One Piece Rozdział 1038 – Data premiery? Spoilery przez Reddit

16/01/2022 11:23

One Piece 1038: data premiery?  Spoilery przez Reddit!

Jeden kawałek, rozdział 1038 będzie dostępny wkrótce, ponieważ manga niedawno ją opóźniła. Kolejne trzy rozdziały zostaną opublikowane poniżej. Według najnowszych spoilerów walka między Kaidou i Luffym została w pełni wyjaśniona. Po tym, jak Zoro, król i królowa rozstrzygną spory, bitwa zostaje wznowiona.

Ostatni rozdział, Shuron Hakke, ujawnia prawdziwe moce Kaïdou w jego pijanej postaci. Rozdział zaczyna się w Stolicy Kwiatów, gdzie mieszkańcy nadal cieszą się festiwalem, choć wkrótce się kończy. Dzieci i ich rodziny zapisują swoje życzenia na papierowych lampionach i przekazują je swoim przodkom.

Tymczasem na dachu Zamku Onigashima Luffy i Kaidou zatrzymują się, a Luffy zastanawia się, dlaczego Kaidou przybrał ludzką postać. Zauważył jednak potrzebę spożywania alkoholu przez Kaidou. Luffy krytykuje Kaidou za picie podczas walki.

Pyta Kaidou, a Kaidou odpowiada, że ​​aby się dobrze bawić, musi pić. Kaidou przypomina Luffy'emu o "Święcie Ognia". Ten ostatni jest wściekły, bo wie, że bachory zepsuły wielki bankiet w Onigashima. Luffy konfrontuje się z Kaidou i mówi mu, że jeśli przegra, nie będzie mógł udawać, że jest pijany. Kaidou drwi z Luffy'ego i balansuje na swoim Kanabo.

Nawet gdy jest pijany, Kaidou mówi Luffy'emu, że nie jest słaby. Luffy atakuje Kaidou prawym ramieniem wielkiej kuli. Kaïdou zdaje sobie sprawę, że od dłuższego czasu nie stoczył walki 1 na 1. Użył Shuron Hakke: Sake Dragon Bagua, aby uniknąć ataków Luffy'ego. Kaïdou zmienia się w hybrydę i atakuje Luffy'ego Stylem Pijaka.

Aktywuje także Warai Jogo: Laughing Drunk Mode i atakuje Luffy'ego Kanabo i Ragnaraku. Jego ataki niszczą również drugą połowę Live Floor. Powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o One Piece Rozdział 1038!

JAKA JEST DATA I GODZINA WYDANIA JEDNEGO ELEMENTU ROZDZIAŁ 1038?

Premiera One Piece 1038 odbędzie się w niedzielę 23 stycznia 2022 r. One Piece Rozdział 1038 będzie dostępny do przeczytania online.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up