Platynowy koniec odcinka 12 – data premiery, następny odcinek Platinum Edge

12/12/2021 09:29

Platynowy koniec odcinka 12 – data premiery, następny odcinek Platinum Edge

Seria manga Platinum End została stworzona przez Tsugumi Ohba i Takeshi Obata. Od listopada 2015 r. do stycznia 2021 r. był publikowany w miesięczniku Shueisha Jump Square. Serial opowiada historię studenta imieniem Mirai Kakehashi, który podejmuje próbę samobójczą i zostaje uratowany przez swojego anioła stróża Nassego, który nie tylko przysiągł go chronić, ale także obdarza go specjalnymi uprawnieniami, ponieważ jest jednym z 13 wybranych kandydatów . przez różnych aniołów, aby przyjąć rolę Boga, który przejdzie na emeryturę za 999 dni. Viz Media jest właścicielem praw do Platinum End w Ameryce Północnej. Pierwszy odcinek serialu telewizyjnego Signal.anime MD, który będzie oparty na filmie, zostanie wyemitowany w październiku 2021 roku.

Platynowy koniec odcinka 12 – data premiery

Data premiery odcinka Platinum End 12 to niedziela 23 grudnia 2021. Możesz również sprawdzić kalendarz dat premier platynowego odcinka końcowego, dodać naszą witrynę do zakładek, aby móc łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery uległa zmianie.

Platynowy koniec odcinka 12 – czas premiery filmu

Platinum End Episode 12 zostanie wyemitowany o 18:28 JST. Co tydzień, w każdą środę.

Ostateczna data premiery platyny

Data premiery Platinum End to 7 października 2021 roku.

Płci

Dramat, tajemnica, psychologiczna, romantyczna, Shounen, nadprzyrodzona

Gdzie mogę zobaczyć Platinum End?

Obejrzyj 12 odcinek Platinum End na Chrunchyroll. Oglądaj Platinum End na VRV przez Chrunchyroll, jeśli nie jesteś w Japonii. Więc ile będzie odcinków?

Ile odcinków będzie miała?

Ogłoszono, że anime „Platinum End” będzie mieć w sumie 24 odcinki i będzie emitowane od 7 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w środy o 18:28 czasu JST.

Dowiedz się więcej o Platinum End

Była też strzała, która zabiła wroga jednym strzałem, i inna, która sprawiła, że ​​osoba zakochała się w niej na 33 dni, ale tylko wtedy, gdy cel nie był pod urokiem innej osoby używającej czerwonych strzał. Widok szczęśliwego Mirai jest czymś, za czym tęskni Nasse. Saki Hanakago, kandydatka Boga, chodziła do tej samej szkoły co Mirai. Po odkryciu, że Mirai nie jest zabójcą, Saki postanawia dołączyć do niego w jego dążeniu do wyeliminowania Metropolimana. Saki i Mirai dorastały razem, a po śmierci rodziców Mirai był wyśmiewany w szkole, a Saki nie miała pojęcia, jak sobie z tym poradzić, ponieważ jest dziewczynką.

Fakt, że Saki była obecna, gdy Mirai próbowała popełnić samobójstwo, skłonił ją do spotkania z Revel jako kandydatką do tytułu Boga. Mimo że Ravel jest aniołem, który wybrał Saki, Nasse wierzy, że Ravel jest przebiegłą kłamcą. Z powodu swoich przeszłych wykroczeń został zdegradowany do niższej klasy. Jeśli chodzi o skrzydła Saki, Ravel udaje się dać jej czerwoną strzałę i ciężko pracuje, aby awansować na swoją rangę. Ku zaskoczeniu Saki, traci czujność i zastanawia się, czy naprawdę jej pomaga, czy nie.

Kiedy Ravel dowiódł swojej wartości, Bóg awansował go do pierwszego rzędu i nadał mu przydomek „Anioł emocji”, ponieważ żaden anioł nigdy wcześniej nie uronił łzy podczas rozmowy z człowiekiem, tak jak robiła to Ravel rozmawiając z Saki. Ravel zrobiła to, co miała zrobić i spełniła marzenie Saki o skrzydłach. Kanade Uryu jest zdeterminowany, aby za wszelką cenę stać się Bogiem i jest gotów zabić każdego, kto stanie mu na drodze. Wynika to głównie z faktu, że dziadek Uryu ze strony ojca jest szefem słynnej Akademii Joso. Stając się Bogiem, pragnie przywrócić do życia swoją siostrę. Uryu wyeliminował czterech przeciwników.

Zwiastun

Powiązane posty

Go up