Opowieści o demonach i bogach Rozdział 373 Manga, spoilery, surowe skany, data premiery

14/03/2022 13:41

Tales Of Demons And Gods Rozdział 373 Manga, Spoilery, Surowe skany, Data premiery,

Rozdział 373 mangi Tales of Demons and Gods można przeczytać online na MangaBat.com. Angielscy fani będą mogli przeczytać mangę Tales Of Demons And Gods Rozdział 373 online w tym tygodniu, kiedy stanie się ona dostępna na oficjalnej stronie internetowej Tales Of Demons And Gods. Na stronie webnovel będzie można przeczytać adaptację mangi Tales Of Demons And Gods Chapter 373. Surowe skany mogą być dostępne w różnych witrynach manga i filmach na YouTube, ale wolimy, abyś przeczytał oficjalne posty.

O opowieściach o demonach i bogach rozdział 373

Po śmierci w konfrontacji z Imperatorem Mędrca, duch Nie Li, który był niegdyś jednym z najpotężniejszych duchów demonów i bestią z sześcioma bóstwami, został przeniesiony w czasie w wieku 13 lat i wskrzeszony. Chociaż posiadał najniższy poziom umiejętności w swojej kategorii, małe królestwo czerwonych dusz, był w stanie trenować szybciej niż ktokolwiek inny, dzięki ogromnym informacjom, które zdobył w swoim poprzednim życiu.

W swoich staraniach o uratowanie miasta przed atakiem bestii poświęciła swojego kochanka, przyjaciół i członków rodziny, którzy zginęli w ataku bestii, a także świętą rodzinę, która porzuciła swój obowiązek i zdradziła miasto w poprzednim życiu .żywotność. Wszystkie te straty były bezpośrednim wynikiem ich wysiłków, aby uratować miasto przed atakującymi bestiami. Po śmierci z rąk Cesarza Mędrca, Nie Li budzi się w śpiączce, jak trzynastoletni chłopiec. Desperacko poszukuje drugiej szansy na uratowanie swoich przyjaciół i rodziny, aby powstrzymać Świętą Rodzinę przed zdradą Glory City i spowodowaniem ataku, który nie tylko zniszczył jego dom, ale także zabił wszystkich jego przyjaciół i rodzinę.

Ni Li pochodzi z arystokratycznej rodziny na skraju rozpadu, Rodziny Niebiańskich Znaków, która jest na skraju upadku. Ze względu na jego kulturowe i społeczne wychowanie, inni uważają, że miał chwiejny start pod względem umiejętności. Nie oznacza to, że zapomniał wszystko o swojej przeszłej egzystencji na Boskim Kontynencie, co nie jest prawdą. Ma nadzieję, że dzięki tej strategii osiągnie w tym życiu wielkość. Ponadto gromadzi towarzyszy z poprzedniego życia, którzy brali udział w obronie Glory City. Jego głównym celem jest pomóc ludziom, których kocha, stać się silniejszymi, aby mieli większe szanse na przeżycie. Oprócz jej byłego kochanka Ye Ziyuna i Xiao Ning'er, Zhang Ming i Zhu Xiangjun należą do jej najbliższych przyjaciół i zwolenników. Zhang Ming i Zhu Xiangjun należą do jego najbliższych przyjaciół i zwolenników, podobnie jak Wei Nan.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up