​są głupcami płynącymi na fali dumy.

Luffy przygotowuje się do ostatecznego ataku, a Kaido przygotowuje się do odparcia go za pomocą Thunder Bagua. Jednak przybycie agenta CP0 powoduje rozproszenie uwagi, które pozwala Kaido zadać druzgocący cios. Kaido cierpi na zespół stresu pourazowego po walce z Odenem i wpada w złość na agenta CP0.

One Piece Rozdział 1043 Spoilery Reddit

Spoilery One Piece Rozdział 1043 na Reddicie dopiero się pojawią, więc może wystąpić pewne opóźnienie, zanim dowiemy się o przeciekach. W międzyczasie podzielmy niektóre możliwe punkty fabuły do ​​następnego rozdziału.

gniew kaido

W świecie One Piece jest jedna rzecz, której nie należy robić, to doprowadzać cesarza do szaleństwa. Historia wielokrotnie sugerowała, że ​​nie należy zadzierać z Cesarzem Morskim. Jednak agent CP0, który jest tego w pełni świadomy, postanowił mimo wszystko wtrącić się w sprawę Kaido.

A teraz, kiedy Kaido jest zły, zmiażdży agenta CP0 jak mrówkę. Prawdopodobnie znał wynik i to Kaido zrobi wszystko. Jednak w jego sercu zawsze będzie żal, tak jak w przypadku Odena. Kaido to pechowiec.

Statki Rządu Światowego wciąż czekają pod Wano. Wygląda na to, że Zunesha była w stanie ich powstrzymać, kontaktując się z Momo, aby poinformować ją, że zbliża się do nich. Nadal nie wiemy, czy admirałowie są na pokładzie, czy nie.

Jest też inne zbliżające się pytanie, które od dłuższego czasu nie zostało rozwiązane, dotyczące reszty dzieci Wielkiej Mamy. Do tej pory widzieliśmy tylko, jak Perospero walczył z Wano, ale nie mamy żadnych wiadomości o tym, co stało się z innymi dziećmi. Może dowiemy się w następnym rozdziale.

Przeczytaj jeden kawałek rozdział 1043

One Piece Rozdział 1043 jest dostępny do przeczytania online w mediach Viz i Mangaplus.

One Piece Rozdział 1043 Data i godzina wydania

Oto data i godzina wydania One Piece Chapter 1043.

Japonia – 01:00, 13 marca
Indie – 21:30, 13 marca
USA/Kanada – 10:00, 13 marca 2010
Wielka Brytania – 16:00, 13 marca
CES (Europa) – 13 marca, godz.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up