Peach Boy Riverside Sezon 1 Odcinek 3 Data premiery

3 lata ago

Peach Boy Riverside Sezon 1 Odcinek 3. Peach Boy Riverside to serial telewizyjny o tej samej nazwie napisany przez Cool-Kyou Shinja. Peach Boy Riverside to animowany serial przygodowo-akcji. Historia opowiada o księżniczce Saltorine Aldike lub Sari z Królestwa Aldarake, która prowadziła bardzo bezpieczne życie.

Po żmudnym spotkaniu z Mikoto Kibitsu, która ratuje swoje królestwo z kolekcji Oni, postanawia zwiedzić świat i wyruszyć w niezwykłą podróż. Premiera anime odbędzie się 1 lipca 2021 roku.

Peach Boy Riverside Sezon 1 Odcinek 3 Data premiery

Peach Boy Riverside Sezon 1 Odcinek 3 „Sally and a Crossroads” zostanie wyemitowany 15 lipca 2021 r. w Tokyo MX Network, BS NTV Network i AT-X Network. Studio Asahi Production opracowało ten serial telewizyjny we współpracy z Kodansha. Shigeru Ueda pomógł zarządowi, podczas gdy Keiichirou Oochi kierował zespołem piszącym.

Peach Boy Riverside Sezon 1 Odcinek 3 Streszczenie

Peach Boy Riverside Sezon 1 Odcinek 3, po tym jak Sett, Walrus Oni zabiera Frau, wchodzi Sari. Z łatwością blokuje pięść Setta, ku zaskoczeniu Oni. Ten ostatni następnie próbuje zastosować swój wybuch Oni na swoim przeciwniku, tworząc długą linię czystego zniszczenia.

Jednak Sari i Frau nie zostały naruszone. Sari następnie zabiła Setta z pojedynczą raną górnej części ciała swoim krótkim mieczem. Tymczasem Meki spotyka kosmitę, który szybko identyfikuje go jako Mikoto Kibitsu, który ma zamiar zniszczyć osiedla Oni. Mikoto czeka, aż Meki całkowicie wyzdrowieje, aby z nim walczyć. Szaleństwo Oniego nie wpływa na Mikoto, który łatwo go pokonuje.

Jednak ratuje mu życie po uświadomieniu sobie, że jest bardzo do niego podobny. Zamiast odebrać życie Meki, Mikoto odcina jego róg i wydłubuje mu oko, zamieniając go w człowieka z celem i celem.

Od czasu porażki Setta morale mieszkańców królestwa Rimdarl zmieniło się całkowicie na korzyść Sari i Frau. Niemal natychmiast stali się znanymi bohaterami państwowymi. Hawthorn prosi o pomoc z Meki, którą znaleziono poza zamkiem.

Później Sari odkrywa, że ​​był tam Mikoto. Wychodzi z Frau i Meki, wiedząc, że zostaną zabici w inny sposób. Hawthorn podąża za nimi i próbuje przekonać ich do powrotu.

Ale nagle potężna eksplozja Oni niszczy całe królestwo Rimdarl z wyjątkiem Hawthorn. W odcinku 3 Hawthorn, teraz bezradny i nieszczęśliwy, może dołączyć do drużyny Sari. Meki mogła oddać cześć Somenki, Oni, która zniszczyła Rimdara.

Powiązane posty

Go up