Peach Boy Riverside Odcinek 6 – data premiery

28/07/2021 07:24

Peach Boy Riverside Odcinek 6 – data premiery

Data premiery odcinka 6 Peach Boy Riverside to 5 sierpnia 2021 r. Spodziewamy się, że odcinek 6 Peach Boy Riverside będzie emitowany w różnych strefach czasowych, w zależności od tego, gdzie jesteś. Jeśli data emisji odcinka 6 Peach Boy Riverside uległa zmianie, poinformujemy Cię o tym zaktualizowanym artykułem.

Gdzie obejrzeć 6 odcinek Peach Boy Riverside?

Peach Boy Riverside Episode 6 można obejrzeć na Crunchyroll. Peach Boy Riverside Anime Online English Subs będą emitowane co tydzień na Crunchyroll.

Więcej o Peach Boy Riverside

Peach Boy Riverside to japońska manga Coolk yousinnjya, publikowana od stycznia 2008 roku na stronie internetowej Neetshy z komiksami Weekly Young VIP. Okładka Johanne Coolkyousinnjyi pojawiła się w Shnen Magazine R, magazynie i stronie internetowej aplikacji Pocket, magazynie manga Kodansha, a Asahi Production ma zacząć emitować animowany serial telewizyjny w lipcu 2021 roku.

Streszczenie

Biegaczka, księżniczka Saltherine Aldarake, zbliża się do Makoto i radzi mu, by uciekał przed strażnikami. Sally rozpoznaje w mężczyźnie podróżnika i zaprasza go do zamku, opowiadając mu o swoich przygodach. Makoto uważa, że ​​Aldarake to urocze i przyjazne królestwo, ale Sally uważa to za nudne. Następnego dnia Sally jest zaskoczona, że ​​Makoto jest chłopcem. Makoto wspomniał o Yakim i Oni podczas spaceru po zamku przed wyjściem.

Makoto później dowiaduje się o istnieniu grupy Oni, którą przewodzi Moki. Moki wezwał do unicestwienia Królestwa Północnego. Moki przyznaje się do jej obecności i grozi, że odetnie jej rękę dla zabawy. Makoto pokonał Oniego i zamordował Mokiego. Sally planowała podążać za Makoto, ale zatrzymuje się, gdy widzi zwłoki Oni. Tymczasem Makoto rozpoczyna swoją psią podróż. Sally odkryła na poboczu Frau, pół-człowieka rabina. Sally zdaje sobie sprawę z okrucieństwa kobiety, ale nic nie mówi.

Powiązane posty

Go up