Platynowy koniec odcinka 6 – data premiery, spoilery i podsumowanie odcinka 5

07/11/2021 19:03

Platynowy koniec odcinek 5 przybrał ekscytujący obrót, gdy Mirai i Saki spotkać innego Kandydata na Boga o imieniu Nanato Mukaido, że jest gotów dołączyć do nich i innych kandydatów do Boga w pokonaniu Metropolimana.

Z drugiej strony, Metropoliman zabił już czterech kandydatów na Boga i nabył ich skrzydła i strzały. Pod pewnymi warunkami może również podarować Strzały i Skrzydła ludziom, którzy nie są kandydatami na Boga.

Co się stanie jeśli obdarzy strzałami przestępców i użyje ich do siania spustoszenia i zabijania innych kandydatów na boga? Czy Metropoliman odbierze życie niewinnym ludziom, aby stać się Bogiem? Czy warto być kandydatem?

Mirai nie może pozwolić, aby ktoś taki jak Metropoliman, który zabija niewinnych ludzi, stał się Bogiem. Czy Mirai zabije Metropolimana? Jeśli tak, jak to zrobisz? Czy Nanato Mukaido naprawdę jest sojusznikiem? Czy planujesz zdradzić Mirai i Saki?

Wreszcie Ujawniono tożsamość metropolity i powód, dla którego stał się Bogiem. Chce zostać Bogiem, aby ożywić swoją siostrę. Jak ona zginęła? Czy Metropoliman ją zabił?

Metropoliman to kolejny uczeń liceum, który pragnie ożywić swoją zmarłą siostrę. Czy twój sposób na stanie się Bogiem jest właściwy? Czy zabije niewinnych ludzi?

Sprawy z pewnością staną się bardziej ekscytujące, czego możemy się spodziewać autor Death Note, i więcej nieoczekiwanych rzeczy może się zdarzyć.

Aby znaleźć odpowiedzi na wszystkie te pytania i dowiedzieć się więcej na ich temat Platynowy koniec, odcinek 5, koniecznie przeczytaj do końca. Poinformuj nas również o swoich przemyśleniach na temat tego, co według Ciebie może się wydarzyć dalej.

Data premiery 6. odcinka Platinum End i gdzie można go obejrzeć online?

Platynowy koniec odcinek 6, szlachetny „Dwie bolesne opcje” ma się rozpocząć w dniu piątek, 12 listopada 2021 r.

Metropoliman ma trzy zestawy Skrzydeł i Strzał. Możesz je również przyznać innym ludziom. Czy to on stoi za morderstwami niewinnych dziewczyn?

Odcinki Platinum End można oglądać na różnych platformach, takich jak Crunchyroll, Funimation, Anime Digital Network i VRV przez Crunchyroll.

Platynowy koniec odcinek 6 będzie dostępny do przesyłania strumieniowego online pod adresem Crunchyroll od 01:28 JST.

Platynowy koniec odcinka 6: Spoilery i czego można się spodziewać dalej?

Platynowy koniec odcinek 6 przyjmie ekscytujący obrót, jak Mirai, Saki i Nanato szukają innego kandydata na Boga. Nanato znalazł dziecko, które mogłoby być kandydatem na Boga, odpowiadając na widok aniołów na stadionie.

Nanato nie był w stanie z nim rozmawiać, ponieważ szybko uciekł w tłum, ale jeśli Mirai, Saki i Nanato chcą zebrać wszystkich Kandydatów na Boga i pokonać Metropolimana, muszą go szybko znaleźć.

Ale czy mogą to znaleźć? A może nawet przekonać go, by do nich dołączył? Co się stanie, jeśli chłopak odmówi przyłączenia się do nich i okaże się sojusznikiem Metropolimana? Jak Mirai ukryje swoją prawdziwą tożsamość, aby uniknąć wpadnięcia w pułapkę?

Jest szansa, że ​​spełni się marzenie Metro Blue i Metro Yellow, by połączyć siły, by pokonać Metropolimana. Gdyby wszyscy pozostali kandydaci Boga zjednoczyli się, mogliby pokonać Metropolimana i stworzyć lepszy świat dla ludzi, którzy w nim mieszkają.

Także, Metropoliman ma teraz trzy zestawy strzał i skrzydeł i może dać je ludziom, którzy nie są kandydatami na Boga w warunkach.. A co, jeśli dasz je niewłaściwym ludziom, którzy nadużywają tej mocy?

Na Platynowy koniec odcinek 5widzimy to dziewczyna zamordowała trzy dziewczyny i zostawiła notatkę Mówiąc, że teraz zabije wszystkie dziewczyny, których nie uzna za ładne. Zabicie trzech osób nożem i pozostawienie notatki zajmuje dużo czasu, a nie złapanie po tym jest tajemnicą samą w sobie.

Osoba stojąca za morderstwem niewinnych dziewczyn. Czy jesteś w zmowie z Metropolimanem? A może jest kolejnym niebezpiecznym kandydatem na Boga?

Czy dziewczyna ma skrzydła? Czy Metropoliman obdarzył Cię skrzydłami, które pozwolą Ci szybko uciec z każdej sytuacji? Dlaczego zabijają niewinnych ludzi? Ilu jeszcze przestępcom Metropoliman przyzna te uprawnienia? Czy Mirai może zidentyfikować tego zabójcę i wymierzyć sprawiedliwość?

Kolejne ważne pytanie, na które odpowiemy za Platynowy koniec odcinek 6 To jest Co się stało z siostrą Metropolimana? Jak ona zginęła? Kto ją zabił? Czy to był błąd Metropolimana? Czy Metropoliman zabije wszystkich kandydatów na Boga i stanie się Bogiem, aby przywrócić do życia swoją siostrę?

Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tego, co może być prawdą. Zostawcie swoje przemyślenia w komentarzach poniżej, a teorie zobaczymy w następny piątek w 6. odcinku Platinum End.

Podsumowanie odcinka 5 Platinum End „Wyrok śmierci”

Platynowy koniec odcinek 5 przyniósł nowego sojusznika dla Mirai i Saki. Nanato, inny kandydat na Boga, wyciągnął rękę i chce połączyć siły, by obalić Metropolimana.

Odcinek 5 też ujawnił tożsamość Metropolimana i powód, dla którego rozpaczliwie chcesz zostać Bogiem.

Zobaczmy szczegółowo, jak potoczyły się sprawy w Platynowy koniec, odcinek 5.

Odcinek 5 zaczyna się od Metropolimana gotowego ze swoją białą strzałą, by zabić kandydatkę na Boga, która miała tylko skrzydła. Mirai miała wskoczyć na stadion, by walczyć z Metropoliman ze swoimi skrzydłami i czerwonymi strzałami.

Ale na szczęście, Tuż przed tym, jak Mirai miał ujawnić, że jest kandydatem na Boga, na scenie pojawił się Nasse. i krzyczał, "Nie ruszaj się! Nie działaj bez planu. Powiedziałbyś mu tylko, że jesteś kandydatem na Boga ”.

Mirai natychmiast się zatrzymała, ale było już za późno. Czy ktoś widział jego zachowanie, jak reagował na różne rzeczy i patrzył w niebo.

Czy ktoś dowiedział się, że Mirai i Saki są kandydatami na Boga? Są w niebezpieczeństwie? Kto znalazł twoją tożsamość? Czy to sojusznik?

Ktoś kliknął na zdjęcie Mirai i Saki.. Czy ta osoba jest kandydatem na Boga, czy gorzej, współpracujesz z Metropolimanem? Mirai i Saki są w niebezpieczeństwie? Czy mogą uciec?
Nasse udał się prosto do Metropolimana, nawet nie patrząc na Mirai, aby nie zostało ujawnione, że jest jej Kandydatem na Boga. Wyjaśnia Metropolimanowi, że nie będzie w stanie przyciągnąć więcej kandydatów do Boga za pomocą tej dziewczyny.

Mirai wierzył, że Metropoliman jej nie zabije, ponieważ już uderzył ją Czerwoną Strzałą, a ona była jego sojusznikiem przez 33 dni, ale sprawy nigdy nie idą tak, jak myślimy. Metropoliman zastrzelił dziewczynę Białą Strzałą.

Zrobił to, ponieważ wierzył, że spełniła swoje zadanie, a teraz zabiła dzisiaj 3 kandydatów na Boga.

Po obejrzeniu tego wszystkiego Nasse mówi mu, że nie obchodzi go to, dopóki nie jest jego Kandydatem na Boga, ale że będzie bardziej niż szczęśliwy widząc śmierć Metropolimana. Dodaje, że kazałaby go nawet zabić Kandydatowi.

Metropoliman rozumie, że jest też anioł specjalnej rangi. Następnie Nasse prosi wszystkich Kandydatów na Boga, aby opuścili stadion mieszając się z tłumem i nie wpadli w kolejne pułapki Metropoliman.

Metropoliman zbiera skrzydła i strzały zabitych przez siebie kandydatów na Boga i opuszcza stadion. Teraz zdaje sobie sprawę, że jest tam również Kandydat na Boga o wyjątkowej randze Anioła i musi go szybko znaleźć i zabić.

Obecnie żyje tylko 9 kandydatów na Boga, w tym Metropoliman, Mirai i Saki. Tożsamość pozostałych kandydatów jest nadal nieznana.

Później, w jej pokoju, Mirai i Saki kłócą się o Metropolimana io jego okrutności. Mirai postanawia, że ​​nie może pozwolić tej osobie stać się Bogiem i musi go zabić.

Ale nie może go zabić, bo nie jest nawet w stanie kogoś nienawidzić. Mirai pamięta, co powiedział jej ojciec: „Zdecydowanie nie powinieneś nikogo zabijać, ale przede wszystkim nie nienawidzić ludzi”.

Nase to pocieszyć, mówiąc mu, że nie musi robić wszystkiego sam. Wszyscy tylko przekonywali, że muszą połączyć siły z innymi Kandydatami na Boga, gdy nagle ktoś pojawia się w ich oknie.
Mirai i Saki natychmiast rysują swoje czerwone strzały.. Osoba przy jego oknie prosi ich o zastrzelenie go czerwoną strzałą, aby pokazać, że nie jest pod niczyją kontrolą.

Kandydat na Boga konfrontuje Mirai i Saki. Jak je znalazłeś? Czy jesteś w zmowie z Metropolimanem?

Kim jest ten kandydat na Boga? Jak znalazłeś Mirai i Saki? Czy to on kliknął Twoje zdjęcia? Czy jesteś z Metropolimanem? Mirai i Saki są w niebezpieczeństwie? Nasse, Mirai i Saki myślą, że mówi prawdę i nie strzelają do niego. Uważają, że byłoby lepiej, gdyby był sojusznikiem, gdyby go nie zastrzelili.

Osoba okazuje się być Nanato Mukaido. on ma rak w późnym stadium nieuleczalnego z bardzo mało czasu. Informuje ich, że gdy miał umrzeć, pojawił się anioł i poprosił go, aby został Kandydatem na Boga.

Przyjmuje ofertę, aby stworzyć lepszy świat dla swojej córki, żony i nienarodzonego dziecka. Dodaje, że nie jest zainteresowany staniem się Bogiem, ale nie może też pozwolić, aby ktoś taki jak Metropoliman stał się nim.

Wyjaśnia, że ​​chce spotkać jak najwięcej kandydatów Boga i współpracować z nimi, aby pokonać Metropolimana. Chce też zobaczyć, który z kandydatów na Boga jest godny stać się Bogiem i wspierać go w każdy możliwy sposób.

Mówi, że zastrzelił czerwonymi strzałkami 14 osób, głównie psychologów i prywatnych detektywów, i poprosił ich o znalezienie ludzi, którzy zachowywali się tak, jakby widzieli anioły. Jedna z tych osób kliknęła na zdjęcie Mirai i Saki i wysłała je do niej, dzięki czemu była w stanie ich znaleźć.

Mirai i Saki informują go, że nie chcą stać się Bogiem, ale nie mogą pozwolić, aby Metropoliman stał się Bogiem. Mirai zapewnia go, że pomoże mu tylko wtedy, gdy Nanato nie zrezygnuje z życia i będzie kontynuował leczenie.

Nanato informuje ich, że ich anioł jest pierwszym sklasyfikowanym aniołem znanym jako Anioł wiedzy. Nasse to wyraża Aniołem metropolity może być Meyza, anioł chciwości. Dodaje, że Meyza nagle przeszła z niesklasyfikowanego do specjalnej rangi anioła.

Później to widzimy Metropoliman jest również uczniem liceum. Jest bogatym facetem i wnukiem dyrektora jego liceum.

Pyta przyjaciela, czy mógłby sobie czegoś życzyć; Co to mogło być? Zgadzają się, że obaj Chciałbym, żeby wszystkie brzydkie dziewczyny zniknęły.

Następnie Czy stoisz za morderstwem trzech dziewczyn? Czy dałeś parę swoich skrzydeł i strzał morderczemu przestępcy, który zabija niewinne dziewczyny na twój rozkaz?

Dlaczego tak myślisz? Czy coś ci się stało w przeszłości? Co to mogło być?

Odkrył również, że każda strzała ma zasięg 31,6 metra oraz jeśli połączysz dwie strzały, zasięg można zwiększyć do 60 metrów jak również.

To może się okazać niebezpieczne dla Mirai i Saki bo o tym nie wiedzą i mogą za to ponieść czyjąś śmierć.

Metropoliman dodaje, że Gdybym mogła spełnić jakiekolwiek życzenie, chciałbym mieć moc przywracania zmarłych do życia.

Jego siostra zmarła i chciał zostać Bogiem, aby przywrócić ją do życia. Ale jak umarła? Kto ją zabił? Czy to mógł być wypadek?

Następnie Nanato informuje Mirai i Saki o drugim Kandydacie na Boga, którego znalazł na stadionie.

Teraz planują szukać go i sprowadzić na jego stronę. Muszą znaleźć innych kandydatów na Boga i jednocześnie ukryć swoją tożsamość, aby Metropoliman ich nie znalazł.

Czy będą w stanie przeciągnąć na swoją stronę innych kandydatów na Boga? Kto stoi za morderstwem niewinnych dziewczynek? Czy jest w zmowie z Metropolimanem i czy ma swoje skrzydła? Czy Mirai i Saki będą bezpieczni?

Czy można zaufać Nanato? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej i miejmy nadzieję, że dowiemy się więcej na Platinum End Episode 6, który ukaże się w następny piątek.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up