Skip to content

Megalo Box Sezon 2 Odcinek 2 Data premiery

7 kwietnia, 2021

Stworzony przez TMS Entertainment we współpracy z jej spółką zależną 3xCube, „Megalo Box” to serial animacji o sporcie. Akcja rozgrywa się w Japonii w niezbyt odległej przyszłości, gdzie różnice gospodarcze stworzyły przepaść między bogatymi i biednymi, jak nigdy dotąd. W tym okresie jednym z największych źródeł rozrywki jest boks megalomański, odmiana sportu, w której zawodnicy noszą metalowe ramy, aby zwiększyć swoje wyniki. W sezonie 1 główny bohater, Joe lub Junk Dog, zyskuje ogromną popularność po rozpoczęciu walki bez żadnego zmechanizowanego sprzętu i wygraniu turnieju Megalonia.

Sezon 1 był emitowany między 6 kwietnia 2018 a 29 czerwca 2018. Od czasu premiery serial zebrał przytłaczająco pozytywne recenzje za animację w stylu retro, fascynującą fabułę i animowane postacie z wiarygodnymi motywacjami stojącymi za ich działaniami. Sezon 2 Megalo Box rozpoczął się 4 kwietnia 2021 roku. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnym odcinku serialu.

Megalo Box Sezon 2 Odcinek 2 Data premiery

Sezon 2, odcinek 2 “ Megalo Box ” (znany również jako “ Megalo Box 2: Nomad ” lub “ Nomad: Megalo Box 2 ”) ma mieć premierę 11 kwietnia 2021 roku na Tokyo MX i BS11. You Moriyama był reżyserem serialu, a Katsuhiko Manabe i Kensaku Kojima byli głównymi scenarzystami. Mabanua stworzyła muzykę, a Ayumi Kurashima narysowała postacie.

Gdzie oglądać sezon 2 Megalo Box online?

Widzowie w Ameryce Północnej i na Wyspach Brytyjskich mogą oglądać odcinki drugiego sezonu „Megalo Box” z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami na Funimation. tego samego dnia są nadawane w Japonii. Portugalskie i hiszpańskie wersje odcinków z napisami będą również dostępne na platformie dla widzów z Ameryki Łacińskiej. Mieszkańcy krajów skandynawskich będą mogli obejrzeć serial z angielskimi napisami na platformie Wakanim. Na tej stronie z napisami można również oglądać francuskie, rosyjskie i niemieckie wersje odcinków z napisami. Widzowie z Australii i Nowej Zelandii mogą oglądać angielskie wersje z napisami na AnimeLab.

Megalo Box – spoilery odcinka 2 sezonu 2

W premierze sezonu 2 Joe walczy na lokalnym torze pod nową nazwą, Nomad. Okazuje się, że rok wcześniej wielki tajfun zdewastował różne części Japonii, ale przede wszystkim zatokę San Francisco. Ludzie nadal są zszokowani jej skutkami, ponieważ rząd nie rozpoczął żadnych działań pomocowych. Joe stał się alkoholikiem i mocno uzależnił się od pewnego narkotyku, aby poradzić sobie ze skutkami swojego czasu na ringu. Wznowił również używanie metalowego sprzętu.

Okazuje się również, że wycofał się z widoku publicznego po przegranym meczu pokazowym z protegowanym Yuuriego, panującym mistrzem Liu. Joe wciąż ma te niemal klarowne wizje Nanbu. Walczy z doświadczonym bokserem imieniem Chief i odkrywa, że ​​drugi mężczyzna zna jego tożsamość.

W drugim odcinku ujawniono wpływ tajfunu na slumsy. Moglibyśmy się dowiedzieć, czy Nanbu wciąż żyje. Joe mógłby dostać propozycję, która obiecuje, że przywróci go do głównego nurtu boksu megalomańskiego.