Platynowy koniec odcinka 16 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

14/01/2022 11:33

Platynowy koniec odcinka 16 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

Seria manga Platinum End została stworzona przez Tsugumi Ohba i Takeshi Obata. Od listopada 2015 do stycznia 2021 pojawiał się w miesięczniku Shueisha Jump Square. Serial opowiada historię studenta o imieniu Mirai Kakehashi, który próbuje popełnić samobójstwo i zostaje uratowany przez swojego anioła stróża, Nasse'a, który nie tylko przysiągł go chronić, ale także daje mu specjalne moce, ponieważ jest jednym z 13 kandydatów wybranych przez różne anioły. wciel się w Boga, który za 999 dni przejdzie na emeryturę. Viz Media jest właścicielem praw do Platinum End w Ameryce Północnej. Pierwszy odcinek serialu telewizyjnego Signal.anime MD, który będzie oparty na filmie, zostanie wyemitowany w październiku 2021 roku.

Platynowy koniec odcinka 16 Spoilery

Nie ma jeszcze spoilerów dla odcinka Platinum End 16. Dodaj zakładkę do naszej strony internetowej, abyś mógł wrócić później i przeczytać ten artykuł, gdy zostanie zaktualizowany.

Platynowy koniec odcinka 16 – data premiery

Data premiery 16 odcinka Platinum End to niedziela, 27 stycznia 2022. Możesz również sprawdzić harmonogram dat premiery 16 odcinka Platinum End, dodać naszą stronę do zakładek, aby łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli go przegapiłeś. 16. odcinek Platinum End zostanie wyemitowany o 18:28. Co tydzień, w każdą środę.

Gdzie mogę zobaczyć Platinum End?

Obejrzyj odcinek Platinum End 15 na Chrunchyroll. Oglądaj Platinum End na VRV przez Chrunchyroll, jeśli nie jesteś w Japonii. Więc ile będzie odcinków?

Ile będzie mieć odcinków?

Ogłoszono, że anime „Platinum End” będzie miało w sumie 24 odcinki i będzie emitowane od 7 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w środy o 18:28 czasu JST.

Dowiedz się więcej o Platinum End

Była też strzała, która zabiła wroga jednym strzałem, i taka, która zakochała się na 33 dni w trafionej osobie, ale tylko wtedy, gdy cel nie został zaczarowany przez inną osobę, która użyła czerwonych strzał. . Widok szczęśliwego Mirai jest czymś, za czym tęskni Nasse. Saki Hanakago, Kandydat Boga, chodził do tej samej szkoły co Mirai. Dowiadując się, że Mirai nie jest zabójcą, Saki postanawia dołączyć do niego w jego dążeniu do wyeliminowania Metropolimana. Saki i Mirai dorastali razem, a po śmierci rodziców Mirai był wyśmiewany w szkole, a Saki nie miała pojęcia, jak sobie z tym poradzić, ponieważ jest dziewczynką.

Fakt, że Saki była obecna, gdy Mirai próbowała popełnić samobójstwo, doprowadził ją do spotkania z Revel jako kandydatem do tytułu Boga. Mimo że Ravel jest aniołem, który wybrał Saki, Nasse wierzy, że Ravel jest przebiegłą kłamcą. Z powodu swoich przeszłych wykroczeń został zdegradowany do niższej klasy. Jeśli chodzi o skrzydła Saki, Ravel udaje się dać jej czerwoną strzałę i ciężko pracuje, aby awansować na swoją rangę. Ku zaskoczeniu Saki, traci czujność i zastanawia się, czy naprawdę jej pomaga, czy nie.

Następnie, gdy Ravel dowiódł swojej wartości, Bóg awansował go do pierwszego rzędu i nadał mu przydomek „Anioł emocji”, ponieważ żaden anioł nigdy wcześniej nie uronił łzy podczas rozmowy z człowiekiem, tak jak robiła to Ravel rozmawiając z Saki. Ravel zrobiła to, co miała zrobić i spełniła marzenie Saki o skrzydłach. Kanade Uryu jest zdeterminowany, aby za wszelką cenę zostać Bogiem i jest gotów zabić każdego, kto stanie mu na drodze. Wynika to głównie z faktu, że dziadek Uryu ze strony ojca jest dyrektorem słynnej Akademii Joso. Stając się Bogiem, pragnie przywrócić do życia swoją siostrę. Uryu wyeliminował czterech przeciwników.

Zwiastun

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up