Platynowy koniec odcinka 13 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

20/12/2021 15:11

Platynowy koniec odcinka 13 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

Seria manga Platinum End została stworzona przez Tsugumi Ohba i Takeshi Obata. Od listopada 2015 r. do stycznia 2021 r. był publikowany w miesięczniku Shueisha Jump Square. Serial opowiada historię studenta imieniem Mirai Kakehashi, który podejmuje próbę samobójczą i zostaje uratowany przez swojego anioła stróża Nassego, który nie tylko przysiągł go chronić, ale także obdarza go specjalnymi uprawnieniami, ponieważ jest jednym z 13 wybranych kandydatów . przez różnych aniołów, aby przyjąć rolę Boga, który przejdzie na emeryturę za 999 dni. Viz Media jest właścicielem praw do Platinum End w Ameryce Północnej. Pierwszy odcinek serialu telewizyjnego Signal.anime MD, który będzie oparty na filmie, zostanie wyemitowany w październiku 2021 roku.

Platynowy koniec odcinka 13 Spoilery

Nie ma jeszcze spoilerów dla 13 odcinka Platinum End, dodaj naszą witrynę do zakładek, abyś mógł odwiedzić nas później i przeczytać ten artykuł po jego aktualizacji.

Data premiery odcinka Platinum End 13

Data premiery Platinum End Episode 13 to niedziela, 30 grudnia 2021. Możesz również sprawdzić kalendarz dat premier Platinum End Episode 13, dodać naszą stronę do zakładek, aby móc łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery uległa zmianie. Odcinek 13 Platinum End zostanie wyemitowany o godzinie 18:28 czasu JST. Co tydzień, w każdą środę.

Gdzie mogę zobaczyć Platinum End?

Obejrzyj odcinek 13 Platinum End na Chrunchyroll. Oglądaj Platinum End na VRV przez Chrunchyroll, jeśli nie jesteś w Japonii. Więc ile będzie odcinków?

Ile odcinków będzie miała?

Ogłoszono, że anime „Platinum End” będzie mieć w sumie 24 odcinki i będzie emitowane od 7 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w środy o 18:28 czasu JST.

Dowiedz się więcej o Platinum End

Była też strzała, która zabiła wroga jednym strzałem, i inna, która sprawiła, że ​​osoba zakochała się w niej na 33 dni, ale tylko wtedy, gdy cel nie był pod urokiem innej osoby używającej czerwonych strzał. Widok szczęśliwego Mirai jest czymś, za czym tęskni Nasse. Saki Hanakago, kandydatka Boga, chodziła do tej samej szkoły co Mirai. Po odkryciu, że Mirai nie jest zabójcą, Saki postanawia dołączyć do niego w jego dążeniu do wyeliminowania Metropolimana. Saki i Mirai dorastały razem, a po śmierci rodziców Mirai był wyśmiewany w szkole, a Saki nie miała pojęcia, jak sobie z tym poradzić, ponieważ jest dziewczynką.

Fakt, że Saki była obecna, gdy Mirai próbowała popełnić samobójstwo, skłonił ją do spotkania z Revel jako kandydatką do tytułu Boga. Mimo że Ravel jest aniołem, który wybrał Saki, Nasse wierzy, że Ravel jest przebiegłą kłamcą. Z powodu swoich przeszłych wykroczeń został zdegradowany do niższej klasy. Jeśli chodzi o skrzydła Saki, Ravel udaje się dać jej czerwoną strzałę i ciężko pracuje, aby awansować na swoją rangę. Ku zaskoczeniu Saki, traci czujność i zastanawia się, czy naprawdę jej pomaga, czy nie.

Następnie, gdy Ravel udowodnił swoją wartość, Bóg promuje go do pierwszego rzędu i nadaje mu przydomek „

Anioł emocji ”, ponieważ żaden anioł nie uronił wcześniej łzy podczas rozmowy z człowiekiem, tak jak Ravel rozmawiając z Saki. Ravel zrobiła to, co miała zrobić i spełniła marzenie Saki o skrzydłach. Kanade Uryu jest zdeterminowany, aby za wszelką cenę stać się Bogiem i jest gotów zabić każdego, kto stanie mu na drodze. Wynika to głównie z faktu, że dziadek Uryu ze strony ojca jest szefem słynnej Akademii Joso. Stając się Bogiem, pragnie przywrócić do życia swoją siostrę. Uryu wyeliminował czterech przeciwników.

Zwiastun