Peach Boy Riverside Episode 7 – data premiery, zapowiedź i podsumowanie

07/08/2021 08:02

Peach Boy Riverside Episode 7 – data premiery, zapowiedź i podsumowanie

Sally, Marchewa, Frau i Hawthorn udały się do innego królestwa, które gardziło półludźmi. Kiedy tam dotarli, Marchewa nie mógł znieść tego, że ludzie śmieją się z półludzi. Udaje się do wampira o imieniu Kuyketsuki, aby ukarać ludzi, którzy wyśmiewają się z jednego ze swoich rówieśników. Kuyketsuki ma inne plany i jest zmuszony walczyć z Frau, a Sally dołącza do bitwy. Duet pokonuje Kuyketsuki, który ujawnia, dlaczego nienawidzi ludzi. Rano Frau budzi się z czarnymi skrzydłami i widzi Atlę siedzącą przy łóżku z pierścionkiem na głowie. Dowiedzmy się więcej o półludziach w najnowszym odcinku Peach Boy Riverside poniżej.

Frau uświadamia sobie, że znowu nie żyje, gdy widzi anioła Atlę. Tytuł odcinka to „Marchew i Milima”. Alta mówi Frau, że nie umarła, ale że są w Królestwie Świata. Mówi też, że obserwował Frau, odkąd została zesłana na ten świat. Alta wyjawia, że ​​po bitwie Frau straciła przytomność, a jej przyjaciele sprowadzili ją tu na spoczynek. Te dwie dziewczyny pojechały do ​​miasta z nadzieją, że Frau wyzdrowieje i przyniosą jej marchewki. Szermierz pilnował drzwi, aby żaden człowiek nie mógł wejść i niepokoić Frau.

Alta powiedziała Frau, że może wejść przez okno, tak jak potrafi latać. Alta cieszy się, że Frau ma dobrych przyjaciół, którzy jej nie opuścili, mimo że jest półczłowiekiem. Frau dziękuje Alcie za radę. Alta przypomina mu, że w takiej formie nie będzie mógł długo żyć w Królestwie Świata. Frau przyznaje, że Alta używa swojej magii, by stłumić swoje moce, gdy jej demoniczna forma miała przejąć kontrolę nad jej ciałem. Hawthorn wchodzi do pokoju po usłyszeniu głosu i nikogo nie znajduje.

Poprzednio w odcinku 6 Peach Boy Riverside

Hawthorn myśli, że wyobraził sobie różne rzeczy i widzi, że Frau śpi i że nikogo nie ma w pokoju. Frau wróciła do swojej półludzkiej postaci. Hawthorn cieszy się, że wrócił do normy. Alta jest na dachu i słucha, jak Hawthorn rozmawia z Faru, która udaje, że śpi. Tymczasem do miasta przybyli Sally i Marchewa. Marchewa komentuje, że lepiej szukać narkotyków niż marchewek, ponieważ pozostawili Frau w strasznym stanie. Sally opowiada o Walrus Ogre i mówi, że Frau będzie lepsza.

Sally zdradza, że ​​Frau czuje się lepiej, kiedy je marchewki. Marchewa zauważa, że ​​Sally mówiła o Morsie Ogrze i chce ją o coś zapytać. Pyta Sally, czy to ona zabiła Setta. Sally pamięta dzień, w którym odcięła Setta i odpowiada tak, ale nigdy nie przeprosi za zabicie Setta. Sally nie ma pojęcia, że ​​Sett jest partnerem Marchewy. Jeden ze starszych wioski uważa, że ​​oboje chcą walczyć i każe im to gdzieś zrobić, ponieważ przeszkadzają w jego interesach. Sally przeprasza, a Marchewa uświadamia sobie, że jest aroganckim starcem, który śmieje się z półludzi.

Ten ostatni spogląda na Marchewę i uświadamia sobie, że to dziewczyna z wczoraj. Sally zastanawia się, czy oboje się znają, a Marchewa komentuje, że nie widziała tego faceta, próbując uniknąć kłopotów. Bezczelne komentarze, że Marchewa zapomniał przyprowadzić swojego przyjaciela demiurga. Zaczyna opowiadać dowcipy, które biją serce Marchewy, a starzec zdaje sobie sprawę, że Marchewa zrobi temu facetowi najgorsze. Później Mikoto wpada w złość, gdy widzi Milimę, a jej pies ją broni, ponieważ Mikoto nienawidzi ogrów i następnego dnia ratują Milimę.

Peach Boy Riverside Odcinek 7 – data premiery

Data premiery 7 odcinka Peach Boy-Riverside to czwartek, 12 sierpnia 2021 o 22:00. Anime będzie nadal wypuszczać nowy odcinek raz w tygodniu, w każdy czwartek. Peach Boy Riverside zakończy się niedługo po pięciu odcinkach.

Gdzie obejrzeć 7 odcinek Peach Boy Riverside?

Peach Boy Riverside Episode 7 można oglądać na Crunchyroll i VRV. Peach Boy Riverside jest dostępny na kilku oficjalnych platformach, w tym na swoim koncie na Twitterze i stronie internetowej. Peach Boy Riverside prezentuje nowe odcinki z angielskimi napisami. Do zobaczenia w czwartek z kolejnymi aktualizacjami kolejnego odcinka Peach Boy Riverside.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up