Początek po końcu Rozdział 143 Data wydania

17/04/2022 06:54

Początek po końcu Rozdział 143 Data wydania

The Beginning After The End Rozdział 143 Data premiery ustalona na niedzielę 29 kwietnia 2022 r. we wskazanych sklepach. Surowe skany rozdziału 143 zostaną opublikowane w Internecie 2-3 dni przed wydaniem spoilerów, ale lepiej poczekać na ostateczne wydanie.

Gdzie czytać Początek po końcu rozdział 143?

Fani z niecierpliwością czekają na rozdział 143 The Beginning After The End, naprawdę zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, aby mogli przeczytać rozdziały The Beginning After The End na następujących platformach mangi, aby wesprzeć twórców: Topy

Czytaj dalej wpis Początek po końcu

Początek po końcu to sezonowy komiks Tapas Original napisany przez TurtleMe i zilustrowany przez Fuyuki23, oparty na powieści o tym samym tytule. Sezon 1 ukazuje się trzy razy w miesiącu, a sezony 2 i 3 raz w tygodniu. Obecnie jest dostępny w następujących językach: angielskim, koreańskim, japońskim, tajskim, chińskim mandaryńskim i francuskim.

W świecie rządzonym przez waleczność, King Gray posiada niezrównaną siłę, bogactwo i prestiż. Jednak odosobnienie podąża za tymi, którzy dzierżą ogromną władzę. Pod błyszczącą okleiną potężnego króla czai się człowiek bez celu i woli.

Monarcha odrodził się w nowym świecie pełnym magii i potworów, dając mu drugą szansę na życie. Jednak naprawienie jego przeszłych grzechów nie będzie jego jedyną trudnością. Pod pokojem i dobrobytem nowego świata kryje się nurt, który grozi zrujnowaniem wszystkiego, na co pracował, kwestionując jego rolę i dlaczego narodził się na nowo.

Artur Leywin

Arthur Leywin: Głównym bohaterem The Beginning After The End jest Arthur Leywin. Był monarchą o imieniu Gray w swoim poprzednim życiu, zanim odrodził się na nowej planecie, na kontynencie Dicathen.

W swoim poprzednim życiu był monarchą, który zajmował pierwsze miejsce w swoim kraju, jeśli chodzi o walkę, dopóki nie został podobno otruty. Po czterech latach jako Arthur Leywin budzi się jako król Grey, jakby nie został otruty.

Gray zdecydował, że w przeciwieństwie do swojego poprzedniego życia, będzie żył pełnią życia po reinkarnacji w rodzinie Leywinów. Bycie kochanym i otoczonym przez przyjaciół i rodzinę, za którymi tęsknił w poprzednim życiu.

Powiązane posty

Go up