One Piece Rozdział 1042 Przecieki i spoilery

03/03/2022 17:13

One Piece Rozdział 1042: Ujawniono spoilery i nie tylko

Przecieki One Piece Rozdział 1042 są już dostępne i nie wyglądają dobrze dla naszego protagonisty Monkey D. Luffy'ego. Pomyśleliśmy, że nadszedł czas, aby Luffy pokonał najsilniejszą istotę na świecie, ponieważ Law i Kid wykonali swoją część, ale znowu mamy do czynienia z kolejną ingerencją.

One Piece to manga napisana i zilustrowana przez Eiichiro Odę, która obraca się wokół Monkey D. Luffy, energicznego młodego pirata, który chce zostać Królem Piratów. Luffy ma tylko jeden cel, zostać Królem Piratów. Jednak, aby osiągnąć ten cel, musi odnaleźć skarb zwany One Piece pozostawiony przez poprzedniego Króla Piratów Gol D. Rogera. Porozmawiajmy teraz o przeciekach i spoilerach One Piece Rozdział 1042.

One Piece, rozdział 1042, przecieki – historia z okładki

Historia ucieczki Germy 66 z WholeCake Island toczy się dalej, ale wygląda na to, że wkrótce dobiegnie końca. Do tej pory widzieliśmy Judge i Reiju opuszczających wyspę, ale dwaj bracia Neji i Yonji zostali uwięzieni w księdze zwierząt Big Mom.

Wydaje się jednak, że i oni będą mieli szansę na ucieczkę. W tym tygodniu na okładce widzimy, jak Charlotte Oven wydaje książkę i wygląda na to, że zamierza je uwolnić. Nie wiemy, czy Big Mom nadal jest teraz na Wholecake Island, bo by na to nie pozwoliła. W przyszłych historiach uzyskamy wyraźniejszy obraz.

X Drake kontra CP0 Boss

Niespodzianka! Niespodzianka! X Drake jeszcze nie spadł. Wszyscy myśleliśmy, że X Drake zdecydowanie poległ po swoim małym starciu z agentami CP0. Jednak kapitan SWORDS po raz kolejny udowodnił, że nie jest kimś, z kim można igrać. Tym razem walcz z bossem CP0.

Obaj byli już wyczerpani poprzednim rusztowaniem i pozostało tylko jedno lub dwa ciosy, które zakończyły walkę. Niestety, to Agent Captain CP0 pokonał Drake'a, używając Shigana do jego gardła. Jednak Drake poważnie zranił agenta, dźgając go.

Luffy kontra Kaido – Znowu

Ponownie wracamy na dach, gdzie walka pomiędzy Kaido i Luffym jest jeszcze bardziej ekscytująca. W ostatnim rozdziale Luffy wspomniał, że był to jego ostatni 4-biegowy atak, co prawdopodobnie oznacza, że ​​ma coś jeszcze lepszego w zanadrzu dla Kaido.

Ale Kaido nie należy lekceważyć. Tym razem ponownie uwalnia swoje trzy nowe formy pijaństwa, które zadają protagonistom druzgocące obrażenia. Jego stan odurzenia pomaga mu w tej walce. Gdy bitwa trwa, Luffy zmienia formę i ujawnia zaskakujący przedmiot.

Rozproszenie

Luffy przyjmuje formę Związanego Człowieka i używa nowo stworzonego ataku zwanego Gomu Gomu No Over Kong Gun, a Kaido kontratakuje go za pomocą Raihou Hakke. Dzięki temu sytuacja przez chwilę pozostaje w stagnacji, ale do gry wchodzi nowy uczestnik.

Pojawia się Agent CP0, rozpraszając Luffy'ego i Kaido. Kaido jest sfrustrowany, gdy dowiaduje się, że to samo wydarzyło się raz ponad 20 lat temu z Odenem. Jego twarz staje się wściekła, gdy jest w szoku.

Co Kaido zrobi agentowi CP0? Powiedz nam, co o tym myślisz w komentarzach. Aby uzyskać więcej treści One Piece, śledź nas w mediach społecznościowych. One Piece jest dostępny w Crunchyroll i Funimation.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up