Początek po końcu Rozdział 148 Data wydania

21/05/2022 17:07

Początek po końcu Rozdział 148 Data wydania

The Beginning After The End Rozdział 148 Data premiery ustalona na niedzielę 3 czerwca 2022 r. we wskazanych sklepach. Wstępne skany rozdziału 148 zostaną opublikowane w Internecie na 2-3 dni przed wydaniem spoilerów, ale lepiej poczekać na ostateczne wydanie.

Gdzie czytać Początek po końcu Rozdział 148

Fani z niecierpliwością czekali na rozdział 146 The Beginning After The End, naprawdę zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, aby mogli przeczytać rozdziały mangi The Beginning After The End ze stron mangi, aby wesprzeć twórców.

Dowiedz się więcej o początku po końcu

Początek po zakończeniu to oryginalna sezonowa manga Tapas napisana przez TurtleMe i zilustrowana przez Fuyuki23, oparta na powieści krwi o tym samym tytule. Sezon 1 ukazuje się trzy razy w miesiącu, a sezony 2 i 3 raz w tygodniu. Obecnie jest dostępny w następujących językach: angielskim, koreańskim, japońskim, tajskim, chińskim mandaryńskim i francuskim.

W świecie rządzonym przez waleczność, King Gray posiada niezrównaną siłę, bogactwo i prestiż. Jednak odosobnienie podąża za tymi, którzy dzierżą ogromną władzę. Pod błyszczącą okleiną potężnego króla czai się człowiek bez celu i woli.

Monarcha odrodził się w nowym świecie pełnym magii i potworów, dając mu drugą szansę na życie. Jednak naprawienie jego przeszłych grzechów nie będzie jego jedyną trudnością. Pod pokojem i dobrobytem nowego świata kryje się nurt, który grozi zrujnowaniem wszystkiego, na co pracował, kwestionując jego rolę i dlaczego narodził się na nowo.

Artur Leywin

Arthur Leywin: Głównym bohaterem The Beginning After The End jest Arthur Leywin. Był monarchą o imieniu Gray w swoim poprzednim życiu, zanim odrodził się na nowej planecie, na kontynencie Dicathen.

W swoim poprzednim życiu był monarchą, który zajmował pierwsze miejsce w swoim kraju, jeśli chodzi o walkę, dopóki nie został podobno otruty. Po czterech latach jako Arthur Leywin budzi się jako król Grey, jakby nie został otruty.

Gray zdecydował, że w przeciwieństwie do swojego poprzedniego życia, będzie żył pełnią życia po reinkarnacji w rodzinie Leywinów. Bycie kochanym i otoczonym przez przyjaciół i rodzinę, za którymi tęsknił w poprzednim życiu. Możesz przeczytać mangę Początek po końcu Rozdział 146 Topy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up