One Piece Rozdział 1042: Surowe skanowanie, data premiery, spoilery i wszystko, co chcesz wiedzieć

04/03/2022 10:29

Ujawniono tytuł One Piece 1042: Jesteśmy prawie w punkcie kulminacyjnym

One Piece to najbardziej udana manga magazynu Shonen Jump. W ciągu ponad dwóch dekad istnienia wzniósł się już na znaczne wyżyny. One Piece Rozdział 1042 manga to cotygodniowa manga, której fani nie mogą się doczekać. Manga epickich opowieści pirackich autorstwa Eiichiro Ody zyskała uznanie na całym świecie.

One Piece opowiada o przygodach Monkey D. Luffy'ego, gumowego chłopca, który pragnie zostać Królem Piratów. Aby to zrobić, musi przekroczyć Wielką Linię w poszukiwaniu bogactw pozostawionych przez Złotego Rogera, zwanego One Piece. Przeanalizujmy spoilery One Piece Rozdział 1042 i datę premiery.

One Piece Rozdział 1042 Data wydania

Data premiery rozdziału 1042 One Piece to niedziela, 6 marca 2021 r.

Japonia – 01:00
Indie – 21:30
USA/Kanada – 10:00
WIELKA BRYTANIA – 16:00
CES (Europa) – 17:00

One Piece Rozdział 1042 Przewidywanie spoilera

Trzy nowe tryby Kaidou to: 1- rozpieszczony (chyba rozpieszczony bachor) 2- nie wiem (z tego, co się dowiedziałem, chodzi o osobę, która kocha zarówno napoje, jak i słodycze; może też być trybem złodzieja) , ale to nie ma sensu) Ponadto istnieje tryb zabijania.

Luffy miał stracić 4-ty bieg, więc użył drugiej broni na kongu, Kaidou mówi hourai i idzie go zaatakować, ale cp0 interweniuje z tekkai (nie wiadomo, czy cp0 użył tekkai do zaatakowania Luffy'ego, czy do obrony przed jego atak - ktoś spytał przeciekacza na 5ch więc wkrótce się o tym dowiemy).

Kaidou pamięta, jak Oden się rozproszył, a Luffy zjadł cały atak Kaidou.

Sprawdziłem, co mówi przeciek po pierwszych dwóch modach, bo bez kontekstu nie jestem pewien, o czym mówi. Stwierdził również, że jeśli chodzi o tekkai, nie określił, w jaki sposób jest on używany przeciwko Luffy'emu; istnieje kilka bardzo podsumowujących stwierdzeń.

Gdzie czytać jeden kawałek Rozdział 1042

Zachęcamy wszystkich fanów do czytania One Piece i innych mang za pośrednictwem oficjalnych sklepów, aby chronić swoje urządzenie i pomóc twórcom.

One Piece Rozdział 1042 jest dostępny do bezpłatnego i legalnego czytania online na różnych stronach, w tym na platformach Shonen Jump, Viz Media i MangaPlus.

Spoilery do One Piece, rozdział 1042

Eiichiro Oda jest autorem i ilustratorem japońskiej mangi One Piece. Od 22 lipca 1997 r. jest w odcinkach w magazynie Shueisha Weekly Shonen Jump.

Gol D. Roger to Król Piratów, człowiek, który cenił wszystko w tym królestwie. Jego ostatnie słowa padły w wieży egzekucyjnej: „Moje skarby?” Jeśli chcesz, dam ci to. Przeszukaj to; Wszystko tam zostawiłem." Te słowa zainspirowały wielu do żeglowania po morzach w pogoni za swoimi ambicjami w drodze na Grand Line w poszukiwaniu One Piece. Tak rozpoczęła się nowa era!

Monkey D. Luffy, młody pirat, który aspiruje do miana najlepszego pirata na świecie, również udaje się na Grand Line w poszukiwaniu One Piece. Jego zróżnicowana załoga składająca się z szermierza-cyborga, snajpera, nawigatora, kucharza, lekarza, archeologa i architekta marynarki sprawi, że ta podróż będzie interesująca.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up