Opowieści o demonach i bogach rozdział 371 – data premiery

10/03/2022 11:58

Opowieści o demonach i bogach rozdział 371 – data premiery

Tales Of Demons And Gods Rozdział 371 Data premiery ustalona na niedzielę, 22 marca 2022 w wymienionych sklepach. Surowe skany Rozdziału 371 zostaną przeskanowane w Internecie na 2-3 dni przed zniknięciem spoilerów, ale lepiej poczekać na ostateczną wersję.

Przeczytaj Manga Opowieści o demonach i bogach rozdział 371

Fani mogą przeczytać mangę Tales Of Demons And Gods Rozdział 371 online w tym tygodniu, kiedy zostanie ona opublikowana na oficjalnej stronie internetowej Tales Of Demons And Gods. Na stronie Webnovel możesz przeczytać mangę Tales Of Demons And Gods Chapter 371. Surowe skany są prawdopodobnie dostępne na różnych stronach z mangami i filmach na YouTube, ale zalecamy czytanie z oficjalnych źródeł.

O opowieściach o demonach i bogach

Dusza Nie Li, niegdyś jednego z najsilniejszych duchów demonów na świecie i bestii zaliczanej do sześciu bóstw, została przeniesiona do czasów, gdy miał 13 lat po śmierci w walce z Imperatorem Mędrca. Chociaż miał najniższy talent w swojej klasie, na poziomie Red Soul trenował szybciej niż ktokolwiek inny ze względu na rozległą wiedzę, którą zgromadził w swoim poprzednim wcieleniu.

Miasto, które próbował ocalić, wraz z kochankiem, przyjaciółmi i rodziną, którzy zginęli w ataku bestii oraz świętą rodziną, która porzuciła swój obowiązek i zdradziła miasto w poprzednim życiu, padło ofiarą jego ataków. ocalić miasto. miasto ataku bestii.

Nie Li

Nie Li budzi się jako trzynastoletni chłopiec po tym, jak został zabity przez Imperatora Mędrca. Aby uniemożliwić Świętej Rodzinie zdradę Glory City i stanie za atakiem, który nie tylko zniszczył jego dom, ale także zabił wszystkich jego przyjaciół i rodzinę, jest zdeterminowany, aby dać im drugą szansę na uratowanie ich.

Nei Li należy do arystokratycznej rodziny na krawędzi upadku, rodziny Niebiańskich Znaków. Ze względu na jego pochodzenie kulturowe i społeczne inni postrzegają go jako fatalny start pod względem talentu. Nie oznacza to, że zapomniał wszystko o swoim poprzednim życiu na Boskim Kontynencie. Stosując tę ​​metodę, zamierzasz osiągnąć wielkość w tym życiu.

Ponadto rekrutuje sojuszników z poprzedniego życia, którzy bronili Miasta Chwały. Twoim głównym celem jest pomóc swoim bliskim stać się silniejszymi, aby mieli większe szanse na przeżycie. Oprócz Du Ze i Lu Piao do jego najbliższych przyjaciół i zwolenników należą Zhang Ming, Zhu Xiangjun i Wei Nan, a także jego dawna miłość Ye Ziyun i Xiao Ning'er.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up