One Piece Rozdział 1044 Spoilery, surowe skany, data premiery, podsumowania

15/03/2022 12:05

One Piece Rozdział 1044 Spoilery, surowe skany, data premiery, podsumowania

Wyczyny małego Monkey D. Luffy'ego, chłopca o gumowatych talentach, który awansuje do rangi bohatera. Aby znaleźć nieuchwytny One Piece i zdobyć tytuł Króla Piratów, Piraci Słomkowego Kapelusza podążają za Luffy'm i żeglują „Wielką Linią”. Główny bohater, Monkey D. Luffy, aspiruje do miana pirackiego króla świata. Aby osiągnąć ten cel, będziesz musiał odkryć nieuchwytną cenę One Piece. Aby zakończyć swoje poszukiwanie piractwa, Luffy zebrał zespół piratów o różnych osobowościach i celach. Podróżują z Luffym na Grand Line, mając nadzieję, że tam również znajdą ostatni skarb.

Zrobiłeś coś złego, prawda? W rozdziale 1043 Kaido pyta agenta CP0: „Czy wiesz, co zrobiłeś?” Dyrektor programu CP0 milczy, bo bardzo dobrze wie, co się wydarzy. Klęska Kaido jest prawie nieunikniona. Dom Kawamatsu płonie, a mieszkańcy są zmuszeni do opuszczenia. Uważa, że ​​to niesprawiedliwe, żeby zawodnik skończył w ten sposób. Kaido stara się poznać miejsce pobytu Momonosuke, aby zachęcić go do poddania się. Twierdzi, że jest niewrażliwy na ludzi z Wano, opisując ich jako niewiele więcej niż swoich niewolników. Zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za swoje czyny z powodu śmiałości, by mu się przeciwstawić.

W rezultacie Yamato zachęca ją do kontynuowania. Yamato zachęca ją do kontynuowania po 20 latach ciężkiej pracy. Woleli umrzeć razem niż się poddać. Przygotowując się do prawdopodobnego starcia z Kaido, Law i Kid podsumowują obecną sytuację. W tym przypadku nie da się obejść sytuacji. Pozostaje tylko jeden: Mokujin, złoczyńca wezwany przez Gaimona, z którym Słomiane Kapelusze już się zmierzyły. Zoro i Nami wciąż walczą z ludźmi Dona Kriega na pobliskiej wyspie, więc Luffy mówi innym, że zlokalizował wyspę, na którą się udali. Ponieważ Zunesha ostatnio słyszał głos 800 lat temu, twierdzi, że słyszy go ponownie. To wszystko - wesoły chłopak wrócił!

Spoilery do jednego kawałka Rozdział 1044

Spoilery na Reddicie do rozdziału 1044 One Piece zostaną opóźnione o kilka dni. Również przecieki zaczną się pojawiać po przerwie w przyszłym tygodniu. Kiedy byłeś dzieckiem, co myślałeś o Luffy'm? Prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości One Piece znajdzie rozwiązanie tej zagadki. Gdy ciało Strawhata stopiło się od jego charakterystycznego uśmiechu na poprzednim panelu. Pojawia się w następnym panelu po tym, jak Zunesha opowiada o nim. Dlatego twierdzenie, że Luffy jest Joy Boyem i przybył do Wano, aby chronić go przed gniewem Kaido, jest wspierane przez ten rozwój. Saga Monkey D. Luffy wreszcie się skończyła. Jego plan pokonania najpotężniejszej istoty na planecie został udaremniony przez pozornie nie do pokonania szanse, a mimo to wciąż jest na drodze do sukcesu.

One Piece Rozdział 1044 Data wydania

W niedzielę 18 marca 2022 ukaże się ostatni rozdział One Piece. Surowy skan One Piece ze spojlerami mangowymi zostanie przesłany we wtorek, około 2-3 dni przed oficjalnym wydaniem książki. Lepiej jednak poczekać na wydanie oficjalnej wersji.

Gdzie mogę znaleźć rozdział 1044 One Piece w Internecie?

Wszystkie serie One Piece i inne mangi należy czytać z oficjalnych źródeł, ponieważ pomaga to chronić Twoje urządzenia i artystów. Sugerujemy to wszystkim. One Piece Chapter 1044 można znaleźć w miejscach takich jak Viz Media, gdzie użytkownicy mogą czytać go za darmo i legalnie.

Powiązane posty

Go up