Platynowy koniec odcinek 15: Metropoliman kontra Popatrz

15/01/2022 08:56

Platynowy koniec odcinek 15: Metropoliman kontra  Popatrz

Odcinek 15 Platinum End ujawnia Mirai kontra Metro w 1 na 1 po tym, jak Mirai zaakceptuje atak totalny. Metro wyczuwa, że ​​Mirai strzela zbyt długo i przypomina jej, żeby strzelała szybko. Zastanawia się, czy Mirai opracowuje strategię pokonania go bez użycia skrzydeł; Mirai odpowiada, że ​​zastanawia się, czy walczy z prawdziwym Metropolimanem, czy nie. Najnowszy odcinek Platinum End ujawnia pojedynek dwóch kandydatów na Boga. Mirai chce, aby Metro nie stało się Bogiem, ponieważ Metro używa przemocy. Mukaido mówi Mirai, że jest na 99% pewien, że wezmą udział w Metro.

Mirai ujawnia, że ​​wie, ale nie jest w 100% pewna, a gdyby to zrobiła, sprawy potoczyłyby się inaczej. Metro zastanawia się, czy Mirai nie kupuje czasu na ujawnienie, że jest w 100% Metropolimanem. Wie, że nie może atakować, ponieważ w pojedynku stosują zasady, a pora, by Mirai zaatakowała. Mukaido mówi Mirai, że będzie wiedziała, że ​​to Metro, kiedy zabierze maskę Metro po zabiciu go. Metro postanawia pokazać swoją twarz, ponieważ Mirai w niego wątpi. Naciska guzik i Mirai uświadamia sobie, że widziała srebrnowłosego chłopca.

Mirai dziwi się, że Metro jest otwarte i uczciwe. Metro zamyka maskę i pyta Mirai, czy jest zadowolony. Mirai przyznaje, że „on” to to samo Metro, z którym walczyła w wieży. Dziękuje Metro i strzela swoją czerwoną strzałą, aby zniknął. Obywatele oglądają także Metro vs. Mirai, ale martwią się o kąt kamery, ponieważ nie widzą twarzy Metro. Inni punkowcy uważają, że to nudne, bo nie znają tożsamości Metropolimana. OG mówi obywatelom, że muszą go oglądać, ponieważ jest to pojedynek, który zadecyduje, kto zostanie Bogiem.

Poprzednio w odcinku Platinum End 14

Obywatele wiedzą, że ta bitwa zadecyduje o ich zbawicielu. Ale chcą Boga, który ich nie torturuje, bo wiedzą, że jeśli Metro stanie się Bogiem, to im nie wybaczy. Drugi Stary Dziwaczek, wściekły i pijany, krzyczy patrząc w niebo, że Bóg go uratuje. Studenci komentują, że Old Geezer jest szalony. Zespół stara się ujawnić, kto pracuje w Metro poprzez swój film. Wiedzą, że ktoś nie pozwala im wiedzieć, gdzie toczy się bitwa. Inne Anioły interesują się Mirai i zastanawiają się, kto wygra.

Metro czeka na zdjęcia Mirai i zastanawia się, czy Mirai jest postacią z serialu o superbohaterach, ponieważ nie spieszy się. Mirai wyjaśnia, dlaczego to zrobiła i że chce uczciwej walki. Mukaido zauważa, że ​​Mirai ładuje się zdalnie i zastanawia się, czy to zadziała przeciwko Metropolimanowi. Metro uważa, że ​​Mirai ułatwiła sobie zabicie siebie. Wystrzeliwuje Białą Strzałę w Mirai, ale Mirai przechodzi przez nią i ma na celu zniszczenie maski Metro. Metro zauważył to i użył swojej ręki, by zablokować Czerwoną Strzałę. Mukaido zastanawia się, dlaczego Czerwona Strzała nie przechodzi przez Metro.

Mirai zdaje sobie sprawę, że Red Arrow nie zadziała przeciwko Metro, ponieważ Metro zostało już wywiercone. Zdaje sobie sprawę, że Metro wie, że nie przegrają, jeśli Mirai użyje Czerwonej Strzały, i że nie mogą zmienić zasady, ponieważ jest to Czerwona Strzała kontra Biała Strzała. Mira użyje Czerwonej Strzały i Metro Białej Strzały do ​​końca walki. Mira myśli, że znajdzie sposób na przedostanie się przez metro. Metro jest jednak zdziwione, gdy aktywują się skrzydła Mirai. Mirai zakrywa twarz Metro swoimi skrzydłami, aby powstrzymać Metro przed wystrzeleniem Białej Strzały. Metro walczy, bo nie potrafi się obronić.

Platynowy koniec odcinka 15 – data premiery

Odcinek Platinum End 15 zostanie wydany 21 stycznia 2022 roku. Metro rzuca mini ukrytym ostrzem i dźga Mirai w kolana. Ale Mirai nadal tłumi Metro. Metro nie może się uwolnić i prosi Meyzę o pomoc. Ale Meyza zdaje sobie sprawę, że jest 1 na 1 i nikt nie może interweniować. Milczy, jakby nie słyszała Metro. Ale Saki interweniuje, ponieważ Metro oszukiwało, używając ostrza. Zobaczmy oficjalne szczegóły 15 odcinka Platinum End.

Obejrzyj odcinek 15 Platinum End Online – Szczegóły transmisji

Odcinek 15 Platinum End można oglądać online w Crunchyroll i Funimation w piątki o 1:28 JST. Możesz także obejrzeć 15 odcinek Platinum End na VRV za pośrednictwem Crunchyroll & Digital Network w Wielkiej Brytanii. Mirai odegrała swoją rolę, a Mukaido postanowił wykończyć Metro. Metro błaga o litość, robi to dla swojej rodziny, a Mirai może zostać Bogiem. Ale Mukaido psuje to. Meyza zabrała ciało Metro i wyszła. Do zobaczenia na premierze 15 odcinka Platinum End.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up