One Piece 1042 Spoilery, surowe skany, data premiery, podsumowania, historia, fabuła

01/03/2022 16:22

One Piece Rozdział 1042 Data premiery, Spoilery: Ostatni bastion Luffy'ego, Kaido

Wygląda na to, że zbliżamy się do kulminacji łuku powyżej. Łuk Wano trwał długo i był świadkiem wielu akcji. Ponadto zaplanowano niekończące się zajęcia. Nawet po zakończeniu wielkiej wojny spodziewaj się, że pojawią się inne problemy. Niektórzy uważają, że ten konflikt może trwać na prywatnej wyspie Kaido. YouTuber wierzy, że Kaido trzyma swoje najcenniejsze rzeczy na jakiejś wyspie. W tym miejscu najprawdopodobniej znajduje się poneglyph.

Pomysł polegał na tym, że Kidd odegrałby główną rolę w pokonaniu Yonko. Wydaje się jednak, że ta koncepcja nie jest już całkowicie realna. Czy prawdziwa historia serii została ujawniona w tym ostatnim rozdziale? One Piece i znaczenie Joyboya są ponownie podkreślone. To nie koniec Momonosuke, a Wano nie jest ostatnim, którego widzimy. Anime One Piece zacznie emitować oryginalną historię 6 marca 2022 r., podczas pierwszego sezonu. Będzie to scena spotkań Ace'a i Yamato. Gdy anime zbliżyło się do mangi, twórcy postanowili nieco poszerzyć tę lukę. Mają nadzieję, że historia Ace'a będzie przyjemna dla czytelnika.

Trzeci akt wątku Wano wydaje się kończyć wraz z rozstrzygnięciem walki Luffy'ego z Kaido. Oda sensei nie wydaje się już dzielić ich na schematy. Po prostu oddziela je, aby ułatwić śledzenie postępów w historii. Konflikt między Luffym a Kaido może być centralnym punktem angielskiego rozdziału One Piece 1042.

One Piece Rozdział 1042 Surowe skany

Przez najbliższe dwa tygodnie nie spodziewamy się przerw. Na początku serii trzech rozdziałów Oda Sensei ma przerwę. Surowe skany One Piece 1042 mają pojawić się 2 marca 2022 roku. Oprócz wycieku, zostaną również przetłumaczone na język koreański. W tym tygodniu wydanie Weekly Shonen Jump zawiera ten rozdział. Tłumaczenia fanów następują. Nie trzeba dodawać, że koreański jest na pierwszym miejscu. Poniżej mamy tłumaczenie artykułu na język angielski i francuski. Wszystko to powinno być dostępne do 4 marca 2022 r. Te skany fanów wymagają do odczytania wyszukiwarki Google.

Z całym szacunkiem prosimy, abyś nie czytał One Piece Manga 1042, dopóki nie będzie dostępny w języku angielskim na oficjalnej stronie One Piece. Mangaplus, Viz i Shonen Jump będą miały cyfrowe kopie mangi, gdy zostanie wydana 6 marca 2022 roku. Nie martw się, możesz pobrać rozdział za darmo z tych źródeł.

Prognozy dla jednego kawałka 1042

Zadaniem Orochi jest pokazanie, jak bardzo jest żałosny. Kiedy ponownie spotyka Komamurasaki, ta krytykuje go za jego niegrzeczne zachowanie. W poprzednim akcie widzieliśmy, jak został zlekceważony przez tę kobietę. Jednak nadal wierzy, że jest w nim zakochana. Kiedy utkniesz pod gruzami, to dobrze. W spojlerach One Piece 1042 mamy nadzieję, że sam o siebie zadba. W ogólnym rozrachunku Orochi nie stanowi problemu w tym nalocie. Nawet strąki go ignorowały, ponieważ nie był prawdziwym zagrożeniem. Dlatego czas odłożyć to za siebie i skupić się na zbliżającej się konfrontacji z Kaido.

O czym dokładnie rozmawiają Momo i Yamato?

Momonosuke ma nowego sojusznika w postaci Zunisha, która przybyła, by walczyć u jego boku. Jak wiemy, Zunisha przyjaźniła się również z Joyboyem. To oczywiste, że Momo może być reinkarnacją Joyboya. Yamato dowiaduje się, że Momo prawdopodobnie poprowadzi świat do nowego początku. Być może dlatego Momo twierdzi, że jest istotną częścią przyszłości.

Jednak wciąż jesteśmy zbyt zakłopotani, aby to zrozumieć. Nie mamy wystarczającego kontekstu, by podejmować świadome decyzje. Jego dziennik opróżnił się, gdy Oden wyrwał najważniejsze strony. Zawsze jest tajemnicą, jak opowiedzieć zabawną historię. Spoilery mangi One Piece 1042 mogą dostarczyć nam nowego elementu układanki. Rozumienie przez wszystkich ogólnej fabuły One Piece jest wciąż niejasne. Mówiąc to, Momo ma wątpliwości co do wyboru ojca. Dwadzieścia lat temu Oden chciał otworzyć granice kraju, aby powitać pewną osobę. Ale wszystko się zmieniło. Ludzie ze świata zewnętrznego będą napływać do Wano, narażając kraj na ryzyko dalszego konfliktu. Otwarcie granic pozostaje kontrowersyjną kwestią dla Momo.

Co dokładnie dzieje się na Onigashima?

Stanowiska różnych osób zostały ujawnione w ostatnim rozdziale, który był znakomitym wprowadzeniem. Kiedy zobaczyliśmy zwycięstwo Raizo i przybycie Jinbe, wiedzieliśmy, że Jinbe uratuje go przed płomieniami. Według Raizo nie ma już żadnych przygotowań! Co masz na myśli mówiąc „przygotowania”?

Sanji i Zoro to jedyne wycieraczki, które nie radzą sobie zbyt dobrze. Kin'emon i Kiku są chronieni przez Usoppa. Trzej towarzysze Wandy, Marchewa i Neko, wydają się być w naprawie. Franky jest w stanie powstrzymać Zoro przed upadkiem, ale jest w stanie krytycznym. Widać, że Nami ma się dobrze i jest z Tamą i resztą ocalałych. Tymczasem Kidd i Law są nadal z nami. Jednak cała ich energia została wyczerpana i nie mogą się już bronić. Resztę pracy oddali Luffy'emu.

Co dokładnie robi teraz Cipher Pol?

Pol i Izo ostatni raz zmierzyli się ze sobą w Cipher Pol. Obaj zabili się jednocześnie w tym rozdziale. Lider grupy jest zdenerwowany, ponieważ jeden z jego członków został usunięty z niebezpieczeństwa. Gardzi zaciekłością załogi Białobrodego. Co gorsza, powraca X Drake, jego nowy wróg. W mandze One Piece 1042 możemy spodziewać się, że znów będzie walczył. Najbardziej zaskakujące jest dowództwo Gorosei. Starsi podejmują działania jako rodzaj środków zapobiegawczych! Śmierć Słomkowego Kapelusza Luffy'ego została zarządzona! Pojedynek Luffy'ego i Kaido powinien zostać w jakiś sposób przerwany przez CP0, co również powinno zakończyć supernową.

Dach wydaje się być w złym stanie.

Luffy i Kaido nadal walczą na szczycie najwyższego budynku w Onigashima, dachu. Walka przybrała nowy obrót. Na razie ci dwaj adwersarze są ze sobą na równi. Tymczasem Kaido zmuszony jest przywołać wydarzenia z przeszłości. Do tej pory jego wiek nie został ujawniony. Wielką Mamę łączy z nim więź brata i siostry i zawsze leży mu na sercu jego dobro. Jesteśmy świadomi okoliczności związanych z dostarczeniem twojego diabelskiego owocu. Ze względu na smutek z powodu porażki Linlin, Kaido jest jeszcze bardziej zdeterminowany, by pokonać Luffy'ego.
W międzyczasie Luffy na czas walki zmienia się w Gear 4 Snakemana. Hydra, nowy ruch, którego się nauczył, pozwala mu umieścić w swoim ciele wszystko, co ma. Jak zobaczymy w następnym rozdziale OP, Luffy jest zdeterminowany, by wypędzić Kaido z Wano.

Spoilery do One Piece 1042

Tymczasem czekamy na spoilery z rozdziału 1042 One Piece. Krótkie spoilery mają pojawić się 2 marca 2022 roku. Ta sekcja zostanie zaktualizowana, gdy tylko otrzymamy nowe informacje. Więc miej na nich oko. 3 marca 2022 r. możecie przeczytać pełne spoilery.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up