Opowieści o demonach i bogach Rozdział 383 Spoilery, surowe skany, data premiery

01/06/2022 10:52

Opowieści o demonach i bogach Rozdział 383 Spoilery, surowe skany, data premiery

Kiedy Nie Li, jeden z największych duchów demonów we wszechświecie i bestia z sześcioma bóstwami, zginął w walce z Imperatorem Mędrca, jego duch został przeniesiony do czasów, gdy miał zaledwie 13 lat. Nie miało znaczenia, że ​​był najgorszy w swojej klasie, dzięki ogromnej wiedzy, którą zdobył w poprzednim życiu, co pozwoliło mu trenować w znacznie szybszym tempie niż wszyscy inni. Ci, którzy zginęli podczas ataku bestii, a także ci, którzy zginęli w wyniku ich prób ratowania miasta przed atakiem bestii, wszyscy byli ofiarami ich wysiłków w obronie miasta przed atakiem bestii. . Wiele serwisów manga, takich jak Webnovel, pozwala czytać Tales Of Demons And Gods Rozdział 380 online.

Po zabiciu przez Cesarza Mędrca, Nie Li powraca do swojego trzynastego roku życia jako dziecko. Święta Rodzina zdradziła Glory City, a on jest zdeterminowany, aby uzyskać kolejną szansę na uratowanie ich, zanim zrobią to samo, co doprowadziło do ataku, który zniszczył jego dom i zabił wszystkich jego przyjaciół i rodzinę. .

Nei Li jest członkiem rodziny Heavenly Marks, która jest na skraju upadku. Biorąc pod uwagę jego umiejętności, uważa się, że miał ciężki start ze względu na jego pochodzenie etniczne i społeczno-ekonomiczne. Wszystko, czego doświadczył w przeszłości na Boskim Kontynencie, zostało dla niego stracone. Dąż do osiągnięcia wielkości w tym życiu przy użyciu tego medium. Ponadto angażuje się w sojuszników z jego przeszłej egzystencji, którzy walczyli o Glory City w jego poprzednim życiu. Aby zapewnić przeżycie swoim bliskim, skupia się na tym, by byli silniejszymi. Zhang Ming, Zhu Xiangjun, Wei Nan, Ye Ziyun i Xiao Ning'er należą do najbliższych przyjaciół i zwolenników Du Ze, wraz z byłym kochankiem Ye Ziyun i Xiao Ning'er.

Opowieści o demonach i bogach Rozdział 383 Manga Online

Kiedy Tales Of Demons And Gods Chapter 383 Manga Online zostanie wydane w tym tygodniu, anglojęzyczni fani będą mogli go przeczytać. Surowe skany można znaleźć na różnych stronach z mangą i filmach na YouTube, ale wolimy, abyś korzystał z oficjalnych źródeł.

Tales of Demons and Gods rozdział 383 data premiery

Data premiery rozdziału 383 Tales of Demons and Gods jest podobno zaplanowana na 10 czerwca 2022 r. Obrazy podglądu rozdziału 383 będą dostępne online na 2-3 dni przed wydaniem spoilerów, ale zalecane jest czekanie. ostatni post.

Powiązane posty

Go up