Opowieści o demonach i bogach, rozdział 380, data premiery, przeczytaj Manhwa

23/05/2022 09:52

Tales Of Demons And Gods Rozdział 380.5 Data premiery, Przeczytaj Manhwa

Tales Of Demons And Gods Rozdział 380.5 Data premiery ustalona na niedzielę, 24 maja 2022 r. W wymienionych sklepach. Wstępne skany rozdziału 380.5 zostaną opublikowane w Internecie 2-3 dni przed wydaniem spoilerów, ale lepiej poczekać na ostateczne wydanie.

Przeczytaj rozdział Manga Opowieści o demonach i bogach 380.5

Fani mogą przeczytać Tales Of Demons And Gods Rozdział 380.5 Manga online w tym tygodniu, kiedy zostanie ona wydana na oficjalnej stronie Tales Of Demons And Gods. Surowe skany są prawdopodobnie dostępne na różnych stronach z mangą i filmach na YouTube, ale zalecamy czytanie z oficjalnych źródeł.

O opowieściach o demonach i bogach

Opowieści o demonach i bogach koreańska fabuła manga; Dusza Nie Li, niegdyś jednego z najsilniejszych demonów na świecie i bestii z sześcioma bóstwami, powróciła, gdy miał 13 lat po śmierci w walce z Imperatorem Mędrca. . Pomimo posiadania najsłabszego talentu w swojej kategorii, a mianowicie Red Soul Realm, trenował szybciej niż ktokolwiek dzięki ogromnej wiedzy, którą zgromadził w swoim poprzednim wcieleniu.

Miasto, które próbował ocalić, wraz z ukochaną, przyjaciółmi i rodziną, którzy zginęli w ataku bestii oraz świętą rodziną, która porzuciła swój obowiązek i zdradziła miasto w poprzednim życiu, padła ofiarą jego ataków. ocalić miasto. miasto ataku bestii. W wielu witrynach z mangą można przeczytać Tales Of Demons And Gods Chapter 380.5 manga manga online, na przykład na stronie Webnovel.

Nie Li

Nie Li budzi się jako trzynastoletni chłopiec po śmierci z rąk Cesarza Mędrca. Aby uniemożliwić Świętej Rodzinie zdradę Glory City i stanie za atakiem, który nie tylko zniszczył jego dom, ale także zabił wszystkich jego przyjaciół i rodzinę, jest zdeterminowany, aby dać im drugą szansę na uratowanie ich.

Nei Li należy do arystokratycznej rodziny na krawędzi upadku, rodziny Niebiańskich Znaków. Ze względu na jego pochodzenie kulturowe i społeczne inni postrzegają go jako fatalny start pod względem talentu. Nie oznacza to, że zapomniał wszystko o swoim poprzednim życiu na Boskim Kontynencie. Stosując tę ​​metodę, zamierzasz osiągnąć wielkość w tym życiu.

Ponadto rekrutuje sojuszników z poprzedniego życia, którzy bronili Miasta Chwały. Twoim głównym celem jest pomóc swoim bliskim stać się silniejszymi, aby mieli większe szanse na przeżycie. Oprócz Du Ze i Lu Piao do jego najbliższych przyjaciół i zwolenników należą Zhang Ming, Zhu Xiangjun i Wei Nan, a także jego dawna miłość Ye Ziyun i Xiao Ning'er.

Powiązane posty

Go up