Początek po zakończeniu Rozdział 142 Data wydania, godzina i podsumowanie

22/04/2022 20:39

Początek po końcu Rozdział 142 Raw Scans, data wydania,

Wszystko okazuje się przeciwieństwem tego, czego wszyscy oczekiwaliśmy. Pomimo uratowania ludzi przed terrorem Lucasa, Artur zostaje schwytany przez Włócznie i musi stanąć przed sądem. Jedyną dobrą rzeczą, która wydarzyła się w poprzednich rozdziałach, jest śmierć Lucasa. Wszyscy myśleli, że po zabiciu Lucasa Arthur pójdzie za Draneeve i uratuje Eliasza. Ale teraz wydaje się, że sam Artur rozpaczliwie potrzebuje kogoś, kto może go uwolnić i przywrócić mu manę.

Początek po końcu Rozdział 142 Data i godzina wydania

Nowy rozdział TBATE zostanie oficjalnie wydany w piątek, 22 kwietnia 2022 roku. Rozdział 142 można przeczytać na oficjalnej stronie Tapas Media.

Czas pacyficzny: 10:00 czasu PST (22 kwietnia)
Czas centralny: 12:00 CST (22 kwietnia)
Czas wschodni: 13:00 EST (22 kwietnia)
Czas brytyjski: 18:00 czasu BST (22 kwietnia)
Czas europejski: 19:00 CEST (22 kwietnia)
Czas indyjski: 22:30 IST (22 kwietnia)

TBATE Rozdział 141 Podsumowanie

Varay Aurae prosi Artura, aby poszedł za nią do obozu Gildii Magów, podczas gdy ten czeka na decyzję rady. Tymczasem wieści o Arturze rozeszły się daleko i szeroko, a ludzie o nim plotkują. Rodzina Artura przybywa i jest zasmucona, widząc go w tym stanie. Arthur prosi Varaya, czy może porozmawiać z rodziną, na co ona odpowiada twierdząco. Bairon wścieka się na Varay za to, że pozwolił Arthurowi porozmawiać z rodziną, ale Olfred każe mu się uspokoić.

Arthur zapewnia swoją rodzinę, że to nieporozumienie i nie ma się czym martwić. Nagle pierścień Varay zaczyna świecić, co oznacza, że ​​rada podjęła decyzję. Dzwoni do Arthura i odczytuje decyzję rady stwierdzającą, że z powodu nadmiernej przemocy mana Arthura zostanie ograniczona, jego tytuł czarodzieja zostanie odebrany, a on zostanie uwięziony do odwołania.

Słysząc decyzję rady, Kathyln odzywa się, mówiąc Varayowi, że gdyby Arthura tam nie było, wszyscy byliby martwi. Mówi, że gdy jej rodzice dowiedzą się o tej decyzji, natychmiast ją cofną. Ale ku zaskoczeniu Kathyln, jej rodzice popierają tę decyzję, podobnie jak król i królowa Greysunders. Arthur prosi Varay, aby pozwolił mu porozmawiać z rodzicami po raz ostatni, a ona się zgadza. Arthur stara się zapewnić rodziców, że wkrótce wróci. Rozmawia też ze swoją młodszą siostrą i żałuje, że nie spędzał z nią więcej czasu. Rozdział 141 TBATE kończy się tym, że Reynolds mówi Arthurowi, że bez względu na to, co mówią ludzie, zawsze będą u jego boku.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up