Początek po końcu Rozdział 149 Data wydania

29/05/2022 13:24

Początek po końcu Rozdział 149 Data wydania

Początek po zakończeniu Rozdział 149 Data premiery ustalona na niedzielę, 10 czerwca 2022 r. W wymienionych sklepach. Wstępne skany Rozdziału 149 zostaną opublikowane w Internecie 2-3 dni przed opublikowaniem spoilerów, ale lepiej poczekać na ostateczne wydanie.

Gdzie czytać mangę Początek po końcu Rozdział 149

Fani z niecierpliwością czekali na rozdział 146 The Beginning After The End, naprawdę zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, aby mogli przeczytać rozdziały mangi The Beginning After The End ze stron mangi, aby wesprzeć twórców.

Dowiedz się więcej o początku po końcu

Początek po zakończeniu to oryginalna sezonowa manga Tapas napisana przez TurtleMe i zilustrowana przez Fuyuki23, oparta na powieści krwi o tym samym tytule. Sezon 1 ukazuje się trzy razy w miesiącu, a sezony 2 i 3 raz w tygodniu. Obecnie jest dostępny w następujących językach: angielskim, koreańskim, japońskim, tajskim, chińskim mandaryńskim i francuskim.

W świecie rządzonym przez waleczność, King Gray posiada niezrównaną siłę, bogactwo i prestiż. Jednak odosobnienie podąża za tymi, którzy dzierżą ogromną władzę. Pod błyszczącą okleiną potężnego króla czai się człowiek bez celu i woli.

Monarcha odrodził się w nowym świecie pełnym magii i potworów, dając mu drugą szansę na życie. Jednak naprawienie jego przeszłych grzechów nie będzie jego jedyną trudnością. Pod pokojem i dobrobytem nowego świata kryje się nurt, który grozi zrujnowaniem wszystkiego, na co pracował, kwestionując jego rolę i dlaczego narodził się na nowo.

Artur Leywin

Arthur Leywin: Głównym bohaterem The Beginning After The End jest Arthur Leywin. Był monarchą o imieniu Gray w swoim poprzednim życiu, zanim odrodził się na nowej planecie, na kontynencie Dicathen.

W swoim poprzednim życiu był monarchą, który zajmował pierwsze miejsce w swoim kraju pod względem walki, aż podobno pewnego dnia został otruty. Po czterech latach jako Arthur Leywin budzi się jako król Grey, jakby nie został otruty.

Gray zdecydował, że w przeciwieństwie do swojego poprzedniego życia, będzie żył pełnią życia po reinkarnacji w rodzinie Leywinów. Bycie kochanym i otoczonym przez przyjaciół i rodzinę, za którymi tęsknił w poprzednim życiu. Możesz przeczytać mangę Początek po końcu Rozdział 146 Topy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up