Megalo Box Sezon 2 Odcinek 1 Data premiery

03/04/2021 10:12

Megalo Box 2

Stworzony przez TMS Entertainment we współpracy z jej spółką zależną 3xCube, „Megalo Box” to animowany serial sportowy o boksie. Jej pierwszy sezon rozpoczął się w 2018 roku, aby uczcić 50. rocznicę słynnej serii mangi „Ashita no Joe” autorstwa scenarzysty Asao Takamori i ilustratora Tetsuya Chiba ”. Akcja rozgrywa się w futurystycznej Japonii, gdzie różnice ekonomiczne zepchnęły zmarginalizowanych do slumsów na obrzeżach miasta, podczas gdy bogaci i bogaci mieszkają w samym mieście. Boks megalomanii, zmechanizowana wersja tego starożytnego sportu, w którym zawodnicy noszą metalowe ramy, aby poprawić swoje wyniki, stał się jedną z najpopularniejszych form rozrywki. Bohater, Joe lub Junk Dog, natychmiast zyskuje ogólną uwagę, gdy zaczyna walczyć bez metalowego sprzętu.

Sezon 1 był emitowany między 6 kwietnia 2018 a 29 czerwca 2018. Od czasu premiery serial zebrał przytłaczająco pozytywne recenzje za animację w stylu retro, fascynującą fabułę i animowane postacie z wiarygodnymi motywacjami stojącymi za ich działaniami. Jeśli zastanawiasz się, kiedy premiera drugiego sezonu „Megalo Box”, oto, co wiemy.

Megalo Box Sezon 2 Odcinek 1 Data premiery

Sezon 2 Odcinek 1 „Megalo Box” (znanego również jako „Megalo Box 2: Nomad” lub „Nomad: Megalo Box 2”), zatytułowany „Appearances Hum the Requiem”, ma swoją premierę 4 kwietnia 2021 roku w Tokio. MX i BS11. You Moriyama był reżyserem, a Katsuhiko Manabe i Kensaku Kojima byli głównymi scenarzystami. Mabanua stworzyła muzykę, a Ayumi Kurashima narysowała postacie.

Gdzie oglądać sezon 2 Megalo Box online?

Widzowie w Ameryce Północnej i na Wyspach Brytyjskich mogą oglądać odcinki drugiego sezonu „Megalo Box” z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami na Funimation. Portugalskie i hiszpańskie wersje odcinków z napisami będą również dostępne na platformie dla widzów z Ameryki Łacińskiej. Mieszkańcy krajów skandynawskich będą mogli obejrzeć serial z angielskimi napisami na platformie Wakanim. Na tej stronie z napisami można również oglądać francuskie, rosyjskie i niemieckie wersje odcinków z napisami. Widzowie w Australii i Nowej Zelandii mogą oglądać angielskie wersje z napisami na AnimeLab.

Megalo Box Sezon 2 Odcinek 1 Spoilery

W finale sezonu 1 Joe i Yuuri walczą bez drużyny w ostatnim teście Megalonii. Rok później okazuje się, że Yuuri jest użytkownikiem wózka inwalidzkiego. Nanbu tworzy nową siłownię i nazywa ją Gym Nowhere. Okazuje się, że Joe zostawił swój tytuł wolny. Yukiko ogłasza, że ​​wkrótce rozpocznie się nowa Megalonia. Wydaje się, że ona i Yuuri na zawsze rozeszli się swoimi drogami. Podczas obchodów inauguracji gimnazjum Nanbu wszyscy mieszkańcy okolicy spotykają się i bawią. Karta tytułowa na końcu ujawnia, że ​​Joe wygrał z Yuuri.

Premiera sezonu 2 mogłaby mieć miejsce siedem lat po tym, co wydarzyło się w finale sezonu 1. Joe mógłby teraz być podróżującym bokserem walczącym lokalnie i pod ziemią pod nową nazwą, Nomad. Być może wznowił noszenie metalowego sprzętu w swoich walkach, aby ukryć swoją tożsamość. Wydarzenia ostatnich siedmiu lat można opisać retrospekcjami. Ten odcinek może również pokazać, że Joe stał się zależny od leków na receptę, aby poradzić sobie z bólem fizycznym i emocjonalnym. Możesz postrzegać swój powrót na ring jako sposób na odkupienie się za rzeczy, które robiłeś przez te siedem lat.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up