Początek po zakończeniu Przecieki anime, data premiery, fabuła, podsumowanie

12/04/2022 19:35

Początek po zakończeniu Przecieki anime, data premiery, fabuła, podsumowanie

Jeśli jesteś miłośnikiem anime, prawdopodobnie słyszałeś o nadchodzących wakacjach autora powieści light novel The Beginning After The End (TBATE). Miłośnicy anime z niecierpliwością czekają na „The Beginning After the End” i zastanawiają się, kiedy ukaże się. Popularność tej lekkiej powieści wywołała chęć adaptacji anime. Dowiedz się, co nowego, czytając poniżej.

O książce: Wszystko, co musisz wiedzieć (TBATE)

Jest to adaptacja powieści „Żółwia” pt. „Początek po końcu (TBATE)”. Jedna z najpopularniejszych epickich opowieści fantasy w stylu Isekai. Pomimo koreańskiego pochodzenia jest bardzo popularny wśród miłośników mangi w różnych krajach (Japonia, Stany Zjednoczone itp.). W Tapas znajdziesz zarówno powieść, jak i komiksową wersję tej historii. Założenie powieści jest fantastyczne, a postacie są dobrze rozwinięte. Fabuła ma ogromny wpływ na rozwój postaci bohaterów.

Fabuła obraca się wokół dziwnej i brutalnej śmierci króla Greya, którego zniknięcie wywołało wiele spekulacji. Arthur Leywin, wątpiący w swoje odrodzenie, odradza się jako Arthur Leywin na nowym kontynencie Dicathen, krainie magii i egzotycznych zwierząt, i próbuje naprawić wszystkie swoje dawne krzywdy. Syn dwóch żądnych przygód czarodziejów, szuka sensu w swoim życiu. Od najmłodszych lat uczył się magii i przebudził swój rdzeń, czyniąc go czteroelementowym magiem.

Aby zostać czarodziejem, trafia do Akademii Xyrus. Arthur spędza cztery miesiące trenując jako magik u boku Sylvie. Zanim opuszczą drogi, Sylvie traktuje Arthura życzliwie, oferując mu swoją Wolę Bestii i jajko. Z jaja rodzi się Sylvie, smok Artura. W miarę upływu lat Arthur uświadamia sobie dziwny świat, w którym się urodził. Handlarze niewolnikami porwali księżniczkę Tessię i przewieźli ją do wozu w buszu, gdzie ją odnajduje. Artur ratuje jej życie i zabiera ją do krainy elfów. Virion, pradziadek Tessi, uczy Artura, jak kontrolować swoją bestię w królestwie elfów. Akademia Xyrus to kolejny krok w karierze przygód Arthura po ukończeniu szkolenia z Virionem i zostaniu poszukiwaczem przygód klasy A.

Czy Początek po końcu zostanie zaadaptowany na serial animowany?

Mówi się, że szanse na anime z sezonu 1 TBATE są całkiem spore, ponieważ kilka udanych serii powieści świetlnych otrzymało ostatnio adaptacje anime. Żadnych oficjalnych komunikatów nie podali ani producenci, ani sam autor, więc nie możemy podać konkretnych dat. Jednak autor powiedział w niedawnym wywiadzie, że ta powieść na pewno zostanie zaadaptowana na anime. Netflix ma podobno nabyć wyłączne prawa do manhwy i nakręcić anime The Beginning After the End. Warner Bros. lub Netflix mogą sprawić, że będzie to oryginalny serial.

Data premiery tego anime zostanie najprawdopodobniej ujawniona jesienią 2022 r., najprawdopodobniej w czasie Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2020 r. Na dzień dzisiejszy nie ma żadnych nowych wydarzeń ani zwiastunów. Pierwszy sezon nowej adaptacji anime trwa zwykle od 12 do 24 odcinków. Około 12 odcinków powinno składać się na pierwszy sezon The Beginning After the End. Fani są tak podekscytowani, że nie mogą się doczekać premiery anime. Istnieje również wiele bardziej znanych webtoonów, takich jak Noblesse, When I Wake Up I Become a Bagel Girl, 4 Blade Of The Phantom Master. Inna popularna powieść, Solo Leveling Anime, jest opracowywana na potrzeby adaptacji anime.

Bohaterowie Początku po końcu

Artur, nasz główny bohater, i jego ewolucja jako magika będą w centrum fabuły. Z drugiej strony wszystkie postacie są bardzo dobrze napisane i ewoluują jako jednostki. Istnieje kilka postaci, które mogą być bohaterami anime:
Artur, protagonista
Wychował go Reynolds Leywin, jego ojciec.
Alice Leywin, jej matka
Eleanor Leywin, jej starsza siostra
sylwia smoka
Księżniczka Elviego Tessia
Virion, dziadek Tessi ze strony ojca.
W miarę jak seria zyskuje rozgłos, rośnie liczba fanów mangi i ich poświęcenie. Zaglądaj tu często, aby uzyskać informacje na temat adaptacji anime i najnowsze wiadomości.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up