Opowieści o demonach i bogach rozdział 382 – data premiery

07/06/2022 04:30

Opowieści o demonach i bogach Rozdział 382

Teraz, gdy Nie Li pokonał wszystkich, którzy skrzywdzili jego i jego towarzyszy, historia dobiega końca. Gu Heng, który otruł siostrę Gu Bei, był pierwszą osobą. Do walki wkroczyła nowa armia: Li Yufeng. Dlatego czytelnicy powinni spodziewać się wielu działań w najbliższej przyszłości. Po śmierci w bitwie główny bohater manhwy przybrał nowe ciało. Teraz jest gotowy do zemsty na każdym ze swoich zabójców. Czy teraz zobaczymy koniec armii Li Yufenga? Konflikt pomiędzy Nie Li i Gu Hengiem będzie kontynuowany w następnym rozdziale. Gu Bei wielokrotnie prześladował Gu Henga. Nie Li i jego armia przygotowują się do szturmu na Jezioro Trzech Bóstw, gdy pokonał przeszkody we Wschodniej Dzielnicy.

I wtedy ? Spoilery i prognozy na następny rozdział

Opowieści o bogach i demonach. Następny rozdział najprawdopodobniej będzie kontynuacją tego, co przerwaliśmy w rozdziale 381. Korzenie Jeziora Bóstwa od dawna są celem Nie Li. W końcu nie udało mu się za pierwszym razem. Teraz po raz drugi spróbuje odzyskać źródło bogactwa od Gu Henga. Ten rozdział prawdopodobnie zakończy się dla nich zwycięstwem. Gu Bei w końcu będzie mógł zemścić się za śmierć swojego młodszego brata. Tymczasem brat Li Xingyun wycelował w Nie Li. Wydali też dużo pieniędzy na antyki. Z tego powodu nie ma cierpliwości do swojego młodszego brata, Li Xingyun.

Z powodu tej urazy stanął po stronie Gu Henga w walce. Chociaż jest mało prawdopodobne, by był w stanie w jakikolwiek sposób pokonać Li Xingyuna, Li Xingyun wyczekiwał tego momentu od dłuższego czasu. Nie Li i jego przyjaciele również są w niebezpieczeństwie. Dlatego nadchodzące wydawnictwo z pewnością będzie zawierało dramatyczną rozgrywkę między dwoma braćmi.

Podsumowanie poprzedniego rozdziału

Opowieści o bogach i demonach. Z ponad dziesięcioma tysiącami wojowników, Gu Heng pojawił się w rozdziale 381 i zaatakował Nie Li. Ci, którzy go nie posłuchali, mieli zostać straceni. Tymczasem Nie Li szukał źródła problemu w głębinach jeziora. Jednak nie był w stanie tego zrobić z powodu konfliktu na górze. Oprócz Oddziału Ognistego Smoka Gu Heng spisał inne pomysły. Wielu członków Królestwa Niebiańskiej Osi było częścią jego oddziału. Chociaż Nie Li miał artefakty szóstej klasy, miał wielką przewagę w walce. Ze względu na introspekcję Gu Henga nie był w stanie zdobyć wielu broni z powodu ograniczeń finansowych. W miarę rozwoju konfliktu Gu Bei zrzucił potężne bomby. Do walki wkroczyły oddziały Li Yufenga z drugiej strony. Kilka sekund po próbie wyrwania korzenia z Jeziora Bóstwa, Nie Li zaatakował.

Data wydania Opowieści o demonach i bogach, rozdział 382

Przy tak wielu przeciwnikach, z którymi trzeba się zmierzyć, Nie Li nie będzie ryzykował. 11 czerwca 2022 ukaże się rozdział 382 Tales of Demons and Gods. W Webtoon, Naver i Kakaopage rozdział będzie dostępny do bezpłatnego pobrania.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up