Początek po końcu Rozdział 138 Data wydania! przeczytaj manhwa

2 lata ago

Początek po końcu Rozdział 138 Data wydania!  przeczytaj manhwa

The Beginning After The End Rozdział 138 Data wydania wyznaczona na niedzielę, 25 marca 2022 w wymienionych sklepach. Surowe skany rozdziału 138 zostaną przeskanowane w Internecie na 2-3 dni przed zniknięciem spoilerów, ale lepiej poczekać na ostateczną wersję.

Gdzie czytać Początek po końcu, rozdział 138?

Fani z niecierpliwością czekali na rozdział 138 The Beginning After The End, naprawdę zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, aby mogli przeczytać rozdziały The Beginning After The End na następujących platformach mangi, aby wesprzeć twórców: Topy

Czytaj dalej wpis Początek po końcu

The Beginning After The End to oryginalny sezonowy komiks Tapas napisany przez TurtleMe i zilustrowany przez Fuyuki23, oparty na powieści o tym samym tytule. Sezon 1 ukazuje się trzy razy w miesiącu, a sezony 2 i 3 raz w tygodniu. Obecnie jest dostępny w następujących językach: angielskim, koreańskim, japońskim, tajskim, chińskim mandaryńskim i francuskim.

W świecie rządzonym przez waleczność, King Gray posiada niezrównaną siłę, bogactwo i prestiż. Jednak odosobnienie podąża za tymi, którzy dzierżą ogromną władzę. Pod błyszczącą okleiną potężnego króla czai się człowiek bez celu i woli.

Monarcha odrodził się w nowym świecie pełnym magii i potworów, dając mu drugą szansę na życie. Jednak naprawienie jego przeszłych grzechów nie będzie jego jedyną trudnością. Pod pokojem i dobrobytem nowego świata kryje się nurt, który grozi zrujnowaniem wszystkiego, na co pracował, kwestionując jego rolę i dlaczego narodził się na nowo.

Artur Leywin

Arthur Leywin: Głównym bohaterem The Beginning After The End jest Arthur Leywin. Był monarchą o imieniu Gray w swoim starym życiu, zanim odrodził się na nowej planecie, na kontynencie Dicathen.

W swoim poprzednim życiu był monarchą, który zajmował pierwsze miejsce w swoim kraju pod względem walki, aż podobno pewnego dnia został otruty. Po czterech latach jako Arthur Leywin obudził się jako król Grey, jakby nie został otruty.

Gray zdecydował, że w przeciwieństwie do swojego poprzedniego życia, będzie żył pełnią życia po reinkarnacji w rodzinie Leywinów. Bycie kochanym i otoczonym przez przyjaciół i rodzinę, za którymi tęsknił w poprzednim życiu.

Powiązane posty

Go up